W poniedziałek, 18 grudnia odbył się premierowy pokaz filmu „Akademia pana Kleksa”. Uroczystość już od dłuższego czasu budziła sporo emocji. Nic dziwnego, że na czerwonym dywanie zobaczyliśmy nie tylko członków obsady, ale również masę innych gwiazd polskiego show-biznesu. Nie zabrakło też interesujących kreacji. Uwagę fotoreporterów przyciągnęły m.in. Blanka Lipińska i Natalia Siwiec, które podkreśliły swoje smukłe sylwetki.

WIDEO

player placeholder

Blanka Lipińska i Natalia Siwiec błyszczą na czerwonym dywanie

Nowa „Akademia pana Kleksa” z Tomaszem Kotem, Danutą Stenką, Antoniną Litwiniak i Piotrem Fronczewskim to jedna z najważniejszych imprez polskiego kina w tym roku. Widzowie z wypiekami na twarzy czekają, by zobaczyć, jak z uwielbianą przez Polaków historią poradzili sobie Maciej Kawulski i Krzysztof Gureczny.

Zobacz także: Makijaż, ciemne włosy. 14-letnia córka Oświecińskiego jest nie do poznania

Zobacz także:
Natalia Siwiec
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Uroczystość to także okazja, by obaczyć gwiazdy w imponujących kreacjach. Jedna z aktorek pokazała ciążowy brzuszek na premierze. Uwagę fotoreporterów zwróciła też posągowa Danuta Stenka. Również nie da się przejść obojętnie obok stylizacji Blanki Lipińskiej i Natalii Siwiec.

Blanka Lipińska
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Obie celebrytki wybrały na ten wieczór sukienki z wcięciami, dzięki czemu mogły zagrać nogą na czerwonym dywanie. Blanka Lipińska postawiła ciemną na kreację z błyszczącymi dodatkami, głębokim dekoltem i odsłaniającą ramiona. Natalia Siwiec zaprezentowała się w czerwonej sukni, do której dobrała eleganckie rękawiczki.

Natalia Siwiec
Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Joanna Okuniewska pokazała partnerkę. To znana producentka muzyczna

Jak wam się podobają kreacje z premiery „Akademii pana Kleksa”? Wybieracie się do kina na film z Tomaszem Kotem?

Blanka Lipińska
VIPHOTO/East News
Natalia Siwiec
Artur Zawadzki/REPORTER
Blanka Lipińska
ADAM JANKOWSKI/REPORTER