Natalia Siwiec


Imię: Natalia

Drugie imię: -

Nazwisko: Siwiec

Nazwisko panieńskie: Siwiec

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Lew

Data urodzenia: 1983-08-01

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 170

BIO: Natalia Siwiec – pochodząca z Wałbrzycha polska celebrytka, modelka oraz fotomodelka, która szerszą popularność zdobyła podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, które odbywały się w 2012 roku w Polsce. Dostrzeżona na trybunach przez fotoreporterów podczas meczu Polska-Rosja, została okrzyknięta tytułem „Miss Euro 2012”.
Od tamtej pory jej kariera nabrała tempa. Była zapraszana na sesje zdjęciowe do polskich magazynów - "Playboy", "CKM" oraz zagranicznych, m.in. „Esquire” (Turcja) czy „Maxim” (Niemcy). Natalia Siwiec wystąpiła również w wielu teledyskach. Za jej międzynarodowy sukces można uznać pojawienie się w klipie „Up in the Air” amerykańskiego zespołu rockowego 30 Second to Mars, w którym wystąpiła u boku lidera bandu Jareda Leto. Modelka wzięła udział również w reality show „Enjoy the View, Love, Natalia”, gdzie wraz z mężem odkrywała sekrety ich codziennego życia. Była uczestniczką pierwszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” (w parze z Janem Klimentem zajęła ósme miejsce) w Polsacie oraz postawiła pierwsze kroki na deskach teatru w sztuce „O co biega” w reżyserii Tomasza Podsiadłego. W drobnych epizodach wystąpiła w filmie "Wkręceni 2" oraz serialach "To nie koniec świata!" i "Druga szansa".
Natalia Siwiec prywatnie
Mężem Natalii Siwiec jest Mariusz Raduszewski. Modelka ma również młodszą siostrę Malwinę. W maju 2017 pojawiła się informacja, że Natalia jest w 5. miesiącu ciąży

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: https://www.facebook.com/pages/NATALIA-SIWIECNATALIYAH/197975477948

Link Pinterest: -

Link Instagram: https://instagram.com/nataliasiwiec.official/
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index