Natalia Siwiec, jej mąż i córka, wtorkowy poranek postanowili spędzić aktywnie. Wsiedli na rowery elektryczne i pedałowali, przemierzając Wilanów. Traf chciał, że całą wycieczkę sfotografowali czujni paparazzi. Zobaczcie, jak celebrytka wystylizowała się na ten wyjazd.

Reklama

Natalia Siwiec na rowerowej przejażdżce. Miała ze sobą kosztowny dodatek

Natalia Siwiec i jej rodzina upały wolą spędzać w tropikach niż w Warszawie, ale wygląda na to, że postanowili zrobić wyjątek. Rozpoczęte niedawno wakacje umilili sobie, organizując aktywny wypoczynek. Wyprowadzili "na miasto" dwa elektryczne rowery - jeden z nich, ten, którym jechał mąż 39-latki, ciągnął przyczepkę, legowisko małej Mii.

Zobacz także: Natalia Siwiec pozuje w skąpym stroju z przeźroczystościami. Fani oburzeni: "Jest gdzieś granica dobrego smaku"

Rodzina rozpoczęła wycieczkę od wyjścia do lodziarni, gdzie kupili kubełek lodów, którymi dziewczynka mogła bez przeszkód zajadać się podczas jazdy w przyczepce. Przypomnijmy, że to właśnie Mia całkiem niedawno skradła show uroczym zachowaniem, gdy paparazzi spotkali całą rodzinę wracającą z drobnych zakupów.

Natalia Siwiec i tym razem nie zawiodła i zaprezentowała się ulicznym przechodniom (i fotoreporterom) w niebanalnej stylizacji. Miała na sobie śnieżnobiały komplet złożony z legginsów i bluzki - oba elementy garderoby przyciągały wzrok dzięki siateczkowym wstawkom, odsłaniającym idealne ciało modelki. Do tego - czapka z daszkiem oraz przyciemniane okulary w białej oprawie. Miss Euro 2012 nie zapomniała o kosztownym dodatku - miała ze sobą miniaturową torebeczkę z domu mody Louis Vuitton, za, bagatela, 14 tys. złotych!

Zobacz także

Zobacz także: Natalia Siwiec rozwścieczyła internautów: "Bez przesady. Niesmaczne. I to bardzo"

Reklama

Tego dnia Natalia Siwiec zaprezentowała fotoreporterom szeroki wachlarz min, które mogą wskazywać na to, że tego dnia nie była w najlepszym humorze. Zobaczcie więcej nowych zdjęć modelki z jej rowerowej, rodzinnej przejażdżki.

Reklama
Reklama
Reklama