Marzena Rogalska odchodzi z TVP
Instagram
Newsy

Marzena Rogalska przejdzie do "Dzień Dobry TVN"! Ma stworzyć duet z inną, byłą gwiazdą TVP! 

Marzena Rogalska przejdzie do "Dzień Dobry TVN"! Ma stworzyć duet z inną, byłą gwiazdą TVP! 

Marzena Rogalska niedawno poinformowała o zakończeniu współpracy z TVP po 12 latach pracy w stacji. Widzowie uwielbiali jej poranki z Tomaszem Kammelem w "Pytaniu na śniadanie". Teraz dziennikarka opublikowała miłe słowa, które usłyszała od Ewy Drzyzgi, a w komentarzach pod postem zapowiada zmiany, o których niebawem będzie mogła powiedzieć więcej. Czy to oznacza, że Marzena Rogalska przejdzie do TVN?

Gwiazda "Pytania na śniadanie" wreszcie zabrała głos na temat odejścia Marzeny Rogalskiej!

Marzena Rogalska ma nowe plany zawodowe! Przejdzie do konkurencyjnej stacji?

Marzena Rogalska po odejściu z TVP stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie jak sama przyznaje otrzymuje mnóstwo słów wsparcia. Dziennikarka już zaczęła nowe projekty: ma własny program w radiu, zapowiedziała też, że zamierza prowadzić na Instagramie poranny program "Kafka z Rogalem", ale to nie wszystko. Ostatnio na swoim profilu oznaczyła Ewę Drzyzgę, gwiazdę "Dzień dobry TVN" i zapowiada spore zmiany:

Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie❤️ Usłyszałam od @ewa_drzyzga i dzielę się z Wami❤️ - napisała na Facebooku Marzena Rogalska. 

Fani dziennikarki po raz kolejny zasypali ja komentarzami, w których wprost piszą, że tęsknią za porankami, kiedy mogli oglądać ją w telewizji  śniadaniowej:

Jakoś mi bez pani ten poranny program nie wchodzi. Jednak to ludzie tworzą klimat a bez pani go po prostu nie ma.

Bez Pani poranki nie są już takie same , wnosiła Pani pogodę ducha i miłość , czekam aż ktoś powie znowu z ekranu, że nas kocha.

Marzena Rogalska w mediach społecznościowych chętnie odpowiadała na komentarze swoich fanów i zdradziła,  że ma nadzieję już niedługo poinformować ich o nowym projekcie:

Rozweselę serducho w jakiejś innej telewizji!

Przesyłam moc uścisków, jestem tutaj, w książkach, w radiu a o nowościach poinformuję najszybciej jak będę mogła!❤️

Przytulam bardzo! Idzie nowe z dobrą energią❤️🔥

Sądzicie, że Marzena Rogalska niebawem przejdzie do TVN?

Zobacz także: Marzena Rogalska szczerze o Tomaszu Kammelu. Czy ich relacje wyglądały jak na ekranie? Będziecie w szoku

Marzena Rogalska
East News

AKTUALIZACJA

Jak podaje Pudelek.pl Marzena miałaby dołączyć do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN" i poprowadzić je z Beatą Sadowską:

Marzena Rogalska była na rozmowach w TVN. Na korytarzach plotkuje się, że być może niebawem pojawi się nowy duet prowadzących "Dzień dobry TVN", Rogalska - Sadowska. Prezenterki bardzo się przyjaźnią, mają również wieloletnie doświadczenie w telewizji śniadaniowej. Obie pracowały kiedyś w TVN - podaje Pudelek.pl.

Czekacie?

 

 

Zobacz także
Marzena Rogalska i Tomasz Kammel

Marzena Rogalska po 12 latach odchodzi z TVP! Jest oświadczenie dziennikarki! 

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska umieściła pierwszy wpis po odejściu z TVP: "Uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie"

 

Marzena Rogalska zastąpi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"?
East News
Newsy
Marzena Rogalska zastąpi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"? Jest komentarz!
Fani "Dzień dobry TVN" komentują ewentualną obecność Małgorzaty Rogalskiej w śniadaniówce. Pojawił się na ten temat komentarz Filipa Chajzera.

