Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Seriale

"Zawsze warto": Co w 23. odcinku? Córka Doroty w niebezpieczeństwie, Ada dowiaduje się o romansie Kamila!

Co wydarzy się w 23. odcinku "Zawsze warto"? Mamy dla Was zwiastun i opis odcinka, który już w środę, 13 maja, o 21:05 w Polsacie.

"Zawsze warto" - odcinek 23

Marta (Weronika Rosati) składa na policji zeznania w sprawie swojej klientki, Anny Wybickiej (Iga Górecka). Ciało kobiety zostało wyłowione z Wisły i wszystko wskazuje na to, że została ona zamordowana. Marta wraz z policjantem Marcinem (Marcin Stępniak) zwraca się do... Kamila (Jakub Wesołowski), który najpewniej kazał się pozbyć dziewczyny. Liczy, że mężczyzna będzie mógł pomóc w śledztwie… Po omdleniu w trakcie konferencji Dorota (Katarzyna Zielińska) trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają, że kobieta zażywała środki wspomagające. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) nie próbuje wyprowadzić ich z błędu, ale winę chce zrzucić na kolegów z jej pracy… Ewka (Zofia Domalik) mówi Adzie (Julia Wieniawa), żeby nie wierzyła w nagłą zmianę Kamila. Chce dobra przyjaciółki i „pociągnięta za język” przyznaje, że Sofia (Beata Ścibakówna) poprosiła, by pod jej nieobecność w Polsce Ewka śledziła Adę i Kamila. Co na to dziewczyna?

Zobaczcie zwiastun!

Zawsze warto - zwiastun 23 odcinka
K. Pakiela

Czy wina Łukasza wyjdzie na jaw?

Zawsze warto - zwiastun 23 odcinka
K. Pakiela

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati na planie serialu Zawsze warto
mat. prasowe
Newsy
Rozwód Doroty i Łukasza w "Zawsze warto"! Jak zakończy się rozprawa w sądzie? Mamy zwiastun
Już dziś wieczorem, 1 kwietnia o godzinie 21:10, Polsat wyemituje kolejny odcinek "Zawsze warto".

Już dziś wieczorem, 1 kwietnia o godzinie 21:10, Polsat wyemituje kolejny odcinek "Zawsze warto". Co tym razem wydarzy się w życiu Doroty (Katarzyna Zielińska), Ady (Julia Wieniawa) i Marty (Weronika Rosati)? W najnowszej odsłonie serialu odbędzie się sprawa rozwodowa Doroty i Łukasza (Paweł Ławrynowicz). Od wyroku sądu zależy, czy Dorota raz na zawsze uwolni się od męża tyrana. W trudnych chwilach wspierać ją będą Ada i Marta. Niestety, Łukasz nie będzie ułatwiał całej sytuacji i wyzna podczas rozprawy, że kocha swoją żonę. „Czy pani na pewno chce tego rozwodu?” – zapyta sędzia. Jaka będzie odpowiedź Doroty? Czy w końcu uwolni się od męża i rozpocznie nowe życie?  Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Zawsze warto"! Zobacz także:  Jak uważnie oglądasz drugi sezon "Zawsze warto"? Rozwiąż nasz QUIZ!

Beata Ścibakówna na planie Zawsze warto
mat. prasowe
Newsy
"Zawsze warto": Italian grozi Sofii! Co łączyło ich w przeszłości? Zobaczcie fragment serialu!
Już dziś wieczorem, w środę o godzinie 21:10 zobaczymy nowy odcinek "Zawsze warto".

Już dziś wieczorem, w środę o godzinie 21:10 zobaczymy nowy odcinek "Zawsze warto". Co tym razem wydarzy się w hitowym serialu z udziałem Julii Wieniawy, Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej? W biurze Brillare Models pojawia się niespodziewany gość. Na właścicielkę agencji - Sofię (Beata Ścibakówna) czeka Italian (Dariusz Majchrzak). Zależy mu na tym, by Sofia znalazła dla niego jakąś pracę. Mężczyzna wraca do wydarzeń z przeszłości i przypomina jej o swoich zaletach i lojalności.  - Sofia, wiesz, że możesz na mnie polegać. Niejedno dla Ciebie robiłem, niejedno widziałem. Mam dobrą pamięć. Zresztą o niektórych sprawach naprawdę trudno zapomnieć… - mówi tajemniczo Italian. - Więc to raczej groźba, nie prośba? – pyta podejrzliwie Sofia. Co łączyło w przeszłości Sofię i Italiana i o jakich sprawach mówi mężczyzna? Tego dowiemy się z nowych odcinków "Zawsze warto"! Zobacz także:  Które programy i seriale spadają z anteny przez koronawirusa? Podsumowanie wszystkich stacji! Co w przeszłości łączyło Italiana i Sofię?

Julia Wieniawa i Kuba Wesołowski całują się
Karolina Grabowska
Seriale
"Zawsze warto": Ada całuje się z Kamilem! Majka podpisuje kontrakt, ale czy jest bezpieczna?

Przed nami kolejny odcinek serialu "Zawsze warto", a w nim... Ada (Julia Wieniawa) pocałuje Kamila (Jakub Wesołowski)! Czy dziewczyna w końcu wybaczy mężowi wszystko co jej zrobił? Co na to Sofia (Beata Ścibakówna)? Bizneswoman wpadnie na niezwykły pomysł! Z kolei Majka (Gabriela Świerczyńska) podpisuje kontrakt z agencją modelek, ale czy to dobry pomysł? Marta (Weronika Rosati) zajmuje się sprawą Anny (Iga Górecka), stewardessy, która pracowała na jachcie i była świadkiem zaginięcia jednej z modelek...  Zobacz także:  Jak uważnie oglądasz drugi sezon "Zawsze warto"? Rozwiąż nasz QUIZ! Zobaczcie zwiastun serialu, który już dziś w Polsacie o o 21:05!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner