Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi to polska modelka, epizodyczna aktorka i celebrytka, która swoją egzotyczną urodę zawdzięcza ojcu Libijczykowi. Grała epizodyczne role w polskich serialach i filmach, ale jej największą pasją jest moda. Brała udział w programie "Top Model", po którym dostała propozycję prowadzenia show "Hotel Paradise".

Imię: Klaudia

Nazwisko: El Dursi

Nazwisko Panieńskie: El Dursi

Pseudonim: brak

Wzrost: 174 cm

Data urodzenia: 28.02.1989 r.

Znak zodiaku: ryby

Zawód: modelka, aktorka

Osoby - związki:partner Jacek Leszczyński

Rodzice: matka - Polka, ojciec - Libijczyk

Dzieci: synowie Dawid (ur. 2009 r.) i Jan (ur. 2014 r.)

Rodzeństwo: starsza siostra

BIO: Klaudia El Dursi to modelka, aktorka i celebrytka, która urodziła się 28 lutego 1992 roku w Bydgoszczy. Ma polsko-libijskie korzenie - jej mama jest Polką, a ojciec - Libijczykiem. Klaudia wychowywała się wraz z mamą i starszą siostrą w Bydgoszczy. W wieku 6 lat jej rodzice rozwiedli się, a tata wyjechał do Libii. Modelka w mediach otwarcie mówi o trudnej i przygnębiającej atmosferze w domu rodzinnym, a także o momencie grozy, kiedy ojciec próbował porwać jej siostrę do Libii. Historia skończyła się jednak szczęśliwie - matka wraz z siostrą pozostały w Polsce. Mama Klaudii El Dursi po rozwodzie poznała nowego partnera, który stał się ukochanym ojczymem modelki. Klaudia sama jest mamą dwóch chłopców - Dawida urodzonego w 2009 roku i Jana urodzonego w 2014 roku. Ojcem Dawida jest jej pierwszy partner, natomiast ojcem Jana - obecny - Jacek Leszczyński.Od lat nastoletnich Klaudia El Dursi próbowała sił w modelingu. Jej pasją od zawsze były moda i projektowanie - jest właścicielką pracowni krawieckiej. Po urodzeniu pierwszego dziecka pozowała do zagranicznych wydań magazynu "Playboy", a w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Fitness Poland. Od 2010 roku występowała na dużym ekranie jako aktorka. Wcieliła się w rolę żony Grubego w filmie Marcina Wrony "Chrzest", a także żony Jerry'ego w komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu". Klaudię mogliśmy oglądać w kilku epizodach serialu "BrzydUla" i "Prosto w serce". Była także "wodzianką" w programie "Kuby Wojewódzkiego".Kariera Klaudii nabrała rozpędu po wzięciu udziału w 2019 roku w programie "Top Model". Jako pierwsza w historii dostała tzw. złoty bilet, który oznaczał przepustkę do domu modelek z pominięciem bootcampu. W 8. edycji programu "Top Model" Klaudia El Dursi ostatecznie zajęła 5. miejsce.Po programie "Top Model" Klaudia El Dursi otrzymała sporą szansę od stacji TVN 7. W 2020 roku została bowiem zaangażowana jako prowadząca reality show "Hotel Paradise", którego uczestnicy poszukiwali miłości na egzotycznych wyspach Bali i Zanzibar. Pierwszy odcinek programu został wyemitowany 24 lutego 2020 roku.

Znana z: epizodycznych ról w polskich serialach i filmach fabularnych, takich jak "BrzydUla", "Prosto w serce", "Chrzest" i "Jak się pozbyć cellulitu". Największą rozpoznawalność przyniósł jej jednak udział w programie "Top Model", a następnie prowadzenie reality show "Hotel Paradise".

Funkcja w filmie: - aktorka epizodyczna w serialu "BrzydUla" (2008); - aktorka epizodyczna w serialu "Prosto w serce" (2010); - aktorka w filmie "Chrzest" (2010); - aktorka w filmie "Jak się pozbyć cellulitu" (2011).

Płyta: brak

Książki: brak

Nagrody:
  • tytuł Miss Fitness Poland 2011


  • LINK Instagram: @klaudia\_el\_dursi

    LINK Facebook: https://pl-pl.facebook.com/klaudia.eldursi
    Advertisement MPU index
    Advertisement MPU index