Anna Lewandowska z córkami
Instagram

Anna Lewandowska pokazała spacerówkę Laury. Cena zawrotna!

Anna Lewandowska z córkami
Instagram

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Gwiazda wybrała wtedy dla swojej córki  wózek najpopularniejszy wśród gwiazd i postawiła na markę Cybex. Model Priam kosztuje ponad 5 tys. zł. Teraz okazuje się, że niespełna półroczna Laura nie jeździ już gondolą, ale spacerówką. Anna Lewandowska pochwaliła się w mediach społecznościowych spacerem z córeczką i pokazała, jaki model spacerówki wybrała! Tu nie ma zaskoczenia - gwiazda jest wierna jednej marce...

Laura Lewandowska jeździ już w spacerówce!

Dzieci gwiazd przez okres niemowlęctwa często jeżdżą nie jednym, ale nawet dwoma lub trzema markowymi wózkami, których ceny czasem wywołują zawrót głowy. Okazuje się jednak, że nie wszystkie gwiazdy są tak rozrzutne i niektóre wybierają bardziej ekonomiczne opcje. Do tego grona należy Anna Lewandowska, która wybrała dla córki modny wózek marki Cybex Piam, ale dzięki opcji 3 w 1 nie musi kupować dodatkowo spacerówki, ale korzysta z tej, która była w zestawie. Jej koszt to 3.700 zł!

Tylko spójrzcie na spacerówkę Laury Lewandowskiej! 

Zobacz także: Jakie wózki dla swoich dzieci wybrały gwiazdy? Joanna Krupa za mniej niż 500 zł, za to Janachowska i Lewandowska... Zobaczcie!

Anna Lewandowska wozi Laurę w wózku Cybec Priam
Instagram

Anna Lewandowska wozi Laurę w wózku Cybex Priam, który kosztuje od  3,700 tys. zł.

Anna Lewandowska wozi Laurę w wózku Cybec Priam za 3.700
Mat. prasowe

Do tej pory Laura Lewandowska jeździła w gondoli. 

Anna Lewandowska z córkami
Instagram

Jednak rekordzistką jeśli chodzi o cenę spacerówki jest nadal Joanna Krupa. Prowadząca "Top Model" wybrała wózek, który kosztuje uwaga... 500 zł. 

Joanna Krupa pokazała spacerówkę córki. Ile kosztuje?
Instagram

 

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01