Zaskakujące doniesienia na temat związku Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Czyżby kolejne rozstanie w polskim show-biznesie? Serwis Pudelek.pl zapytał partnera Natalii Siwiec o kryzys w ich związku. Para zabrała głos i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Reklama

Natalia Siwiec i jej partner rozstali się? Para zabrała głos!

Natalia Siwiec i jej partner Mariusz Raduszewski uchodzą w show-biznesie za naprawdę udaną parę. Nie tylko razem pracują, ale też stale wyjeżdżają i wydawałoby się, że tworzą zgrany duet. Jednak pod jednym z ostatnich zdjęć Natalii Siwiec pojawił się zaskakujący wpis, który wzbudził niemałe zamieszanie wśród jej fanów, którzy zaczęli dopatrywać się kryzysu w związku celebrytki z Mariuszem Raduszewskim.

Kiedy odpuszczamy i nie trwamy w toksycznych relacjach, wszechświat zsyła nam promyki - napisała Natalia Siwiec.

Jedna z internautek zdecydowała się nawet wprost zapytać, czy faktycznie Natalia Siwiec rozstała się z partnerem:

To prawda że się rozstaliście z Mariuszem? :/

Natalia Siwiec błyskawicznie zapytała o źródło takich informacji i wygląda na to, że jest zupełnie zdezorientowana plotkami na ten temat:

skąd takie informacje? O co chodzi?

Zobacz także

Zobacz także: "365 dni. Ten dzień": Natalia Siwiec zagrała w głośnym filmie. Ostre reakcje internautów

Z kolei Mariusz Raduszewski w rozmowie z serwisem Pudelek.pl ostatecznie rozwiał wszelkie plotki na temat zakończenia związku z Natalią Siwiec. Co więcej partner celebrytki mówi wprost, że właśnie planują wybrać się na wakacje kamperem:

Nasza rodzinka ma się świetnie, właśnie jedziemy z Mią na wakacje kamperem - powiedział dla Pudelka.pl

Mężczyzna dodaje, że źródłem faktycznie może być mniejsza ilość ich wspólnych zdjęć, jakie publikują w mediach społecznoścowych.

Nie wiemy, skąd wzięły się te plotki... Może to kwestia tego, że jak byliśmy w Tulum to Natalka cały czas pokazywała mnie na swoim Instagramie, a w Polsce oboje skupiliśmy się na pracy i różnych projektach i było mnie tam trochę mniej - dodaje partner Natalii Siwiec.

Tymczasem w mediach społecznościowych nie brakuje romantycznych zdjęć Natalii Siwiec z Mariuszem Raduszewskim, choć ostatnie pochodzą z czerwca. Para zaprzecza plotkom na temat ich rozstania!

Instagram / architettodellanotte

Instagram/ nataliasiwiec.official

Instagram

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama