Blanka Lipińska i Baron spędzili swoje pierwsze wspólne wakacje w Grecji. Autorka "365 dni" opublikowała mini album z gorącego urlopu. Na jednym ze zdjęć pozuje nago, tylko spójrzcie na jej figurę! We wpisie na Instagramie zdradziła, że nieco przytyła po wakacjach. No cóż... wcale tego nie widać! Sami oceńcie.

Reklama

Zobacz także: Zaręczyny, a może ciąża? Autorka "365 dni" Blanka Lipińska ostro komentuje ostatnie doniesienia!

Blanka Lipińska pozuje nago. Ale ma figurę!

Blanka Lipińska pokazała gorący album z pierwszych wspólnych wakacji z Baronem. Patrząc na te zdjęcia marzymy o urlopie! We wpisie na Instagramie podsumowała wyjazd. Okazuje się, że zarówno jej jak i Baronowi, na udanym wyjeździe, przybyło kilka nadprogramowych kilogramów.

Spędziliśmy tu nasze pierwsze, wspólne wakacje i to był idealny wybór. Poznaliśmy wspaniałych ludzi i poczuliśmy czym jest grecka gościnność ???????? Dziękuje @izaborkowska25 za znalezienie tego miejsca ???? Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy - spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu ???? - napisała na Instagramie

Wśród zdjęć, które pokazała jest jedno, na którym pozuje zupełnie nago! Jej figura jest godna pozazdroszczenia! Nie dostrzegamy żadnych nadprogramowych kilogramów!

Zobacz także: Blanka Lipińska i Baron myślą o zaręczynach i dziecku?! Prezent Alka dla autorki "365 dni" z okazji urodzin robi wrażenie!

Blanka Lipińska pokazała przepiękne zdjęcia z wakacji. Na jednym pozuje zupełnie nago! Ależ ona ma figurę!

Blanka Lipińska na rajski urlop wybrała się ze swoim ukochanym, Baronem.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama