Marcin Łopucki - utytułowany kulturysta, prywatnie mąż Katarzyny Skrzyneckiej

Kulturysta Marcin Łopucki stał się rozpoznawalny po tym, jak jego drugą żoną została Katarzyna Skrzynecka. Co nie oznacza, że jego kariera sportowa nie przyniosła mu rozgłosu. Ma na swoim koncie wiele medali, choć przez wiele lat samotnie wychowywał dzieci z pierwszego związku.Imię: Marcin

Nazwisko: Łopucki

Nazwisko panieńskie: nie dotyczy

Pseudonim: brak

Wzrost: 180,5 cm

Data urodzenia: 5 listopada 1974 rok

Znak zodiaku: skorpion

Zawód: kulturysta

Osoby - związki:
 • druga żona: Katarzyna Skrzynecka (od 19 czerwca 2009 roku)


 • Rodzice: brak danych

  Dzieci: Paula, Dawid, Alikia, Ilia.

  Rodzeństwo: brak danych

  BIO: Marcin Łopucki urodził się w 1974 roku w Bydgoszczy. Bardzo wcześnie związał się ze światem sportu. Trenował karate, judo, taekwondo i pływanie. Ukończył studia wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego w Bydgoszczy. Jego domeną jest kulturystyka i świat męskiego fitnessu. Dziś, w wieku 47 lat, może pochwalić się licznymi osiągnięciami w swojej dyscyplinie. Jest Mistrzem Polski w fitness gimnastycznym, sięgnął również po tytuł Mistrza Europy i Wicemistrza Świata w tej dyscyplinie. Czterokrotnie zdobył tytuł World Champion w kategorii Classic Bodybuilding IFBB. Zdobył również tytuł Wicemistrza w kategorii fitness IFBB. Jego największym osiągnięciem, które zdobył już jako dojrzały sportowiec, jest tytuł Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej weteranów.Obecnie Marcin Łopucki zajmuje się trenowaniem młodych sportowców i przygotowywaniem ich do zmagań na zawodach w dziedzinie kulturystyka i fitness. Warto wspomnieć, że jego występy zawsze spotykają się z sympatią publiczności. Jest również bardzo ceniony w środowisku sportowym.Szerokim echem w mediach odbiło się jego bohaterskie zachowanie w 2013 roku w Mielnie. Nie zastanawiając się ani chwili, ruszył na pomoc 13-latce, która zaczęła tonąć podczas kąpieli w Bałtyku. Nogi dziewczynki zablokowały się na palach falochronu, przez co Łopucki musiał nurkować, by wyciągnąć dziecko z wody. Warto wspomnieć, że Marcin Łopucki miał wówczas doświadczenie nie tylko w sporcie, lecz także w pracy ratownika.W 2020 roku Marcin Łopucki musiał poddać się poważnej operacji brzucha, przez co jego zawodowa kariera sportowa zakończyła się. Co nie oznacza, że przestał działać w środowisku sportowym. Obecnie jest trenerem personalnym i znów jest bardzo aktywny w świecie kulturystyki i fitnessu.W 2009 roku Marcin Łopucki wziął ślub z Katarzyną Skrzynecką. Od tego czasu bardzo mocno zainteresowały się nim media. Para ma dwie córeczki o oryginalnych imionach Alikia i Ilia. Warto wspomnieć, że Marcin Łopucki jest ojcem dorosłych już bliźniąt Dawida i Pauli. Pierwszy raz został ojcem bardzo wcześnie, bo w wieku 21 lat. Warto tu przypomnieć, jaką dojrzałością wykazał się Marcin Łopucki - pierwsza żona bardzo szybko go opuściła. Od tego czasu to on zajmował się wychowaniem bliźniąt i jednocześnie rozwijał swoją karierę sportową. Kiedy poznał swoją drugą żonę, Katarzynę Skrzynecką, od 9 lat samotnie wychowywał dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa.

