Niedawno media obiegła informacja o tym, że Katarzyna Skrzynecka wróciła do programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w telewizji Polsat, ale nie jako jurorka, a uczestniczka. Teraz okazuje się, że jej mąż nie pozostał dłużny i postanowił wziąć udział w najnowszym formacie TVNu. To wielkie zaskoczenie, ponieważ pierwszy raz zobaczymy męża Kasi Skrzyneckiej w telewizyjnym show. Zobaczcie!

Reklama

Mąż Kasi Skrzyneckiej wystąpi w nowym show TVNu!

Na antenie TVNu niedługo rusza nowy program „Czas na show. Drag Me Out”, który poprowadzi Mery Spolsky, a jurorami będą Anna Mucha, Michał Szpak oraz Andrzej Seweryn. W ostatnim czasie produkcja show zdradziła, że uczestnikami będą między innymi: Tomasz Karolak i Michał Mikołajczak. Jednak ten uczestnik to prawdziwe zaskoczenie!

W nowym show „Czas na show. Drag Me Out” zobaczymy męża Kasi Skrzyneckiej - Marcina Łopuckiego. Dotychczas, Marcin Łopucki nie występował w telewizyjnych programach i skupiał się jedynie na swojej karierze kulturysty. Fani na pewno są ciekawi, jak poradzi sobie sportowiec w kobiecej roli.

Robimy wielki hałas dla kolejnego uczestnika! Powitajcie Marcina Łopuckiego. Trenował karate, judo, taekwondo i pływanie, Marcin Łopucki jest bardzo aktywny w świecie kulturystyki, która jest pewnego rodzaju sztuką Drag polegającą na prezentowaniu przesadzonej męskości
- czytamy we wpisie produkcji nowego show.

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz nie chce mieć kontaktu z Iwoną Pavlović: "To jest jej decyzja"

Zobacz także

W kontekście nowej propozycji zawodowej dla Marcina Łopuckiego ciekawe może okazać się to, że Kasia Skrzynecka niedawno ogłosiła swój wielki powrót do "Twoja twarz brzmi znajomo", który transmitowany jest w Polsacie, natomiast Marcin wystąpi na antenie TVN. Małżeństwo zatem, w tym samym czasie będzie pracowało dla konkurencyjnych stacji.

W komentarzach fani są wyraźnie zachwyceni doborem uczestnika. Zwrócili też uwagę na ... jego umięśnioną sylwetkę!

Ale się będzie działo
Widziałem profil tego Pana i jego mięśnie... zastanawiam się, czy kiecka nie pęknie od tych bicków
Super, że on będzie w programie
- piszą fani.
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
East News / VIPHOTO

W „Czas na show. Drag Me Out” szóstka mężczyzn ze świata show-biznesu odkryje swoją drugą twarz. Do ich dyspozycji będą mentorki - prawdziwe Drag Queen, które nauczą ich sztuki makijażu, kreacji scenicznej. Panowie odkryją w sobie kobiecą moc i będą poddawani różnym wyzwaniom. Zwycięska drużyna zostanie nagrodzona diademem królowych.

Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie w takim formacie mąż Kasi Skrzyneckiej?

Reklama

Zobacz także: Rusza „Drag Me Out” z Muchą i Szpakiem. Znamy pierwszego uczestnika

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki
Instagram @ katarzyna_skrzynecka_official
scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
AKPA/Wojtalewicz Jarosław
Reklama
Reklama
Reklama