Anja Rubik o Marcinie Tyszce w Project Runway
ONS

Project Runway: Rubik nie jest zadowolona z wyboru Tyszki na jurora. Ostro skomentowała jego udział

Anja Rubik o Marcinie Tyszce w Project Runway
ONS

Marcin Tyszka został nowym jurorem w "Project Runway", a w tej roli zastąpi Mariusza Przybylskiego. Jego udział w programie wzbudził wiele kontrowersji. Jedni uważają, że to idealny wybór, drudzy wręcz przeciwnie. Swoimi spostrzeżeniami na ten temat podzielili się Tobiasz Kujawa i Joanna Horodyńska, którzy krytycznym okiem ocenili całe zamieszanie. Zobacz: Znany bloger skrytykował udział Tyszki. Horodyńska też nie ma litości

Nie jest tajemnicą, że fotograf słynie z ciętego języka i szczerych opinii, dlatego może podnieść oglądalność i zainteresowanie wokół show. Tą decyzją chyba nie do końca jest zachwycona Anja Rubik, która zna Tyszkę od 15 lat i miała okazję współpracować z nim przy sesjach dla największych modowych magazynów.

W rozmowie z tvn.pl przyznała, że na pewno będzie gorąco, ponieważ zarówno ona jak i fotograf są uparci i będą bronić swoich racji. Zdradziła też jeden inny szczegół:

Znamy się z Marcinem 15 lat i on wie, jakie nacisnąć guziki, żeby mnie zezłościć. Z pewnością nie będziemy się zgadzali w wielu rzeczach i każde z nas będzie broniło swojego zdania. 


Zapowiada się pełna emocji edycja.

Zobacz: Kto zastąpi Przybylskiego w Project Runway? Zapadła oficjalna decyzja
 Anja Rubik największą gwiazdą na pokazie La Manii:

Przeładuj

Jak Martyna z "Hotelu Paradise" radzi sobie z rozstaniem? Wiemy, czego nigdy nie wybaczy facetowi!

zobacz 01:37