Ślub Iwony Węgrowskiej i Krzysztofa Madeyskiego w Polsce
Facebook

Węgrowska dzisiaj bierze ślub! Co przygotowała?

Ślub Iwony Węgrowskiej i Krzysztofa Madeyskiego w Polsce
Facebook

W marcu tego roku Iwona Węgrowska w Las Vegas wzięła spontaniczny ślub ze swoim ukochanym Krzysztofem Madeyskim. Piosenkarka po powrocie do kraju udzieliła wywiadu w programie "Na językach", w którym opowiedziała, że planują z mężem huczne wesele w Polsce. Zobacz: Wiemy kiedy i gdzie Iwona Węgrowska bierze ślub kościelny

Dosłownie przed chwilą Iwona na swoim Facebooku poinformowała, że ten wielki dla niej dzień nastał właśnie dzisiaj.

- Kochani, to już dziś! Kolejny z moich najszczęśliwszych dni w życiu. Dziś z moim mężem Krzysztofem, legalizujemy ślub w naszym kraju. Jeszcze kilka godzin i będziemy w Polsce oficjalnie małżeństwem. Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną w dobrych i złych chwilach, teraz moje życie jest szalone, wspaniałe i pełne miłości - napisała Węgrowska na Facebooku.


Jesteśmy bardzo ciekawi jak piosenkarka będzie wyglądała w kreacji ślubnej i czy zrealizowała swoje plany odnośnie bajkowego wesela. W jednym z wywiadów piosenkarka wyznała, że chciałaby mieć typowo wiejską imprezę, która miałaby trwać aż dwa dni, tak aby wszyscy goście mogli się wybawić. Iwona marzyła również o różnych atrakcjach takich jak: fajerwerki, przejazd na koniach, czy symboliczne wypuszczenie gołębi. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze zdjęcia Młodej Pary. Zobacz: Białe gołębie, fajerwerki, gęsi - Znamy szczegóły wesela WęgrowskiejTak wygląda wielka miłość Iwony i Krzysztofa:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43