Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek
Newsy

Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek! O co chodzi?

Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek! O co chodzi?

Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek! Na Instagramie prowadząca "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się zdjęciem z 2010 roku, kiedy to spodziewała się dziecka. Jak wspomina tamten okres? I dlaczego do niego wraca?

Anna Wendzikowska o wpadce kolegów z DDTVN! Jak ocenia zachowanie Anny Kalczyńskiej?

Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek

Anna Kalczyńska w jednym z wywiadów przyznała, że marzy jej się ogromna rodzina. Prezenterka ma już trójkę dzieci: Hanię, Krystynę i Jana. Marzy jednak o czwartym, chociaż wie, że ze względu na wiek, nie będzie mogła go mieć:

Niestety, to już ostatnie słowo. Chociaż gdybym mogła, chciałabym mieć przynajmniej czwórkę. Jednak osiągnęłam już pewien pułap biologiczny i trzeba było wcisnąć przycisk z napisałem stop. W końcu nie jestem już najmłodsza. Inaczej się wychowuje dzieci, mając trzydzieści trzy lata, a inaczej, gdy ma się trzydzieści siedem. Przynajmniej ja tę różnicę dostrzegam - powiedziała Anna Kalczyńska.

Widać jednak, że Anna Kalczyńska bardzo dobrze wspomina okres ciąży. Na swoim Instagramie napisała:

Tak wyglądałam 7 kwietnia 2010. Ostatnie chwile w jednym kawałku dokładnie 6 lat temu.Po tej sesji poszłam spać a o 8.20 rano trzymałam już w rękach mojego Jasia. To ważne zdjęcie, bo tej nocy zmieniło się wszystko. Życzę Wam wielu nocy i dni z taką miłością, szczęściem i spełnieniem..

Zobaczcie urocze zdjęcie!

 

Zobacz: Anna Kalczyńska w krótkich włosach na pokazie Wolińskiego. Fryzura - zdecydowanie tak, a stylizacja?

 

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie w ciąży.

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie w ciąży
INSTAGRAM

Anna Kalczyńska z dziećmi.

Anna Kalczyńska pokazała dzieci

 

Anna Kalczyńska na pokazie mody.

Anna Kalczyńska na pokazie Dawida Wolińskiego
ONS

Anna Kalczyńska
Newsy
Anna Kalczyńska marzy o kolejnym dziecku! Czy zdecyduje się na powiększenie rodziny?
Anna Kalczyńska marzy o kolejnym dziecku! Czy zdecyduje się na powiększenie rodziny?

Anna Kalczyńska chciałaby mieć kolejne dziecko. Dziennikarka i prezenterka stacji TVN zdradziła, że marzy o dużej rodzinie. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda "Dzień dobry TVN" jest nie tylko profesjonalistką na antenie, ale także perfekcyjną panią domu i troskliwą mamą. Kalczyńska chętnie wspomina w programie o swoich dzieciach, a także zamieszcza ich zdjęcia na swoim instagramowym profilu. W wywiadzie dla "Twojego Imperium" powiedziała, że gdyby nie wiek, zdecydowałaby się na jeszcze jedną pociechę. Niestety, to już ostatnie słowo. Chociaż gdybym mogła, chciałabym mieć przynajmniej czwórkę. Jednak osiągnęłam już pewien pułap biologiczny i trzeba było wcisnąć przycisk z napisałem stop. W końcu nie jestem już najmłodsza . Inaczej się wychowuje dzieci, mając trzydzieści trzy lata, a inaczej, gdy ma się trzydzieści siedem. Przynajmniej ja tę różnicę dostrzegam - powiedziała Anna Kalczyńska. Ile dzieci ma Anna Kalczyńska? Anna Kalczyńska i jej mąż Maciej Maciejowski są rodzicami trojga dzieci - mają dwie córki i syna. Hanna, Krystyna i Jan tworzą uroczą gromadkę. Prezenterka jakiś czas temu pochwaliła się światu zdjęciami ze wspólnych wakacji swojej rodziny. Gwiazda nierzadko zamieszcza na swoim Instagramie migawki z codziennego życia swoich pociech. Główną bohaterką jej profilu jest córka Krystyna, która wydaje się być bardzo rezolutną dziewczynką przejawiającą pewne talenty sportowe. ;)   Zobacz też: Anna Kalczyńska odchudza się! Ile już zrzuciła? Pokazała zdjęcie!   Anna Kalczyńska jest mamą trojga dzieci. Dziennikarka pokazała na Instagramie swoje dwie córeczki: Hanię i Krysię. Anna Kalczyńska często zamieszcza zabawne fotki dzieci.

