Natalia Siwiec pokazała, jak wypoczywa na rodzinnych wakacjach we Włoszech. Na ujęciach z Rzymu fani dopatrzyli się jednak szczegóły, który nie do końca dobrze świadczy o gwieździe jako mamie... Mają rację? Będziecie zaskoczeni, o co chodzi!

Reklama

Natalia Siwiec w ogniu krytyki. Wszystko przez ten szczegół

Choć wakacje dobiegły już końca, Natalia Siwiec postanowiła przedłużyć czas beztroski i razem z rodziną wybrała się na urlop do Rzymu. W wojażach, oprócz męża i córeczki, towarzyszy jej także pasierb i jego dziewczyna. Natalia Siwiec postanowiła podzielić się wakacyjnymi ujęciami na Instagramie, co nie umknęło krytyce fanów... Co aż tak bardzo się im nie spodobało?

Natalia Siwiec dodała na Instagram ujęcia, na których wspólnie z rodziną pozuje przy słynnej rzymskiej fontannie Di Trevi. Zarówno modelka, jak i jej mąż, mają na twarzach szerokie uśmiechy, natomiast córeczka gwiazdy, Mia, ma wyraźnie przerażoną minę. To właśnie ten fakt licznie komentowali fani!

Zobacz także: Natalia Siwiec z córką na zakupach. Tak modelka wygląda na co dzień! ZDJĘCIA PAPARAZZI

Komentujący nie powstrzymali się od uwag na temat doboru zdjęć przez Natalię Siwiec. Pod wpisem zawrzało, a

Zobacz także

- Na pierwszym zdjęciu dziecko z przerażoną miną- ale ważne że rodzice ładnie wyszli... - czytamy w jednym z komentarzy.
- Ważne jest to, ze mamy pamiątkę i nie męczyliśmy dziecka, żeby było uśmiechnięte - odpowiedziała Natalia Siwiec.
- Dziecko robiące „minki” do zdjęć ???????? co wy jeszcze ludzie wymyślicie żeby się tylko doczepić… - dodała inna komentująca.

Co ciekawe, fani zwrócili także uwagę na syna męża Natalii Siwiec - niektórzy nie byli pewni, czy chłopak jest częścią rodziny gwiazdy i dopytali o ten fakt w komentarzach. Na te uwagi Natalia Siwiec także zdecydowała się odpowiedzieć.

- Dzieciom? Czy my o czymś nie wiemy? - zapytała fanka.
- Może ci gdzieś umknęło, ale mamy Mię i Matiego z poprzedniego związku Mariusza - wyjaśniła Natalia Siwiec.
- Pięknie że pani tak dobrze traktuje pasierba jak własnego syna. Gratuluję ???? - napisała inna komentująca.

Natalii Siwiec i jej rodzinie życzymy cudownych wakacji!

Zobacz także: Natalia Siwiec przeszła metamorfozę! Z okazji 40. urodzin zmieniła fryzurę

Instagram @nataliasiwiec.official

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama