ONS

Woliński porównuje Grycan do Dity Von Teese

ONS

Właścicielka słodkiego imperium coraz częściej gości w kolorowych pismach, a jej osobą zachwyca się coraz więcej rodzimych gwiazd (Magda Gessler, Joanna Horodyńska, Kuba Wojewódzki). Wśród jej wielbicieli znalazł się także Dawid Woliński. Projektant zdradził w rozmowie z magazynem "Newsweek", że Marta Grycan jest niepowtarzalna.

- Uważam, że Marta Grycan może być bardzo inspirująca dla projektanta mody. Jest bardzo mało kobiet, które są jakieś, mają coś swojego, niepowtarzalnego. Uznałem, że ona po prostu umie przy tak bardzo trudnej figurze świetnie się ubrać. Ta pani ma duży biust, stosunkowo wąskie biodra i szczupłe nogi. Chce być wyzywająca, elegancka, czasem apetyczna. Ona eksperymentuje, działa i efekty bardzo mi odpowiadają. Łatwo jest ubrać Anję Rubik czy Małgosię Belę, piękne kobiety, bo mają rozmiar 24 lub najwyżej 36. Jeżeli jednak miałbym do wyboru: zaprojektować strój dla wymiarowej modelki albo dla Marty Grycan, to wybrałbym Martę. Ona ma w sobie coś z Dity von Teese, coś z burleski.

Marta Grycan najwyraźniej osiągnęła sukces. Bizneswoman wiele razy podkreślała, że zależy jej na tym, żeby udowodnić, że kobiety powyżej rozmiaru 34-36 mogą wyglądać świetnie. Jak widać, jej opinię podzielają nawet najlepsi polscy projektanci.

 

Więcej na temat Marta Grycan Dawid Woliński
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14