  Znany z: osiągnięć sportowych na arenie międzynarodowej, jednak większą popularność przyniosło mu małżeństwo ze starszą od siebie, znaną aktorką Katarzyną Skrzynecką. Od 2009 roku para regularnie pojawia się na pierwszych stronach gazet.

  Filmy: brak

  Płyty: brak

  Książki: brak

  Tytuły: - 4-krotny Mistrz Świata w kulturystyce klasycznej; - 1. Wicemistrz Europy w kulturystyce klasycznej; - Mistrz Polski w kulturystyce klasycznej; - Wicemistrz Świata w Fitness, Mistrz Europy, Polski, - Wicemistrz Europy w BodyFitness.

  Medale: - 6 złotych medali (zdobytych m.in. na Mistrzostwach Europy 2008 - Macedonia, Pucharze Pragi w 2009, Mistrzostwach Polski w 2009, Grand Prix Albion Celakovice 2010); - 13 srebrnych medali (m.in. Mistrzostwa Polski 2005 i 2008, Mistrzostwa Europy 2005 i 2009, Puchar Polski 2005/2010); - 5 brązowych medali (Puchar Polski 2005, Mistrzostwa Świata 2009 i 2010, Grand Prix Pepa 2009 i 2010).

  Link Instagram: https://www.instagram.com/marcinlopucki/


  Link FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100029263826917
  Katarzyna Skrzynecka z mężem i córkami na premierze sztuki
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka z mężem i córkami na premierze spektaklu "Petarda". Mamy zdjęcia

  Katarzyna Skrzynecka pojawiła się z całą rodziną w teatrze "Kamienica" na premierze spektaklu "Petarda". Wszyscy byli w doskonałych humorach!
  Iwona Smutek
  Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki całują się
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki świętują 14. rocznicę ślubu. Fani patrzą na jeden szczegół

  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej z okazji 14. rocznicy ślubu napisał: "Uśmiechnięci i szczęśliwi. Czego można chcieć więcej?".
  Aleksandra Bujas
  Skrzynecka i Kozidrak na gali
  Beata Kozidrak
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka z mężem brylowali na gali. Ale to Beata Kozidrak skradła show 

  Rozdanie nagród prestiżowego magazynu przyciągnęło plejadę gwiazd z Katarzyną Skrzynecką i Beatą Kozidrak na czele. Maria Dębska zachwyciła klasą
  Bartek Ufniarz
  Marcin Łopucki stanął w obronie Katarzyny Skrzyneckiej
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej komentuje oskarżenia, że gwiazda przesadza z filtrami na Instagramie

  Marcin Łopucki zabrał głos w sprawie afery o filtry na zdjęciach publikowanych przez Katarzynę Skrzynecką. "Po prostu jest piękna" wyznał mąż gwiazdy.
  Karolina Błaszkiewicz
  Katarzyna Skrzynecka z córką Alikią
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej o zainteresowaniach Alikii: "Najważniejsze, żeby nie były presją rodziców"

  Marcin Łopucki opowiedział o swojej młodszej córce. Skomentował jej podobieństwo do Katarzyny Skrzyneckiej oraz poruszył temat pasji.
  Natalia Brzostowska
  Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki 3
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki o swoim małżeństwie. "Nigdy w życiu się nie pokłóciliśmy"

  Kiedy się poznali, on był zapracowanym samotnym ojcem, a jej pierwsze małżeństwo się rozpadało. Gdy po dwóch latach znajomość Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego przerodziła się w miłość, mało kto wierzył, że ich uczucie przetrwa.
  Iwona Smutek
  Katarzyna Skrzynecka z mężem i córkami na okładce Party
  Robert Lewandowski
  Katarzyna Skrzynecka
  Anna Lewandowska

  Katarzyna Skrzynecka z całą rodziną na okładce "Party". Sesja z córkami Alikią i Paulą