Marzena Rogalska wzbudziła wiele emocji swoim odejściem z Telewizji Polskiej. Sama dziennikarka przyznała, że po zakończeniu współpracy z TVP pojawiło się wiele innych zawodowych propozycji. Choć oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo, dużo mówi się o tym, że TVN prowadzi rozmowy z Marzeną, która miałaby w towarzystwie Beaty Sadowskiej zastąpić Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme. Te doniesienia załamały fanów duetu. Filip Chajzer odniósł się od jednego z komentarzy odnośnie pracy w "Dzień Dobry TVN" na swoim Instagramie. Co powiedział?   Marzena Rogalska zastąpi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"? Dziennikarz komentuje Marzena Rogalska i Beata Sasowska mają doświadczenie w prowadzeniu telewizji śniadaniowych. To miałoby być powodem ich zatrudnienia w "Dzień dobry TVN".  Prezes Miszczak chciałby, aby sprawdzone i lubiane twarze podniosły oglądalność porannego pasma. Na razie to nieoficjalne informacje, ale planowane są zmiany. W TVN redukują etaty, ale jeśli chodzi o samo „Dzień dobry TVN”, jest odwrotnie. Planuje się zwiększyć ilość par, tak aby była podobna różnorodność jak w TVP2 (...) Marzena Rogalska była na rozmowach w TVN. Na korytarzach plotkuje się, że być może niebawem pojawi się nowy duet prowadzących „Dzień dobry TVN”, Rogalska – Sadowska. Prezenterki bardzo się przyjaźnią, mają również wieloletnie doświadczenie w telewizji śniadaniowej. Obie pracowały kiedyś w TVN - mówił infromator "Pudelka" Tymczasem pojawiły się już pierwsze komentarze zawiedzionych fanów, którzy w swojej ulubionej śniadaniówce nie chcą żadnych zmian. Jeden z nich pozostawił po zdjęciem Filipa Chajzera wymowny komentarz: P. Filipie, jeżeli P. Rogalska zastąpi Pana w Ddtvn to przestaję to oglądać...

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews
Newsy
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odejdą z "Pytania na śniadanie"!? TVP wydało oficjalne oświadczenie
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska podzielą los Moniki Zamachowskiej i zostaną zwolnieni z "PnŚ"? Jest oficjalne oświadczenie.

Po serii zwolnień z porannego programu TVP 2 " Pytanie na śniadanie " Super Express spekulował w weekendowym numerze gazety, że  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska również mogą odejść z programu. Popularna para prowadzących miałaby w ten sposób podzielić los Moniki Zamachowskiej, która ostatnio została zwolniona . Wcześniej z programem pożegnał się też Michał Olszański i Ida Nowakowska. Stacja zaniepokojona plotkami zdecydowała się wydać oświadczenie. Czy popularny duet nadal zostanie w "PnŚ"?  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska żegnają się z "Pytaniem na śniadanie"? Od początku nowego sezonu widzowie "Pytania na śniadanie" musieli przygotować się na duże zmiany, nie tylko kadrowe. Nowa godzina emisji, dołączenie nowych prowadzących, pożegnanie z Michałem Olszańskim, potem zwolnienie Moniki Zamachowskiej i nowy duet prowadzących złożony z Małgorzaty Tomaszewskiej i Aleksandra Sikory  - to naprawdę sporo zmian. Teraz pojawiły się informacje, że z programem może pożegnać się jeden z najbardziej lubianych duetów, nazywany żartobliwie "Rogamel". W końcu stacja TVP odpowiedziała na plotki i napisała: W związku z medialnymi doniesieniami o odejściu Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej z „Pytania na śniadanie”, informujemy, że jest to nieprawda. Pan Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, nadal będą częścią zespołu tworzącego najpopularniejszy, poranny program w Polsce „Pytanie na śniadanie” - poinformowała stacja TVP. Według tych informacji Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zostają w "Pytaniu na śniadanie". Program  śniadaniowy Telewizji Polskiej rywalizuje z " Dzień dobry TVN " i może pochwalić się większą oglądalnością. W związku z tym, stale przesuwana jest godzina emisji i "PnŚ"...

Kinga Rusin w seksownych kozakach na wiosnę w "Dzień Dobry TVN"!
Newsy
Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN" po 15 latach pracy! Oto kulisy jej rozstania z TVN
Dziennikarkę w telewizji śniadaniowej ma zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak!

W „ Dzień dobry TVN ” już od jakiegoś czasu powoli następują wielkie zmiany. Najpierw z programu odeszła Magda Mołek, a wraz z nią z telewizją śniadaniową pożegnał się Marcin Meller. Niedawno z programu odszedł Piotr Kraśko , a teraz okazuje się, że z „Dzień Dobry TVN” rozstaje się też Kinga Rusin. Dziennikarka w porannym programie pracowała od 15 lat! Wygląda na to, że przyszedł czas na zmiany! Dlaczego Kinga Rusin rozstaje się z „Dzień dobry TVN”? Według informacji podanych przez serwis plejada.pl Kinga Rusin niebawem sama ma poinformować o swoim odejściu z „Dzień dobry TVN”: Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama – czytamy na stronie serwisu. Okazuje się, że to dziennikarka sama zdecydowała o rezygnacji z prowadzenia porannego pasma w TVN i zamierza postawić na swój rozwój oraz firmy, którą prowadzi. A co miało skłonić Kingę Rusin do podjęcia  tej decyzji? Na decyzji zaważyć miały m.in. nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować  - zdradził informator serwisu plejada.pl. Kto zastąpi Kingę Rusin w "Dzień dobry TVN"? Kingę Rusin ma zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak , o jej powrocie do stacji media rozpisywały się już od dawna, a niedawno pojawiły się zdjęcia paparazzi ze spotkania dziennikarki z Edwardem Miszczakiem , dyrektorem programowym TVN. Teraz informator serwisu plejada.pl zdradza,  że żona tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka zostanie najcenniejszą gwiazdą stacji: Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji  - dodaje informator plejada.pl Dziennikarka już od 2013 roku gościnnie pojawiała...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak