bio

 • Wiek:
  37 lat
 • Data urodzenia:
  1 sierpnia 1983
 • Zawód:
  modelka
 • Wzrost:
  170cm
 • Znak zodiaku:
Natalia Siwiec – pochodząca z Wałbrzycha polska celebrytka, modelka oraz fotomodelka, która szerszą popularność zdobyła podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, które odbywały się w 2012 roku w Polsce. Dostrzeżona na trybunach przez fotoreporterów podczas meczu Polska-Rosja, została okrzyknięta tytułem „Miss Euro 2012”.
Od tamtej pory jej kariera nabrała tempa. Była zapraszana na sesje zdjęciowe do polskich magazynów - "Playboy", "CKM" oraz zagranicznych, m.in. „Esquire” (Turcja) czy „Maxim” (Niemcy). Natalia Siwiec wystąpiła również w wielu teledyskach. Za jej międzynarodowy sukces można uznać pojawienie się w klipie „Up in the Air” amerykańskiego zespołu rockowego 30 Second to Mars, w którym wystąpiła u boku lidera bandu Jareda Leto. Modelka wzięła udział również w reality show „Enjoy the View, Love, Natalia”, gdzie wraz z mężem odkrywała sekrety ich codziennego życia. Była uczestniczką pierwszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” (w parze z Janem Klimentem zajęła ósme miejsce) w Polsacie oraz postawiła pierwsze kroki na deskach teatru w sztuce „O co biega” w reżyserii Tomasza Podsiadłego. W drobnych epizodach wystąpiła w filmie "Wkręceni 2" oraz serialach "To nie koniec świata!" i "Druga szansa".

Natalia Siwiec prywatnie

Mężem Natalii Siwiec jest Mariusz Raduszewski. Modelka ma również młodszą siostrę Malwinę. W maju 2017 pojawiła się informacja, że Natalia jest w 5. miesiącu ciąży