Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży
ONS

TYLKO U NAS! Agnieszka i Grzegorz Hyży rozstaną się?!

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży
ONS

Przed Agnieszką Hyży i Grzegorzem Hyżym trudny czas. Jak donosi najnowszy "Flesz" para będzie musiała się... rozstać! Całe szczęście nie na długo! Agnieszka i Grzegorz wspólnie wychowują troje dzieci - córkę dziennikarki z pierwszego małżeństwa, dodatkowo przez kilka dni w tygodniu zajmują się także synami wokalisty. Para rzadko ma czas tylko dla siebie. Takich chwil, jak ta niedawna, gdy wyszli razem na spacer i obiad w restauracji, państwo Hyży nie mają teraz wiele. A wkrótce będą ich mieli jeszcze mniej. Dlaczego?Jak czytamy w nowym „Fleszu”, w maju Grzegorz Hyży z zespołem rusza bowiem w trasę koncertową, która potrwa do końca września, więc wokalista w domu będzie gościem. Zapełniony jest też grafik Agnieszki, która pracuje nad nowymi programami i magazynem „Wedding Show”, a w wakacje będzie prowadzić sporo imprez i konferencji. Jak więc rozwiążą kwestię opieki nad dziećmi?

Na razie sobie radzimy, poza tym Marta spędza też dużo czasu z tatą, a chłopcy z mamą. A jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy liczyć na pomoc babć – mówi w rozmowie z „Fleszem” Agnieszka Hyży.

Pod znakiem zapytania stoją jednak wspólne wakacje pary.

Może uda im się wyjechać z dziećmi choć na kilka dni, ale bardziej prawdopodobne jest, że Grzesiek pojedzie z chłopcami na pierwszy poważny męski wyjazd – zdradza znajoma dziennikarki.

Zobacz także: Siedem grzechów Agnieszki Hyży

 

Agnieszkę i Grzegorza Hyżych czeka rozstanie.

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na gali Fryderyki 2015

Grzegorz Hyży wyjedzie z synami na pierwszy poważny "męski wyjazd".

Grzegorz Hyży w koszuli w kratkę

 

 

Więcej na temat Grzegorz Hyży Agnieszka Hyży
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06