  Co jeszcze w numerze "Party"? Anna Lewandowska szczerze o życiu w Barcelonie. Czy Joanna Opozda będzie walczyć z Antonim Królikowskim w sądzie?
  Natalia Brzostowska
  Marcin Łopucki o figurze Kasi Skrzyneckiej
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej reaguje na negatywne komentarze o figurze żony: "Nie rozumiem tej patologii, tej choroby"

  Marcin Łopucki, który jest zawodowym sportowcem, a prywatnie mężem Katarzyny Skrzyneckiej, mocno odpowiedział na hejt pod adresem żony: "Wszyscy tępo idą w kierunku fanatyzmu"
  Mateusz Sidorek
  Katarzyna Skrzynecka o swoim małżeństwie
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka o swoim małżeństwie: "Chcę być nie tylko mamą, ale również żoną dla męża"

  Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na szczere wyznanie, w którym opowiedziała o swoim małżeństwie. Gwiazda jest już szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego od 13 lat.
  Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
  Pierwszy wywiad z 11-letnią córką Katarzyny Skrzyneckiej
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Pierwszy wywiad z 11-letnią córką Katarzyny Skrzyneckiej. Podobna do mamy?

  Córeczka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego - Alikia Ilia - ma już 11 lat i potrafi stanowczo zwrócić na siebie uwagę. Tylko u nas zdradziła, jakie relacje panują w jej rodzinie.
  Urszula Jagłowska-Jędrejek
  Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Marcin Łopucki o figurze Katarzyny Skrzyneckiej: "Piętnuje się osoby, które nie są super szczupłe"

  Marcin Łopucki zabrał głos w sprawie presji posiadania idealnej sylwetki, wywieranej również na jego żonę. To jest choroba XXI wieku" - mówi mąż Kasi Skrzyneckiej. Co ma na myśli?
  Milena Tuzimek
  Katarzyna Skrzynecka z rodziną
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka z rodziną na premierze. Alikia zaraz przerośnie mamę! [ZDJĘCIA]

  Podczas premiery teatralnej Katarzyna Skrzynecka mogła liczyć na wsparcie rodziny, męża, Marcina Łopuckiego, oraz córek! Zobaczcie, jak prezentowali się na ściance i kto jeszcze pojawił się na imprezie!
  Bartek Ufniarz
  Kasia Skrzynecka o kłótniach z mężem
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka szczerze o kłótniach z mężem, Marcinem! "Nie jestem typem histeryczki"

  Wyznanie gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to cenna porada dla każdej pary. Co Katarzyna Skrzynecka mówi o swoim mężu, Marcinie?
  Bartek Ufniarz
  Dom Kasi Skrzyneckiej
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki
  domy gwiazd

  Tak mieszka Kasia Skrzynecka! "Z nutą kolonialnego klimatu i egzotyki" ZDJĘCIA z domu gwiazdy

  Kasia Skrzynecka od czasu do czasu na swoim Instagramie pokazuje, jak wygląda jej mieszkanie. Kuchnia, salon, pokoje - wszystko utrzymane jest w ciepłych barwach! Mamy sporo zdjęć!
  Bartek Ufniarz
  Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka na premierze filmu
  Katarzyna Skrzynecka
  premiera
  Marcin Łopucki

  Tak Marcin Łopucki dba o swoją żonę, Katarzynę Skrzynecką! Nowe zdjęcia paparazzi 

  Fotoreporterzy przyłapali Katarzynę Skrzynecką i Marcina Łopuckiego podczas afterparty po premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Tylko spójrzcie na ich piękną relację!
  Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
  Kasia Skrzynecka i jej mąż na premierze 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka z mężem na premierze filmowej! Przyćmiła inne gwiazdy?

  Katarzyna Skrzynecka na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" brylowała w sukience, której nie dało się nie zauważyć!
  Bartek Ufniarz
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej jest już po operacji. Jaki jest jego stan zdrowia? 

