Choć Natalia Siwiec często decyduje się na zmiany w wyglądzie, to nie są one drastyczne. Modelka od lat jest wierna jednej barwie włosów i podobnej długości. Teraz jednak zdecydowała się na widoczną odmianę. Fani są oczarowani jej metamorfozą.

Reklama

Natalia Siwiec zmieniła fryzurę

Od momentu, gdy 11 lat temu Natalia Siwiec została okrzyknięta Miss Euro 2012, modelka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Współpracuje z wieloma polskimi markami i bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych. Nic dziwnego, że w dużym stopniu skupia się na swojej urodzie. Trzeba jednak przyznać, że od lat jest wierna swojemu wyglądowi. Choć niejednokrotnie doczepiała włosy czy decydowała się na rozjaśniane końcówki, to finalnie i tak wracała do fryzury w odcieniu ciemnego brązu.

- Stosowałam babcine metody jak byłam młodsza, ale teraz nie mam czasu. Teraz używam bardzo dobrych kosmetyków, jem tabletki na to żeby moje włosy były ładne i bardzo zdrowo się odżywiam - mówiła Natalia Siwiec w rozmowie z "Super Expressem".

Instagram @nataliasiwiec.official

Zobacz także: Natalia Siwiec stroi miny podczas rowerowej przejażdżki. Tego dnia humor jej nie dopisywał?

Dzień przed swoimi 40. urodzinami, czyli w poniedziałek 31 lipca, Natalia Siwiec pokazała, że zdecydowała się na metamorfozę wyglądu. Przebywająca obecnie w Polsce celebrytka zrelacjonowała w mediach społecznościowych wizytę u fryzjera. Według informacji udostępnionych przez salon, postawiła na naturalną koloryzację proteinową z mocną pielęgnacją rewitalizująco-nawadniającą. Podcięła końcówki, a całość dopełniła see-through bangs, czyli koreańską grzywką, która staje się coraz popularniejsza w Europie.

- Tak mnie wzięło przed urodzinami na grzywkę - napisała pod zdjęciem modelka.

Zobacz także: Natalia Siwiec rozwścieczyła internautów: "Bez przesady. Niesmaczne. I to bardzo"

Zobacz także

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Internauci w większości stwierdzili, że modelka podjęła bardzo dobrą decyzję, a grzywka świetnie podkreśliła rysy jej twarzy.

- Team grzywka. Wyglądasz obłędnie kochanie;

- Ładnemu we wszystkim ładnie;

- Pięknie... Grzywka odmładza;

- Słodko;

- To była dobra decyzja! Pięknie!

Reklama

A Wam jak się podoba ta odmiana?

Instagram @nataliasiwiec.official
Instagram @nataliasiwiec.official
Reklama
Reklama
Reklama