Andrzej Duda
East News
Newsy

Bal Dziennikarzy: Dzień na nartach z prezydentem Dudą wylicytowany za gigantyczną kwotę!

Bal Dziennikarzy: Dzień na nartach z prezydentem Dudą wylicytowany za gigantyczną kwotę!

Dzień na nartach z prezydentem Andrzejem Dudą został wylicytowany za 100 tysięcy złotych! Podczas XVII Balu Dziennikarzy w Auli Politechniki Warszawskiej, największe zainteresowanie gości wzbudziła wielka aukcja. Co jeszcze można było wylicytować?

 

Dzień na nartach z prezydentem Andrzejem Dudą został wylicytowany za 100 tysięcy złotych, ale duże emocje budziły też inne aukcje. Szymon Majewski wystawił statuetkę Wiktora, która została zlicytowana za 28 tysięcy złotych. Nauka jazdy konnej z Piotrem Kraśko za 22 tysiące złotych, a kurtka Rafała Sonika z jego zwycięskiego Rajdu Dakar za 24 tysiące złotych.

Rap Andrzeja Dudy rozgrzał internet! Znane gwiazdy skomentowały wykon prezydenta!

Bal Dziennikarzy - na co zostaną przeznaczone pieniądze z aukcji?


Charytatywny Bal Dziennikarzy organizowany jest od 1998 roku. Co roku biorą w nim udział przedstawicie mediów, politycy, aktorzy. Uczestnictwo w balu możliwe jest po wykupieniu biletu-cegiełki. Dochód z tegorocznej imprezy zostanie przeznaczony m.in. na rzecz Fundacji "Dorastaj z Nami" i Fundacji "Po Drugie". 

 

ZOBACZ: Omenaa Mensah, Joanna Przetakiewicz, Izabela Janachowska z mężem na Charytatywnym Balu Dziennikarzy!

 

Andrzej Duda na nartach w Istebnej

Andrzej Duda w czerwonym kombinezonie narciarskim
East News

Andrzej Duda w czerwonym kombinezonie narciarskim
East News

Dzień na nartach z prezydentem został wylicytowany za 100 tysięcy złotych

Andrzej Duda w czerwonym kombinezonie narciarskim
East News

Charytatywny Bal Dziennikarzy- podsumowanie
ONS
Newsy
Ile pieniędzy zebrano podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Jakie aukcje cieszyły się największym wzięciem?
Ile pieniędzy zebrano podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Jakie aukcje cieszyły się największym wzięciem?

Podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy zebrano aż 247 tysięcy złotych ! Na corocznej imprezie, na której nie może zabraknąć największych nazwisk świata show-biznesu, polityki i mediów licytowano m.in. dzień na nartach z Andrzejem Dudą, statuetkę Wiktora przekazanego na aukcję przez Szymona Majewskiego czy wspólną kolację z Krystyną Jandą.   Największym zainteresowaniem cieszyła się aukcja prezydenta . To właśnie jazda na nartach z Andrzejem Dudą została sprzedana za największą sumę - 100 tysięcy złotych . 28 tysięcy złotych zapłacił nabywca Wiktora Szymona Majewskiego. Z kolei za 24 tysiące złotych została sprzedana kurtka Rafała Sonika. Za kolację w towarzystwie Krystyny Jandy zwycięzca aukcji zapłacił 10 tysięcy złotych. Podczas Balu Dziennikarzy wylicytowano także: spotkanie z Muńkiem Staszczykiem, plakat z autografem śp. prof. Władysława Bartoszewskiego, koszulkę Marcina Gortata czy naukę jazdy konnej z Piotrem Kraśko . Z kolei Dawid Woliński przekazał zaproszenie na pokaz mody oraz kreację ze swojej najnowszej kolekcji. Otylia Jędrzejczak zaproponowała wspólny trening, a Monika Olejnik przekazała swoje nakrycie głowy, w którym pojawiła się na balu.   Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się licytacja zdjęcia, które wygrało w konkursie Viva! Photo Awards. O fotografię walczyli ze sobą: Izabela Janachowska i Krzysztof Gojdź. Ostatecznie wygrała była gwiazda "Tańca z Gwiazdami".  Pieniądze zebrane podczas balu zostaną przekazane dla potrzebujących dzieci.   Wy również możecie wesprzeć potrzebujące dzieci - do połowy lutego trwają bowiem licytacje w sieci.   Zobacz także: Bal Dziennikarzy przyciągnął wiele zakochanych par. Zobaczcie jak szalały na parkiecie!   Dzień na nartach w towarzystwie Andrzeja Dudy został sprzedany za 100 tysięcy złotych. Za Wiktora Szymona Majewskiego...

