Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek

Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek! O co chodzi?

Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek

Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek! Na Instagramie prowadząca "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się zdjęciem z 2010 roku, kiedy to spodziewała się dziecka. Jak wspomina tamten okres? I dlaczego do niego wraca?

Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek

Anna Kalczyńska w jednym z wywiadów przyznała, że marzy jej się ogromna rodzina. Prezenterka ma już trójkę dzieci: Hanię, Krystynę i Jana. Marzy jednak o czwartym, chociaż wie, że ze względu na wiek, nie będzie mogła go mieć:

Niestety, to już ostatnie słowo. Chociaż gdybym mogła, chciałabym mieć przynajmniej czwórkę. Jednak osiągnęłam już pewien pułap biologiczny i trzeba było wcisnąć przycisk z napisałem stop. W końcu nie jestem już najmłodsza. Inaczej się wychowuje dzieci, mając trzydzieści trzy lata, a inaczej, gdy ma się trzydzieści siedem. Przynajmniej ja tę różnicę dostrzegam - powiedziała Anna Kalczyńska.

Widać jednak, że Anna Kalczyńska bardzo dobrze wspomina okres ciąży. Na swoim Instagramie napisała:

Tak wyglądałam 7 kwietnia 2010. Ostatnie chwile w jednym kawałku dokładnie 6 lat temu.Po tej sesji poszłam spać a o 8.20 rano trzymałam już w rękach mojego Jasia. To ważne zdjęcie, bo tej nocy zmieniło się wszystko. Życzę Wam wielu nocy i dni z taką miłością, szczęściem i spełnieniem..

Zobaczcie urocze zdjęcie!

 

Zobacz: Anna Kalczyńska w krótkich włosach na pokazie Wolińskiego. Fryzura - zdecydowanie tak, a stylizacja?

 

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie w ciąży.

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie w ciąży
INSTAGRAM

Anna Kalczyńska z dziećmi.

Anna Kalczyńska pokazała dzieci

 

Anna Kalczyńska na pokazie mody.

Anna Kalczyńska na pokazie Dawida Wolińskiego
ONS

Więcej na temat Anna Kalczyńska
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58