Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Blanka Lipińska zaskakująco o Roxie Węgiel: "To ja powinnam się obrazić"

Blanka Lipińska komentuje zamieszanie wokół jej słów o Roxie Węgiel. Czy żałuje wcześniejszych słów krytyki wobec nastolatki?

Roksana Węgiel nie ma łatwego startu w show-biznesie. Pomimo tego, że w tak młodym wieku osiąga ogromne sukcesy i nikt nie odmawia jej talentu, to często pada ofiarą krytyki. Nastolatce zarzuca się, że ubiera się zbyt wyzywająco lub nieadekwatnie do wieku. 

Różową lateksową stylizację skomentowała m.in. Blanka Lipińska, która stwierdziła, że lateks ma bardzo seksualne konotacje. Wypowiedź ta odbiła się szerokim echem w mediach. Do krytyki odniosła się również Roxie Węgiel, która stwierdziła, że nie widzi nic złego w tym, jak się ubiera. Blanka w rozmowie z Party.pl zaznacza, że nie skrytykowała Roxie za styl ubierania się, ale zwróciła uwagę na fakt, z czym kojarzony jest lateks. Czy żałuje swojej wypowiedzi oraz tego, jaki przybrała wydźwięk w mediach? Przekonajcie się oglądając nasze wideo!

Lateksowa sukienka Roxie Węgiel nie spodobała się Blance Lipińskiej, która stwierdziła, że to nie jest dobra kreacja dla nastolatki

Blanka Lipińska o krytyce Roxie Węgiel
ONS.pl, Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Baron o Viki Gabor i Roxie Węgiel
Newsy
Baron staje w obronie Viki Gabor i Roxie Węgiel! „Wystarczy, żeby..."
Baron staje w obronie Viki Gabor i Roxie Węgiel! „Wystarczy, żeby..."

Wszyscy uczestnicy " The Voice Kids " marzą o wygranej w programie, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że kariera w tak młodym wieku oprócz pozytywnych stron, ma też wiele negatywnych. Na Roksanę Węgiel czy Viki Gabor spada wiele krytycznych komentarzy z racji ich młodego wieku. Jak takie sytuacje sytuacje reaguje Baron?  Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak muzyk broni młodych gwiazd! Przy okazji zdradza, co jest potrzebne, aby zapewnić bezpieczeństwo młodym artystom. Sądzicie, że to wystarczy?  Zobacz także:  Blanka Lipińska krytykuje styl Roksany Węgiel! Za co dostało się młodej piosenkarce?  

Viki Gabor nie chce być porównywana do Roxie Węgiel
Newsy
Viki Gabor czy Roxie Węgiel. O kim mowa? Sprawdź się! QUIZ

Viki Gabor i Roxie Węgiel to najpopularniejsze polskie nastolatki. Ale czy wiesz o nich wszystko? Obie zaczęły kariery dopiero niedawno, ale mają na swoim koncie więcej sukcesów niż niejedna starsza koleżanka z branży! Sprawdź się w krótkim teście i udowodnij, że wiesz o kim mowa. Powodzenia! 

Zobacz także: To piosenka Roksany Węgiel czy Dawida Kwiatkowskiego? QUIZ dla wiernych fanów!

Viki Gabor i Roxie Węgiel to najpopularniejsze polskie nastolatki. Ale czy wiesz o nich wszystko? Obie zaczęły kariery dopiero niedawno, ale mają na swoim koncie więcej sukcesów niż niejedna starsza koleżanka z branży! Sprawdź się w krótkim teście i udowodnij, że wiesz o kim mowa. Powodzenia!  Zobacz także:   To piosenka Roksany Węgiel czy Dawida Kwiatkowskiego? QUIZ dla wiernych fanów!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner