Klaudia Halejcio, Tomasz Barański w programie Taniec z gwiazdami Klaudia Halejcio, Tomasz Barański pozują do zdjęć Tomasz Barański we fraku, Klaudia Halejcio w skórzanej sukience Tomasz Barański we fraku całuje ukochaną Kaludię Halejcio Klaudia Halejcio, Tomasz Barański w Tańcu z gwiazdami
Klaudia Halejcio, Tomasz Barański w programie Taniec z gwiazdami
ONS
1/6
Klaudia Halejcio, Tomasz Barański w programie Taniec z gwiazdami
ONS

Klaudia Halejcio pojawiła się na planie “Tańca z gwiazdami”, gdzie kibicowała swojemu ukochanemu Tomkowi Barańskiemu, który niespodziewanie wrócił do programu wraz z Eweliną Lisowską. Furorę zrobiła jej nowa fryzura!

Klaudia Halejcio w Tańcu z gwiazdami

Klaudia już jakiś czas temu zmieniła fryzurę, ale dopiero teraz zobaczyli ją jej koledzy z “Tańca z gwiazdami”. Wszyscy chwalili jej nowy look, a Klaudia zdradziła, że nie chciałaby już grać młodych dziewczyn, a liczy na bardziej dojrzałe role, dlatego zdecydowała się na zmianę fryzury - powiedziała nam osoba z produkcji programu.

Klaudia zdecydowała się też na wspólne zdjęcia z Tomkiem. Przypominamy, że aktorka i tancerz spotykają się już od kilku miesięcy, ale długo ukrywali swój związek i nawet na imprezach niezbyt chętnie pozowali wspólnie do zdjęć. Teraz to się zmieniło. Zobaczcie naszą galerię!

2/6
Klaudia Halejcio, Tomasz Barański pozują do zdjęć
ONS
3/6
Tomasz Barański we fraku, Klaudia Halejcio w skórzanej sukience
ONS
4/6
Tomasz Barański we fraku całuje ukochaną Kaludię Halejcio
Eastnews
5/6
Klaudia Halejcio, Tomasz Barański w Tańcu z gwiazdami
Eastnews
6/6
Ewelina Lisowska robi selfie z Tomkiem Barańskim i Klaudią Halejcio
Eastnews