"Kryzys wieku średniego czy już starczego?" - pytają internauci pod najnowszym filmem, który wylądował na instagramowym profilu Natalii Siwiec. Ci sugerują jednocześnie, że celebrytka pomyliła portale. Świąteczny post wzbudził niesmak i lawinę hejtu. Czy gwiazda faktycznie przegięła? Koniecznie sami zobaczcie, o co tyle szumu!

Reklama

Natalia Siwiec w obliczu krytyki

Natalia Siwiec to jedna z bardziej kontrowersyjnych gwiazd w rodzimym show-biznesie. Ta zawsze mówi to, co myśli i słynie ze swoich oryginalnych teorii. Celebrytka uwielbia także szokować. Ostatnio fani zastanawiali się, czy Natalia Siwiec jest w ciąży. Wszystko przez jej obszerne ubranie, jakie zaprezentowała na jednym z filmików. Modelka jednak szybko rozwiała wszelkie wątpliwości fanów. Wiadomo więc, że 5-letnia Mia jeszcze nie będzie miała rodzeństwa. Jej mama natomiast wciąż nie przestaje szokować. Ostatnio Natalia Siwiec zaskoczyła internautów, pozuje w skąpym stroju z licznymi przeźroczystościami. Tym razem z kolei celebrytka mieszkająca na co dzień w Tulum, zaskoczyła nagraniem, jakie wylądowało na jej Instagramie. To nie przypomina świątecznego, typowego kadru.

Zobacz także: Natalia Siwiec świętuje 5. urodziny córki, publikując jej zdjęcia w mocnym makijażu i peruce

Na nagraniu Natalia Siwiec nie szczędzi czułych gestów swojemu ukochanemu, Mariuszowi Raduszewskiemu, który przebrany jest za Batmana. Fani jednak uznali, że taki post jest co najmniej niestosowny i nie zostawili na modelce suchej nitki:

- Może sobie do sypialni to zostaw? Wszystko trzeba już pokazać?

- Niesmaczne... I to bardzo

- Obrzydliwe ????

- Już myślałam, że etap reżyserowanego niezapomnianego ???? reality show pani Natalia ma za sobą?

- Myślę, że platformy pomylili.

- Kryzys wieku średniego czy już starczego? - dopytują wyraźnie zniesmaczeni i poirytowni fani - rozpisywali się pod filmikiem.

Instagram / architettodellanotte

Zobacz także: Doda wbija szpilę Natalii Siwiec za jej szokujące słowa na temat środków odurzających

Zobacz także

Byli też tacy, którzy stanęli w obronie kontrowersyjnej celebrytki:

- A przepraszam całowanie i uwodzicielskie spojrzenie jest do sypialni ? ???? Pokazuje ich miłość i bliskość. Nie ma w tym nic złego. A zadrość proszę sobie zostawić w swoim żarliwym towarzystwie …

- Taki mały cmok a tyle oburzenia ????

Reklama

Modelka nie odniosła się do burzy, jaka rozpętała się pod postem, jednak na jej profilu nie zabrakło także klasycznego, świątecznego zdjęcia w gronie najbliższych. Tym razem celebrytka święta spędza w Nowy Jorku i jednocześnie nie ukrywa, że jest zachwycona klimatem, jaki tam panuje w tym okresie.

Instagram @nataliasiwiec.official
Reklama
Reklama
Reklama