  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przeszedł operację i skomentował swój stan zdrowia. Jak się czuje?
  Natalia Brzostowska
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki
  Paweł Królikowski

  Katarzyna Skrzynecka stanęła w obronie męża na pogrzebie Pawła Królikowskiego: "Wiecie, co powiedziałby Królik?"

  Katarzyna Skrzynecka stanęła w obronie męża na pogrzebie Pawła Królikowskiego: "Wiecie, co powiedziałby Królik?"
  Redakcja
  Kasia Skrzynecka
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  TYLKO U NAS! Mąż Skrzyneckiej kończy karierę sportową! Co na to Kasia? Nie wierzy mu! ;)

  TYLKO U NAS! Mąż Skrzyneckiej kończy karierę sportową! Co na to Kasia? Nie wierzy mu! ;)
  Magdalena Jabłońska
  Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką 2018
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki
  dzieci gwiazd

  Córka Kasi Skrzyneckiej ma już prawie 7 lat. Zobacz jak wygląda teraz Alikia Ilia?! ZDJĘCIA

  Córka Kasi Skrzyneckiej ma już prawie 7 lat. Zobacz jak wygląda teraz Alikia Ilia?! ZDJĘCIA
  Joanna Rutkowska
  Kasia Skrzynecka wzięła ślub z Marcinem Łopuckim?
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Kasia Skrzynecka ma na palcu dwie obrączki! Czy jest już po ślubie kościelnym?

  Kasia Skrzynecka ma na palcu dwie obrączki! Czy jest już po ślubie kościelnym?
  Iwona Zgliczyńska
  Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

  Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?
  KK
  Katarzyna Skrzynecka w czarno-białej sukience na czerwonym dywanie
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Jak Katarzyna Skrzynecka poświęca się dla córki? Będziecie zdziwieni!

  Jak Katarzyna Skrzynecka poświęca się dla córki? Będziecie zdziwieni!
  Sylwia Borowska
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka pokazała piękne zdjęcia z rodzinnych wakacji

  Zazdrościmy:)
  patceg
  Katarzyna Skrzynecka
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  „Powiększyła się nam rodzina” pochwaliła się Katarzyna Skrzynecka. Zobaczcie o kogo!

  Czyżby wszyscy razem pojechali na wakacje?
  JR
  grecja1.jpg
  Katarzyna Skrzynecka
  Ewa Chodakowska
  Marcin Łopucki

  Ewa Chodakowska i Katarzyna Skrzynecka komentują kryzys w Grecji! Czy nadal polecają tam urlop?

  One dobrze znają Grecję!
  JR
  Katarzyna Skrzynecka weźmie ślub z Marcinem Łopuckim
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Skrzynecka weźmie trzeci ślub? Jest komenatrz gwiazdy

  Kibicujecie jej związkowi?
  patceg
  Katarzyna Skrzynecka unieważniła swoje małżeństwo
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki
  Zbigniew Urbański

  Katarzyna Skrzynecka unieważniła swoje małżeństwo

  Aktorka czekała na tą decyzje kilka lat
  kb
  bez_nazwy.png
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Katarzyna Skrzynecka z mężem postawili na róż! Jak wam się podoba?

  Duet dobrany kolorystycznie
  JR
  Urodziny córki Kasi Skrzyneckiej
  Katarzyna Skrzynecka
  Marcin Łopucki

  Córka Skrzyneckiej skończyła już 3 lata. Kasia pokazała zdjęcia z urodzin

  Mała Alikia dostała pyszny tort
  BoyToy
  Nasze akcje
  Douglas
  Lifestyle
  Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
  Współpraca reklamowa
  wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
  Newsy
  Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
  Współpraca reklamowa
  Gwiazdy
  Newsy
  Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
  Współpraca reklamowa
  Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
  Newsy
  Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
  Współpraca reklamowa