Za nami pierwszy odcinek debiutującego w Polsce programu „Czas na show. Drag Me Out”. Produkcja wywołała spore emocje jeszcze przed emisją ze względu na dobór uczestników. Udział w walce o koronę bierze m.in. Marcin Łopucki – kulturysta, prywatnie mąż Katarzyny Skrzyneckiej. Jego występ powalił wszystkich na kolana, a żona sportowca pęka z dumy.

Reklama

Katarzyna Skrzynecka słodzi Marcinowi Łopuckiemu po występie w „Drag Me Out”

W premierowym odcinku Marcin Łopucki zachwycił jury „Czas na show. Drag Me Out”. Kulturysta wystąpił jako Madame De FitMess i wykonał utwór Katy Perry. Nad jego metamorfozą czuwała profesjonalna drag queen Twoja Stara. Sportowiec obawiał się, czy to zadanie go nie przerośnie, jednak reakcje Anny Muchy i Michała Szpaka mówią same za siebie.

Marcin Łopucki w Drag Me Out
Mat. prasowe / X-News

Dumy nie kryje Katarzyna Skrzynecka, która w mediach społecznościowych opublikowała serię zdjęć z ukochanym i dziećmi. Aktorka podsumowała występ męża samymi pozytywnymi słowami. Dodała, że była pod wrażeniem tego, co Marcin Łopucki i jego sceniczna partnerka pokazali na scenie.

Tatuś w pracy. Jesteśmy z ciebie dumne. Ty nasze 300% testosteronu. Nauka performance drag queen do mega karkołomne wyzwanie dla takiego mena jak ty. Mega. Fantastyczna praca aktorska. Mimika, oczy, gracja, humor. Dystans do samego siebie i własnej strefy komfortu. Brawa dla ciebie i Twojej Starej
– napisała Skrzynecka.
Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki
Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official
Marcin Łopucki
Marcin Łopucki instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Na koniec gwiazda przekazała, że zamierza kibicować mężowi aż do końca trwania show. Przy okazji zdradziła, że kolejne zadania mogą okazać się znacznie bardziej wymagające.

Będziemy wam wiernie kibicować w każdym odcinku, który uda wam się z powodzeniem przebrnąć. A zadania będą coraz trudniejsze
– dodała.

Oglądacie „Czas na show. Drag Me Out”? Jak się wam podobał występ Marcina Łopuckiego?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Fani zachwyceni "Czas na show. Drag me out": "Tyle dystansu i radości dawno nie widziałam"

Marcin Łopucki
Marcin Łopucki instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official
Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki
Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official
Reklama
Reklama
Reklama