Marzena Rogalska

Marzena Rogalska należy to najbardziej popularnych dziennikarek w Polsce. Znana jest z programu "Pytanie na śniadanie", który przez kilka lat prowadziła w Telewizji Polskiej. W Radiu Złote Przeboje można posłuchać jej zabawnej audycji "Piątek jak marzenie". Uważana jest za sympatyczną i życzliwie nastawioną do gości prezenterkę.

Imię: Marzena

Nazwisko: Rogalska

Nazwisko Panieńskie: Rogalska

Pseudonim: brak

Wzrost: 179 cm

Data urodzenia: 13.04.1970 r.

Znak zodiaku: baran

Zawód: dziennikarka

Osoby - związki: były partner - Paweł Drzyzga, brat Ewy Drzyzgi

Rodzice: brak informacji

Dzieci: brak

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: Marzena Rogalska urodziła się 13 kwietnia 1970 roku w Przasnyszu, ale dzieciństwo spędziła w Chełmku. Ukończyła Liceum im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu i studia pedagogiczne w WSP w Zielonej Górze. Swoją karierę rozpoczynała od pracy w radiu. Od 1997 roku była związana z radiem RMF FM, w którym prowadziła autorskie audycje, takie jak: "Na językach", "Weekend bez granic", "Halo, to ja" i "Świąteczne marzenie". Współpracowała również w radiu z Tomaszem Olbratowskim i Michałem Kubikiem. Zmieniwszy miejsce pracy na Radio Kolor w 2002 roku, Marzena Rogalska tworzyła audycję "Zagraj swoje marzenie". Natomiast w Antyradio współtworzyła program "Kuranty". Od 2008 roku związana jest z Radiem Złote Przeboje, w którym prowadziła takie audycje, jak "Między słowami" czy "Rogalska od kuchni", a obecnie można jej posłuchać w piątkowej audycji "Piątek jak marzenie".Oprócz kariery w radiu Marzena Rogalska rozwija się na polu dziennikarstwa telewizyjnego. Jej debiutem na ekranie było prowadzenie magazynu filmowego w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej. W latach 2004-2008 była prowadzącą programu "Miasto kobiet" w TVN Style. Od 2009 roku regularnie współpracowała z Telewizją Polską, w której prowadziła programy, takie jak "Pytanie na śniadanie" czy "Dzieciaki górą!". W lutym 2021 roku zakończyła współpracę z Telewizją Polską, przeszła do stacji TVN.Marzenę Rogalską możemy oglądać na dużym ekranie. Pojawiała się gościnnie m.in. w filmach Patryka Vegi "Kobiety mafii" i "Kobiety mafii 2" oraz w polskiej komedii romantycznej "Zakochani". Dziennikarka występowała również epizodycznie w serialach, przykładowo "Magda M.", "Niania". Swoich sił próbowała również jako aktorka dubbingowa, m.in. udzielając głosu Mafaldzie Hopkirk w "Harrym Potterze i Zakonie Feniksa".Marzena Rogalska jest autorką powieści. Jej debiutancka książka wyszła w 2016 roku i nosiła tytuł "Wyprzedaż snów". Po niej ukazały się kontynuacje powieści pt. "Gra w kolory" i "Druga miłość". W 2021 roku wyszły "Czas tajemnic", "Kres czasów" i "Ostatnia nadzieja", które zapoczątkowały nową serię powieści.

Znana z: audycji radiowych w radiu RMF FM, Radiu Kolor i Radiu Złote Przeboje, m.in. "Rogalska od kuchni", "Piątek jak marzenie". Marzena Rogalska znana jest również jako prowadząca programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 i "Miasta kobiet" w TVN Style. Pojawiała się gościnnie w filmach fabularnych i serialach. Jako gość wystąpiła na płycie zespołu Raz, Dwa, Trzy. Znany jest też jej występ w musicalu "Metro".

Funkcja w filmie: - aktorka epizodyczna w filmie fabularnym "Zakochani" (2000); - aktorka epizodyczna serialu "Na wspólnej" (2003); - aktorka epizodyczna w serialu "Magda M." (2006); - aktorka epizodyczna w filmie fabularnym "Job, czyli ostatnia szara komórka" (2006); - aktorka epizodyczna w filmie fabularnym "Testosteron" (2007); - aktorka epizodyczna w serialu "Niania" (2007); - aktorka epizodyczna w serialu "Apetyt na życie" (2010); - aktorka epizodyczna w serialu "Barwy szczęścia" (2013-); - aktorka epizodyczna w filmie fabularnym "Kobiety mafii" (2018); - aktorka epizodyczna w filmie fabularnym "Kobiety mafii 2" (2019).

Płyta: brak

Książki:
 • "Wyprzedaż snów" (2016);
 • "Gra w kolory" (2018);
 • "Druga miłość" (2018);
 • "Czas tajemnic" (2021);
 • "Kres czasów" (2021);
 • "Ostatnia nadzieja" (2021).


 • Nagrody: brak

  LINK Instagram: @marzena\_rogalska

  LINK Facebook: facebook.com/Marzena.Rogalska/
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index