Doda w polskim show-biznesie słynie ze swojej szczerości, Natalia Siwiec z kolei ze specyficznego podejścia do życia. Nie trudno więc się domyślić, że piosenkarka nie przebierała w słowach, oceniając pewne teorie modelki. Tym razem sprawa dotyczyła substancji odurzających. Doda nie zgadza się z tym, co mówi Natalia Siwiec. Skwitowała jej słowa jednym zdaniem.

Reklama

Doda ostro o Natalii Siwiec

Natalia Siwiec na co dzień mieszka w Meksyku. Modelka coraz częściej zaznacza także, że show-biznes nie jest już dla niej odpowiednim miejscem. Pomimo tego jakiś czas temu pojawiła się na jednej z branżowych imprez. Wówczas w rozmowie z portalem "Pudelek" opowiedziała o swoim stosunku do substancji odurzających. Modelka zaskoczyła wyznaniem, dzieląc narkotyki na złe oraz dobre. Wówczas Natalia Siwiec uznała także, że należy rozmawiać z dziećmi o substancjach psychoaktywnych:

- Uważam, że przede wszystkim trzeba szczerze o tym rozmawiać. Fajnie, jak masz jakąś wiedzę na ten temat. A nie, że mówisz dziecku "łeee, to jest zło, łeeee"; "Nie wiadomo, co się po tym stanie, umrzesz na drugi dzień po zażyciu takich środków". Wiadomo, jak będzie dziecko później na ciebie patrzyło - stwierdziła.

Na tym jednak się nie skończyło.

Instagram @nataliasiwiec.official

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Doda wystąpiła w finale dwa razy. "Kreacja przebiła wszystko"

Natalia Siwiec wyznała również, że wszystko jest dla ludzi, a narkotyki mogą być dobre, dla osób, które są świadome i dojrzałe:

Zobacz także

- Te substancje są dobre, ale dla ludzi, którzy już są ogarnięci. Którzy gdzieś tam mają rozwinięty mózg, psychikę, wszystko inne. Możesz ich spróbować, ale to musi być odpowiedni czas. Jest dużo substancji, które nie są dobre, a ty nie będziesz wiedziała, jako taka młoda osoba, co jest dobre, a co nie. Po tych dopalaczach i tak dalej można umrzeć, można się stać kaleką — przekonywała w rozmowie z portalem "Pudelek".

Tak szczere wyznanie nie pozostało bez komentarza w polskim show-biznesie.

Instagram @nataliasiwiec.official

Zobacz także: Doda prezentuje fragment teledysku "Wodospady". Fani: "Jak z baśni"

Co prawda obecnie Doda jest zajęta promowaniem nowej płyty, jednak znalazła chwilę, aby odnieść się do kontrowersyjnych teorii Natalii Siwiec. W rozmowie z portalem "Pomponik" jednym, ostrym zdaniem skwitowała modelkę:

- Biorąc pod uwagę jej psychikę, to ich wpływ możemy ocenić wszyscy razem wspólnie. Pozostawiam to do interpretacji - podsumowała Doda.

Reklama

Między paniami już od jakiegoś czasu da się wyczuć napiętą atmosferę - wszystko zaczęło się od produkcji "Dziewczyny z Dubaju", która mogła zniszczyć karierę znanych celebrytów, pośród nich znalazła się właśnie Natalia Siwiec.

Pawel Wodzynski/East News

Instagram @nataliasiwiec.official
Reklama
Reklama
Reklama