Blanka Lipińska zdradziła swoje najbliższe plany związane z promocją "365 dni" za granicą. Właśnie pochwaliła się podpisaniem umowy z zagraniczną menadżerką, która będzie reprezentowała jej interesy na świecie. Czy "365 dni" odniesie jeszcze większy sukces pod względem popularności niż ekranizacja dostępna na zagranicznych platformach Netflixa?

Reklama

Zobacz także: Duffy protestuje przeciwko filmowi "365 dni" Blanki Lipińskiej: "Naćpano mnie, porwano, gwałcono!"

Blanka Lipińska zaczyna karierę za granicą

Film "365 dni" zdecydowanie nie przeszedł bez echa. Jego kontrowersyjna fabuła wywoływała skrajne emocje. Jedni zachwycali się historią Laury i Massimo, inni wręcz oburzali, twierdząc, że obraz przedstawiony w książce, a później w filmie, to skandaliczna romantyzacja gwałtu i uprowadzenia. Swoje oburzenie wyraziła m. in. brytyjska wokalistka Duffy, która niedawno wyznała, że została porwana, odurzona oraz zgwałcona.

Film "365 dni" bez względu na odbiór na świecie, zrobił furorę na Netflixie. Jako jedyny film w historii wrócił do rankingu "10 najchętniej oglądanych filmów" na platformie, aż dwa razy, co ustanowiło nowy rekord. Blanka Lipińska postanowiła nie zwalniać tempa i wykorzystać swoją szansę na zaistnienie za granicą. Właśnie poinformowała, że podpisała umowę z agentką ze Stanów Zjednoczonych, która będzie odpowiadała za promocje jej dzieł na świecie:

Dziś moje 35 urodziny ???? A wczoraj dałam sobie najlepszy prezent jaki mogłam ????Podpisałam umowę z Kimberly Whalen, międzynarodową Agentką ze Stanów Zjednoczonych, która będzie reprezentować mnie na całym świecie ????✨???????? Tym samym rozpoczęłam zagraniczną ekspansję powieści "365 dni" ????????
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BLANIU! Życzę sobie aby siła moich afirmacji nigdy nie zmalała, bym spokojna i pewna patrzyła w przyszłość, bym nigdy nie stała się kimś innym niż sobą...????lat!

Blanka Lipińska obchodzi dziś swoje 35. urodziny. Z tej okazji podzieliła się swoimi nowymi planami. Myślicie, że kontynuacja "365 dni" i wersje papierowe tej historii, również odbiją się na świecie tak szerokim echem jak ekranizacja pierwszej części losów Massimo i Laury?

Zobacz także

Zobacz także: Wielki sukces "365 dni". Świat pokochał kontrowersyjny film Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska rozpoczyna premierę "365 dni" za granicą. Podpisała umowę z amerykańską agentką, która będzie reprezentować jej interesy na świecie.

Czy erotyczna powieść Blanki Lipińskiej "365 dni" znajdzie uznanie wśród zagranicznej publiczności?

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama