Anja Rubik poprowadzi "Project Runway"
ONS

Oficjalnie: Rubik prowadzącą "Project Runway"! Kto w jury?

Anja Rubik poprowadzi "Project Runway"
ONS

TVN na wiosnę szykuje kolejny hit. Tym razem będzie to talent show dla projektantów "Project Runway", które w Stanach od kilku lat jest prawdziwym hitem. Od kilku tygodni media spekulują, kto poprowadzi program oraz zasiądzie w jury.

Dziś branżowy serwis Wirtualnemedia.pl poinformował, że umowy z producentami podpisały już dwie gwiazdy. Pierwszą z nich jest Anja Rubik, która została prowadzącą show. Przypomnijmy, ze media donosiły, że na liście nazwisk do tej roli znalazły się Magda Mielcarz, czy Anna Przybylska, która szybko zdementowała pogłoski na ten temat.

- Produkcji zależało bardzo na pozyskaniu jej do programu, bo Rubik należy do absolutnej czołówki top modelek na świecie. Pojawiała się już w TVN w roli gościa specjalnego trzech edycji reality-show „Top model. Zostań modelką”. Obecnie jest dyrektor artystyczną kwartalnika o modzie „25 magazine”. Anja Rubik poza prowadzeniem show będzie zasiadać w panelu jurorskim - piszą Wirtualnemedia.pl


Serwis informuje również, podobnie jak AfterParty.pl kilka tygodni temu, że umowę podpisała również Joanna Przetakiewicz, która będzie jednym z trzech jurorów w programie. Wiadomo, również że jeden z pozostałych dwóch członków jury ma pełnić funkcję mentora dla uczestników reality-show.

Myślicie, że Anja sprawdzi się w nowej roli. Kogo byście widzieli jeszcze w jury programu?

Zobacz: Anja Rubik wydaje książkę! Kiedy trafi do sklepów?Rubik pochwaliła się romantycznymi wakacjami na Majorce:

Więcej na temat Anja Rubik Project Runway
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40