Bal Dziennikarzy został odwołany
East News
Newsy
Charytatywny Bal Dziennikarzy został odwołany! Jakie są powody?
Jest komentarz!

Charytatywny Bal Dziennikarzy został odwołany! Okazuje się, że fundacji nie udało się pozyskać sponsorów, którzy chcieliby zainwestować w słynną imprezę, podczas której pieniądze ze sprzedaży zaproszeń trafiały na cele charytatywne. Mateusz Hładki, prezes Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznał, że ma nadzieję, że bal zostanie zorganizowany wiosną. Dziennikarz zdradził również skąd brak zainteresowania ze strony potencjalnych sponsorów. Firmy zakładają też własne fundacje i w ten sposób budują wizerunek marki odpowiedzialnej społecznie. Zdajemy sobie sprawę, że jako impreza środowiskowa nie jesteśmy w stanie zapewnić takich świadczeń, jak np. organizatorzy imprez sportowych, mam na myśli reklamę outdoorową, ale też przełożenie na liczbę publikacji w rozmaitych mediach - powiedział Mateusz Hładki. Kiedy Fundacja myślała o podwyższeniu cen biletów na bal, dostawaliśmy sygnały od gości, że nie jest to dobre rozwiązanie. Dziennikarze to nie jest środowisko, które zarabia najwięcej w kraju, a przypomnijmy, że koszt balu nie może być wyższy niż środki pozyskane na cel charytatywny. Pieniądze pochodzące ze sprzedaży cegiełek uprawniających do udziału w balu, to środki, które mają być przekazane na cel charytatywny.  Nie chcemy, żeby goście balu finansowali jego produkcję. Potrzebni są sponsorzy i partnerzy barterowi. Liczę na to, że biorąc pod uwagę tradycje balu, jego prestiż oraz skuteczność w niesieniu pomocy potrzebującym dzieciom, sponsorzy będą zainteresowani dalszym udziałem w imprezie. Dołożymy wszelkich starań, żeby bal odbył się na wiosnę. Przypominamy, że Charytatywny Bal Dziennikarzy organizowany jest już od 1998 roku. To właśnie tam możemy bawią się i pomagają największe gwiazdy telewizji, polityki i sportu. Podczas ostatniego Balu Dziennikarzy fundacja zebrała 247...

Charytatywny Bal Dziennikarzy
materiały prasowe
Newsy
16. Charytatywny Bal Dziennikarzy już 7.02
Dziennikarze pojawią się na czerwonym dywanie w szczytnym celu.

Już jutro, 7.02, środowisko dziennikarskie jednoczy się by pomóc potrzebującym dzieciom. Wieczorem w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej rozpocznie się XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy. Transmisję z czerwonego dywanu, oficjalnego otwarcia i powitania gości, wśród których znajdą się osobistości świata mediów, kultury, polityki i biznesu, obejrzeć będzie można na stronie internetowej www.baldziennikarzy.org. Wszystkich gości, ich balowe kreacje i spacer w świetle fleszy zobaczymy na stronie Fundacji już od godziny 20.00. W Balu uczestniczyć będą m.in. Mateusz Hładki, Agnieszka Mielczarz, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Monika Olejnik, Beata Grabarczyk, Piotr Kraśko, Beata Tadla, Jarosław Kret i wiele innych ciekawych osobistości. Oprócz dziennikarskich sław pojawią się także m.in. Anna Dymna, Rafał Sonik, Małgorzata Potocka, Michał Piróg, Łukasz Jemioł i Robert Kupisz. Bal Dziennikarzy - jedyne takie wydarzenie w roku Mateusz Hładki, Prezes Zarządu Fundacji jest bardzo zaangażowany w inicjatywę. Bal odbywa się w tym roku w zmienionej formule i wierzymy, ze będzie największym wydarzeniem karnawału fot. Mariusz Treliński/ East News Dziś ostatni dzień aukcji w serwisie Charytatywni.allegro.pl, wśród których można jeszcze wylicytować m.in. śniadanie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, krawat od byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, antyczną figurkę od Marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego czy wizytę na planie zdjęciowym serialu „Prawo Agaty”. Dochód z licytacji oraz Balu przekazany zostanie na wsparcie Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz podopiecznych Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner