Natalia Siwiec podczas relacji na InstaStories opublikowała zdjęcia z dużym ciążowym brzuszkiem i tuż po narodzinach córki. Modelka chyba po raz pierwszy pokazała, jak prezentowała się w dziewiątym miesiącu ciąży! W sieci trudno znaleźć fotki z okresu, kiedy Natalia Siwiec czekała na narodziny Mii, ale teraz internauci mogą zobaczyć intymne kadry modelki.

Reklama

Natalia Siwiec wspomina swoją ciążę

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski już od blisko czterech lat spełniają się w roli rodziców. Córeczka pary, mała Mia, urodziła się w sierpniu 2017 roku i dziś jest już dużą dziewczynką, którą często możemy zobaczyć na zdjęciach i nagraniach publikowanych przez modelkę i jej męża. Co ciekawe, w czasie ciąży i tuż po porodzie Natalia Siwiec naprawdę rzadko pokazywała w sieci zdjęcia dużego brzuszka, a później małej córeczki. Teraz jednak modelka nadrobiła zaległości i pokazała swoim fanom naprawdę intymne kadry!

Natalia Siwiec w czasie ciąży nie pokazywała rosnącego brzuszka, ale teraz pochwaliła się, jak wyglądała w dziewiątym miesiącu. Modelka pokazała również zdjęcie wykonane tuż po narodzinach małej Mii- dziś dumni rodzice nie ukrywają wizerunku córki, ale w pierwszych miesiącach jej życia nie publikowali zdjęć dziewczynki.

Natalia Siwiec dołączyła ostatnio do zabawy podczas której pokazuje zdjęcia z okresu wskazanego przez swoim fanów. Internauci chcieli zobaczyć m.in. jak wyglądała w dziewiątym miesiącu ciąży i fotkę zrobioną podczas narodzin dziecka.

Zobaczcie sami, jaki brzuszek miała Natalia Siwiec!

Zobacz także

Zobacz także: Fani ostro krytykują metody wychowawcze Natalii Siwiec: „Mia nie ma normalnego życia!”. Odpowiedziała

Natalia Siwiec pokazała, jak wyglądała w zaawansowanej ciąży.

Instagram nataliasiwiec.official

Córeczka modelki urodziła się w 2017 roku.

Instagram nataliasiwiec.official
Reklama

Dziś mała Mia ma już cztery latka i jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Dziewczynka chętnie pozuje do zdjęć i w mgnieniu oka stała się ulubienicą internautów.

Reklama
Reklama
Reklama