Mia - córka Natalii Siwiec Lea - córka Magdy Modrej Liam - syn Mariny Koko i Kaszmir - córki Kasi Skrzyneckiej Alikia Ilia - córka Kasi Skrzyneckiej
Imiona dzieci gwiazd

Gwiazdy bardzo lubią nadawać swoim dzieciom nietypowe imiona. Niektóre z nich są wymyślne, ale nie można odmówić im uroku! Przodownikami nadawania maleństwom oryginalnym imion byli w Polsce Marta i Michał Wiśniewscy. Ich śladami poszło wiele polskich gwiazd!

Zobaczcie te najbardziej oryginalne imiona! Nam podobają się... wszystkie! A Wam?

Zobacz także: Ewa Mrozowska zdecydowała się na ciążową sesję zdjęciową. Zmysłowe fotografie wykonała Sylwia Bomba!

1/9
Mia - córka Natalii Siwiec

Córeczka Natalii Siwiec otrzymała pięknie imię - Mia. 

Imię Mia nie ma jasno określonych korzeni. Można się ich doszukiwać w języku hebrajskim i w łacinie, gdzie podobnie jak w języku włoskim, słowo "mia" oznacza "moja". Jest to także imię pochodne od imienia Maria oraz zdrobnienie imion Emilia i Amelia. - czytamy na portalu miastodzieci.pl.

2/9
Lea - córka Magdy Modrej

Młodsza córka Magdy Modrej i Marka Krupskiego otrzymała na imię Lea. Co ciekawe, ma starszą siostrę, także Mię! 

3/9
Liam - syn Mariny

Syn Mariny i Wojtka Szczęsnych otrzymał imię Liam. Co oznacza to imię?

Liam zwykle ufa swej intuicji, która nie zawodzi. Szuka samookreślenia raczej poprzez działanie niż słowa. Nie lubi narzucać się innym. Nie lubi żyć w cieniu. Gdy się z czymś nie zgadza, bardzo ostro się przeciwstawia. Ceni wolność myśli i swobodę działania.

4/9
Koko i Kaszmir - córki Kasi Skrzyneckiej

Koko Claire i Kaszmir Amber - to dwie urocze córki Katarzyny Figury. Aktorka ma również starszego syna - Aleksandra. 

5/9
Alikia Ilia - córka Kasi Skrzyneckiej

Alikia Ilia Łopucka - tak nazywa się córeczka Katarzyny Skrzyneckiej. Imię jest greckiego pochodzenia - cała rodzina uwielbia bowiem spędzać czas w tym kraju:

Nie mieliśmy żadnego problemu z zarejestrowaniem. Alikia to imię normalnie funkcjonujące w Europie - mówiła Kasia w jednym z wywiadów. 

6/9
Nadia - córka Tamary Arciuch

Tamara Arciuch w listopadzie 2016 roku urodziła córeczkę, która otrzymała imię Nadia. 

7/9
Izabela Janachowska z Christopherem
Instagram

Izabela Janachowska dla swojego synka wybrała oryginalne imię - Christopher Alexander. Dlaczego zagraniczne? Iza i jej mąż, Krzysztof Jabłoński, dużo podróżują, a polski odpowiednik - Krzysztof, jest trudne do wymówienia:

My dużo wyjeżdżamy, dużo podróżujemy. Myślę, że mały będzie kształcił się gdzieś dalej w świecie, więc chcieliśmy mu ułatwić tę drogę - powiedziała w Dzień Dobry TVN Iza. 

8/9
Michał Wiśniewski z synek, Xavierem

Najstarszy, 17-letni już syn Michała Wiśniewskiego ma na imię Xavier Michał. 

9/9
Mandaryna z córką Fabienne Wiśniewska
EastNews

Z kolei córka Marty Mandaryny Wiśniewskiej i Michała - Fabienne Marta. Wiśniewski ma również córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Dlaczego lider Ich Troje wybiera tak oryginalnie imiona dla pociech:

Dzieci są dla mnie czymś bardzo wyjątkowym i dlatego wybrałem imiona Xaviera, Fabienne, Etiennette, ponieważ są one bardzo rzadko używane. Przez to chciałem nadać dzieciom wyjątkowość - powiedział w rozmowie z Onet.pl.

I ma rację!