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie sprzed lat
Newsy
Odważne zdjęcie Anny Kalczyńskiej na Instagramie. Pokazała, jak karmiła córkę piersią! Fani zachwyceni!
Tego się po niej nie spodziewaliśmy

Anna Kalczyńska na swoim Instagramie pokazała zdjęcie sprzed trzech lat, jak na na schodach do zakrystii karmiła piersią swoją córkę, Krystynę, podczas wesela przyjaciół w Grecji! Zdjęcia zdobyło mnóstwo lajków i prawie same pozytywne komentarze. Nie dziwimy się, to piękny widok. Spójrzcie również na strój dziennikarki. Ależ ona ma nogi!   Anna Kalczyńska karmi córkę piersią - fotka sprzed 3 lat Niektórzy mogą się oburzać, że prezenterka Dzień Dobry TVN wstawiła tak intymną fotkę na swój profil. Jednak są w mniejszości. Fani Anny Kalczyńskiej nie mogą wyjść z zachwytu: O tak i dekolt sukienki weselnej pomyślany do potrzeby Maleństwa :-) Piękny obrazek Absolutnie przepiękne piękne zdjecie pani Aniu. - piszą fani. Nie spodziewaliśmy się, że Anna Kalczyńska podzieli się taką fotką! Brawo!   Zobacz także:  Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek! O co chodzi?   Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie sprzed trzech lat.   Anna Kalczyńska nie boi się tak odważnych zdjęć.

Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Jest już ogromny!
Anna Lewandowska chwali się ciążowym brzuszkiem tuż przed rozwiązaniem!

Anna Lewandowska już wkrótce po raz drugi zostanie mamą! Gwiazda nawet w ostatnich tygodniach ciąży nie zamierza zwalniać tempa i jeszcze niedawno prowadziła treningi na swoim obozie. Teraz w związku z kwarantanną spędza mnóstwo czasu w domu z rodziną i co jakiś czas pokazuje na Instastories swoje treningi lub układy taneczne. Trenerka zawsze mogła pochwalić się doskonałą figurą, a teraz, kiedy jest w ciąży, często chwali się zdjęciami ciążowego brzuszka. Spójrzcie na nowe zdjęcie Anny Lewandowskiej! Brzuszek jest już ogromny!     Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek Anna Lewandowska nie zamierza sobie robić wolnego od pracy. Podobnie zresztą jak w przypadku pierwszej ciąży. Trenerka ćwiczy, zajmuje się swoimi mediami społecznościowymi, a obecna sytuacja związana z koronawirusem sprawiła, że celebrytka musi spędzić więcej czasu z rodziną. Z całą pewnością Klara jest zachwycona, że ma mamę cały czas dla siebie. Niedawno gwiazda przyznała, że obawia się konsekwencji, jakie przyniesie epidemia koronawirusa . W końcu sama jest teraz w 8. miesiącu ciąży, a to oznacza, że pandemia może się jeszcze nie zakończyć i przyjdzie jej urodzić w trudnych warunkach: Wiele osób pyta... czy boję się wirusa? Co CZUJĘ? Co ROBIĘ INACZEJ niż przedtem? Powiem Wam, że jest różnie. Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. Dokładnie takie uczucia towarzyszą mi od kilku dni. Nie, nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie. Jednak najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa - czytamy w jednym z wpisów Anny Lewandowskiej.  Mimo wszystko Anna Lewandowska stara się zachować spokój, w końcu może liczyć...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner