Izabela Janachowska na konferencji TVN
East News

Koleżanka Izabeli Janachowskiej pochwaliła się zdjęciem z baby shower gwiazdy!

Izabela Janachowska na konferencji TVN
East News

Izabela Janachowska kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami na Instagramie szczęśliwą wiadomością i opublikowała urocze zdjęcie, którym poinformowała, że jest w ciąży. Pierwsze dziecko gwiazdy ma przyjść na świat już wiosną, a ostatnio mogliśmy podziwiać piękne zdjęcia z sesji ciążowej. Teraz przyszedł czas na przyjęcie z okazji narodzin syna czyli popularne wśród gwiazd baby shower. Zobaczcie, jak wyglądało przyjęcie Izabeli Janachowskiej...

Jak wyglądała Izabela Janachowska na baby shower?

Janachowska prowadzi popularne programy o tematyce ślubnej i pomaga parom, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Gwiazda TVN Style ogromną wagę przywiązuje również do dekoracji, dlatego jej baby shower musiało być perfekcyjne. Zdjęciem z przyjęcia pochwaliła się na Instagramie Natalia Jakuła, partnerka Tomasza Iwana. Widać na nim, że wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Dominującym kolorem na baby shower był oczywiście kolor niebieski, w końcu Izabela Janachowska chciała podkreślić, że spodziewa się synka. Gwiazda wyglądała pięknie w długiej błękitnej sukni i widać, że bawiła się doskonale. Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała zdjęcia ze swojej ciążowej sesji!

 

Baby shower Izabeli Janachowskiej

Baby shower Izabeli Janachowskiej
Instagram

Izabela Janachowska jest już w zaawansowanej ciąży

Izabela Janachowska w czerwonej sukience i ramonesce

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23