Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska to znana polska influencerka, założycielka marki dla mam i noworodków, żona popularnego aktora Michała Żebrowskiego oraz absolwentka ekonomii i podyplomówki z marketingu i zarządzania. Sprawdź, ile dzieci ma Aleksandra Żebrowska! Z jakimi markami współpracuje najczęściej?

Imię: Aleksandra

Nazwisko: Żebrowska

Nazwisko panieńskie: Adamczyk

Pseudonim: brak

Wzrost: 180 cm

Data urodzenia: 0 5.04.1987 r.

Znak zodiaku: Baran

Zawód: ekonomistka, bizneswoman, modelka

Osoby - związki: - mąż Michał Żebrowski (od 2009 r.)

Rodzice: brak informacji

Dzieci: Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski wychowują trzech synów: Franciszka (ur. 2010), Henryka (ur. 2013) i Feliksa (ur. 2020). Na początku 2022 roku bizneswoman ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jednak, jak wyznała, nie jest to jej czwarta, a ósma ciąża. Aleksandra Żebrowska straciła poprzednie w wyniku poronienia oraz ciąży pozamacicznej.

Rodzeństwo: Aleksandra Żebrowska wychowywała się w wielodzietnej rodzinie. Jest najstarsza z ośmiorga dzieci.

BIO: Aleksandra Żebrowska urodziła się 5 kwietnia 1987 roku w Warszawie. Pochodzi z licznej rodziny katolickiej. Jest najstarsza z ośmiorga rodzeństwa. Skończyła ekonomię oraz studia podyplomowe z marketingu i zarządzania. Prowadzi własną firmę, jest aktywną influencerką oraz działaczką społeczną. Ze znanym mężem, Michałem Żebrowskim pobrała się 20 czerwca 2009 roku w polskich górach. W 2016 roku założyła firmę "Francis & Henry", która oferuje odzież oraz akcesoria dla mam i dzieci. Jako założycielce marki F&H zależało jej na produktach wysokiej jakości oraz rzeczach funkcjonalnych, użytecznych i praktycznych. Aleksandra doskonale wie, z jakimi problemami borykają się kobiety w ciąży i młode mamy. Z tego względu stworzyła takie produkty, z jakich sama chciałaby korzystać. Długotrwałe poszukiwania najlepszych materiałów, krojów i nadruków sprawiły, że markę Francis & Henry pokochały kobiety z całego świata. Nic dziwnego! Firma oferuje zarówno produkty sprzedawane osobno, jak i funkcjonalne zestawy, dzięki którym ten wyjątkowy okres w życiu każdej mamy będzie jeszcze piękniejszy. Odzież dla kobiet z Francis & Henry jest nie tylko wygodna, lecz także kobieca i praktyczna. Aleksandrze zależało na tym, żeby produkty szyto w Polsce. W ofercie jej marki znajdziemy też akcesoria innych firm, które dobiera starannie i bardzo selektywnie. Ubrania i akcesoria Francis & Henry mogą być genialnym prezentem dla każdej przyszłej mamy i jej dziecka. Aleksandra Żebrowska swoją solidarność z kobietami przejawia również na Instagramie. Jest niezwykle otwartą i naturalną osobą, która chętnie dyskutuje z obserwatorkami i dzieli się z nimi bardzo prywatnymi fotografiami. Nie obawia się krytyki i pokazuje zdjęcia, które według niektórych nie należą do szczególnie "instagramowych". Daje w ten sposób świetny przykład kobietom, które nie czują się w swoim ciele zbyt dobrze. Ma genialny wpływ na obserwatorki, które są jej za to niezwykle wdzięczne.

Znana z: małżeństwa z aktorem Michałem Żebrowskim oraz aktywności w sieci, gdzie ceni się jej naturalność i otwartość na tematy tabu. Aleksandra podejmuje się również wielu współprac, które dobiera wyłącznie zgodnie z własnymi upodobaniami. Bizneswoman lubi współpracować z markami L'Oreal Paris, Nespresso i HBO GO. Reklamuje takie produkty, których sama używa. Aleksandrę Żebrowską fani znają też dzięki jej marce Francis & Henry, która oferuje ubrania dla kobiet w ciąży, niezbędne akcesoria do szpitala, bieliznę, kosmetyki, a także produkty dla niemowląt. Niektórzy mogą ją również kojarzyć z reklamy YES, w której wystąpiła w roli matki karmiącej niemowlę. Reklama spotkała się z dość mieszanym odbiorem, a niektórzy uznali ją nawet za... zbyt kontrowersyjną do telewizji!

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

LINK Instagram: @olazebrowska

LINK Facebook: brak
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index