ONS
1/5
ONS

Beata Kozidrak i Bajm obchodzą w tym roku swoje 40-lecie. Nic więc dziwnego, że o samym zespole, jak i jej wokalistce jest niezwykle głośno. W trasie koncertowej Beata ma napięty grafik, choć był moment kiedy koncerty stanęły pod znakiem zapytania - powodem była śmierć brata Beaty. Wszystko jednak się ułożyło, fani wyczekują idolki w swoich miejscowościach, a media walczą o wywiady z artystką. W jednym z nich opowiedziała o przerażającej sytuacji sprzed kilkunastu lat! My jesteśmy w szoku!

 

Beata Kozidrak padła ofiarą molestowania seksualnego ze strony ZNANEGO muzyka! 

Beatę Kozidrak bez wątpienia można nazwać polską Queen B. Podczas ostatniego festiwalu w Sopocie, nawet zagranicznej gwieździe - Anastazji nie udało się porwać publiczności tak jak jej. Hity Bajmu znają wszystkie pokolenia i chętnie nucą je nawet na imprezach. Gdziekolwiek nie grają, bilety schodzą jak świeże bułeczki, a fanów w kolejce do zdjęć nie brakuje. 

 

Kolejka ogromna jest także do wywiadów, których Beata nie udziela zbyt wielu. Ostatnio jednak porozmawiała z magazynem Rewia, w którym opowiedziała o przerażających chwilach z młodości - padła ofiarą molestowania! Co powiedziała? Przeczytacie na następnej stronie!

 

Polecamy: Beata Kozidrak nie zdążyła pogodzić się z bratem. Ten rok miał być dla nich przełomowy

2/5
Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie!

Bajm grywa nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. To właśnie podczas jednej z wizyt w Londynie, Beacie przytrafiła się bardzo przykra sytuacja, o której wokalistka zapomnieć nie może:

Pewien bardzo znany muzyk przekroczył wobec mnie dopuszczalne granice. Mój mąż natychmiast stanął w mojej obronie. Nie nagłaśniałam tego, choć to może błąd...

Mimo że artystka nie powiedziała wprost, kogo miała na myśli, jest to przerażające. Wielki szacunek należy się natomiast jej ówczesnemu mężowi, który wspierał i wspiera byłą żonę nadal:

Trauma pozostała, a ona cały czas bardzo potrzebuje kogoś, kto bez względu na wszystko gotów jest stanąć w jej obronie - zdradził informator.

Uskrzydlający jest fakt, że pomimo rozwodu można mieć przyjacielskie stosunki.

3/5
Jubileusz Beaty Kozidrak i Bajmu w Sopocie!

Na scenie jest wulkanem energii, który porywa całą publiczność do zabawy!

4/5
Beata Kozidrak

Beata zawsze wygląda stylowo i jest kobietą z klasą!

5/5
Beata Kozidrak w czarnej sukience

Jesteście fanami Bajmu?