Natalia Siwiec nawet podczas zakupów z córką potrafi zaskoczyć stylizacją. Tym razem modelka postawiła na niezobowiązujący, luźny look, który wiele odsłonił. Tak wygląda ikona mody? Sami zobaczcie, jak Natalia Siwiec prezentowała się na warszawskim spacerze z córką.

Reklama

Natalia Siwiec w sportowym looku

Natalia Siwiec w ostatnim czasie przebywała z dala od Polski. Wówczas jej życie kręciło się wokół meksykańskiej willi i licznych, tropikalnych wyjazdów w towarzystwie córki i ukochanego oraz znajomych. Od jakiegoś czasu jednak modelka przebywa w kraju. Właśnie dlatego stała się idealną chrapką dla czyhających na nią paparazzi. Ostatnio naturalna Natalia Siwiec została przyłapana ze swoją córką na spacerze. Wówczas panie wyglądały na znudzone. Nie inaczej było tym razem.

Zobacz także: Natalia Siwiec pozuje w skąpym stroju z przeźroczystościami. Fani oburzeni: "Jest gdzieś granica dobrego smaku"

Ostatnio Natalia Siwiec przeszła metamorfozę! Z okazji swoich 40. urodzin gwiazda zmieniła fryzurę, a na jej głowie zagościła grzywka. Tym razem jednak fryzura została skutecznie ukryta pod bardzo modnym w ostatnim czasie kapeluszem typu bucket hat, marki Lamania. Ten jest wykonany z jeansu. Zresztą to właśnie ten materiał przoduje w stylizacji, w której główną rolę odgrywają równie modne, oversizeowe spodnie typu baggy, z licznymi kieszeniami w militarnym stylu.

Zobacz także: Natalia Siwiec jest w ciąży?! Fani ruszyli z gratulacjami

Zobacz także

Bazą tej stylizacji jest skąpy, biały i krótki top, który odsłania wysportowany brzuch modelki. Warto zwrócić uwagę także na stylowe dodatki, na czele z białymi okularami, dużą torbą i jasnymi klapkami. Widać, że na codzień Natalia Siwiec preferuje naturalny look. Mała Mia wygląda równie stylowo w swojej białej sukieneczce i wysokich skarpetach. Tylko na nie spójrzcie.

Reklama

Jak Wam się podoba modelka w naturalnej odsłonie?

Reklama
Reklama
Reklama