Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Imiona dzieci gwiazd
Newsy

Lea, Mia, Liam, Nadia... Dzieci gwiazd noszą oryginalne imiona! Które podoba się Wam najbardziej?

Lea, Mia, Liam, Nadia... Dzieci gwiazd noszą oryginalne imiona! Które podoba się Wam najbardziej?

Gwiazdy bardzo lubią nadawać swoim dzieciom nietypowe imiona. Niektóre z nich są wymyślne, ale nie można odmówić im uroku! Przodownikami nadawania maleństwom oryginalnym imion byli w Polsce Marta i Michał Wiśniewscy. Ich śladami poszło wiele polskich gwiazd!

Zobaczcie te najbardziej oryginalne imiona! Nam podobają się... wszystkie! A Wam?

Zobacz także: Ewa Mrozowska zdecydowała się na ciążową sesję zdjęciową. Zmysłowe fotografie wykonała Sylwia Bomba!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roksana Węgiel w Sopocie
Instagram
Newsy
Roksana Węgiel zdradza, co jej przeszkadzało na Voice Campie, którego była gwiazdą. Będziecie zaskoczeni!
Roksana Węgiel zdradza, co jej przeszkadzało na Voice Campie, którego była gwiazdą. Będziecie zaskoczeni!

Roksana Węgiel w błyskawicznym tempie stała się jedną z największych gwiazd w Polsce. Występuje na festiwalach, ma szerokie grono fanów. Roksana Węgiel chętnie spotyka się z nimi nie tylko po swoich koncertach. Nastolatka była również gwiazdą Voice Campu - obozu, na który jeżdżą utalentowane dzieci. Roksana Węgiel bardzo dobrze wspomina ten czas. Była jednak jedna rzecz, która sprawiała jej problemy. Co to takiego? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej!  Roksana Węgiel zyskała popularność między innymi dzięki udziałowi w "The Voice Kids" Zobacz także:  Roksana Węgiel ubiera się zbyt odważnie? Młoda gwiazda skomentowała zarzuty dotyczące jej stylu!

Mata edukacyjna dla dziecka – na co zwrócić uwagę przy zakupie?
© megustadesign/Adobe Stock
Styl życia
Najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2020 roku - dla dziewczynek i chłopców
Poznajcie najpopularniejsze i najbardziej specyficzne imiona dla dzieci w 2020 roku. Jakie imię dla dziewczynki, a jakie dla chłopca?

Wybór imienia dla dziecka nigdy nie jest łatwy. Rodzice biorą pod uwagę najróżniejsze rzeczy - modę, porady bliskich, to czy dziecko będzie w przyszłości dumne z ich wyboru. Jeżeli nie macie pomysłu lub nadal się wahacie, zajrzyjcie do naszego zestawienia najpopularniejszych imion dla dziewczynki i chłopca w 2020 roku . Możecie również zobaczyć najdziwniejsze i najbardziej kreatywne pomysły rodziców z zeszłego roku. Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek 2020 W zeszłym roku największą popularnością cieszyły się proste imiona takie jak Zuzanna, Julia i Maja . W tym roku odnotowane nieco inne trendy, nastąpi wielki powrót do imion nadawanych pokoleniu naszych rodziców, a nawet dziadków.  Choć na pierwszym miejscu nadal pozostanie imię Zuzia, do łask powrócą klasyczne i dość eleganckie imiona. W tym roku na pewno urodzi się wiele Zofii, Marii, Helen czy Alicji oraz odrobinę mniej popularnych Amelek, Poli i Emilek. Jednak w tym roku trafił się również bardzo nietypowe imiona, które mogą niektórych szokować. W urzędzie odnotowano takie imię jak Merida , do którego inspiracją z pewnością była popularna bajka. Były również osoby, które chciały nazwać swoje dzieci Nutella, Pipa lub Koka , jednak urzędnicy USC odmówili na podstawie przepisów z 2015 r. Do życia weszło wtedy prawo, iż dziecku można nadać imię pochodzenia zagranicznego, ale nie może być ono zdrobniałe, uwłaczające ani ośmieszające. Najpopularniejsze imiona dla chłopców 2020 Również wśród chłopców można będzie dostrzec tendencję wybierania tradycyjnych imion. W 2020 roku urodzi się wiele chłopców, którym zostanie nadane imię: Stanisław, Ignacy, Leon czy Nikodem . Na mocnych pozycjach nadal będą utrzymywać się...

Anna Kalczyńska
Newsy
Gwiazdy chwalą się świadectwami swoich dzieci. Ten nowy kontrowersyjny trend jest mocno krytykowany! 
Syn Sylwii Juszczak i Anny Kalczyńskiej chwalą się czerwonymi paskami na świadectwach. Kto jeszcze otrzymał takie wyróżnienie?

Dziś odbyło się zakończenie roku szkolnego, który ze względu na pandemię koronawirusa był dosyć nietypowy, a uczniowie przez ostatnie miesiące uczyli się zdalnie.  Ten trudny czas sprawił, że gwiazdy chętnie chwalą się świadectwami swoich dzieci w mediach społecznościowych, szczególnie tymi z czerwonym paskiem! Jednak ten trend już od kilku lat jest mocno krytykowany przez rodziców i wielu psychologów. Jedni i drudzy uważają, że świadectwa bez czerwonego paska również powinny być docenianie, a chwalenie dzieci jedynie za najlepsze oceny może przynieść więcej szkody niż pożytku. Wiele dzieci, które nie otrzymały paska ma pasje i zainteresowania, na które poświęcają mnóstwo czasu poza nauką, a to też powód do dumy dla rodzica. Internauci błyskawicznie zareagowali na zdjęcia gwiazd, które pokazały świadectwa swoich dzieci z czerwonym paskiem! Sezon na chwalenie się świadectwami bąbelków 3 2 1 jeeeest!!!😂 - piszą Internauci Burza pod zdjęciami gwiazd pokazujących zdjęcia świadectw z czerwonymi paskami? W ubiegłym roku fala hejtu za zdjęcia z czerwonymi paskami na świadectwach swoich dzieci spadła na Borysa Szyca i Martynę Wojciechowską , którzy zdaniem niektórych Internautów promują kontrowersyjny trend. Aktor wyznał wtedy, że wspierać należy wszystkie dzieci, a czerwony pasek jest jedynie miłym dodatkiem. W tym roku gwiazdy nadal chwalą się doskonałymi świadectwami dzieci, ale piszą wprost, że nie naciskają na swoje pociechy, aby miały najlepsze oceny: Absolutnie nie ciśniemy dzieci, żeby zdobywały szóstki, nie o to chodzi, żeby robiły coś wbrew sobie albo żeby robiły nam przyjemność, ale doceniamy wysiłek włożony w ich zdobycie. - napisała Anna Kalczyńska pod zdjęciem z synem. Publikując zdjęcia...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner