ONS.pl
1/5
Ania Starmach - wpadka na ramówce

 

Ania Starmach podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN promowała program "Masterchef Junior" w towarzystwie Mateusza Gesslera i Michela Morana. Gwiazda niedawno została mamą, a już teraz wróciła do pracy, prezentując się doskonale w niebieskiej sukience.

 

Podczas wyjścia na scenę Starmach miała jednak mały wypadek i potrzebowała pomocy swoich kolegów. Zobaczcie, co się stało!

 

Zobacz:  Anna Starmach opublikowała pierwsze zdjęcia córeczki. Internauci oszaleli na punkcie uroczego zdjęcia Jagienki!

2/5
ONS.pl

 

Młoda mama do połyskującej, niebieskiej sukienki założyła naprawdę wysokie szpilki, które przysporzyły jej sporo problemów. Podczas wchodzenia na scenę Ania Starmach potknęła się i zgubiła swój but. 
Zobaczcie, co było dalej...

 

3/5
ONS.pl

 

Zgubiona szpilka jednak nie była największym problemem. Okazuje się, że kiedy but spadł z nogi gwiazda straciła równowagę i się potknęła. Na szczęście nie była na scenie sama! Błyskawiczna reakcja kolegów z programu pozwoliła uniknąć upadku Ani Starmach.

 

4/5
ONS.pl

 

Ania Starmach zareagowała śmiechem na tę sytuację. Dzięki szybkiej interwencji kolegów udało uniknąć się upadku ze sceny. 

5/5
ONS.pl

 

Wpadki się zdarzają, ale ta z pewnością będzie zapamiętana na długo!

Więcej na temat Anna Starmach