Katarzyna Skrzynecka, choć jest uważana za jedną z najsympatyczniejszych aktorek w polskim show-biznesie, to nieustannie musi mierzyć się z falą krytyki. Internauci zarzucają aktorce m.in przerabianie zdjęć czy nakładanie filtrów. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej, Marcin Łopucki zawsze staje w obronie żony. Teraz znów zabrał głos i zdradził, czy hejt jest już mniejszy!

Reklama

Marcin Łopucki o negatywnych komentarzach na temat Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka notorycznie jest oceniana na podstawie zdjęć, które publikuje w mediach społecznościowych. W komentarzach nie brakuje sugestii, że aktorka na Instagramie stara się wyglądać szczuplej niż w rzeczywistości. Katarzyna Skrzynecka w wywiadzie dla Party.pl powiedziała wprost, co sądzi o takich komentarzach i zarzutach odnoście swojej wagi: Gdyby pragnął mieć żonę XS-kę, toby sobie taką wybrał. Teraz Marcin Łopucki zabrał głos w rozmowie z Urszulą Grabowską i nie ukrywa, że hejterzy uwielbiają oceniać ludzi na podstawie jednego zdjęcia:

Oceniać na podstawie jednego zdjęcia, jednego zdania od razu ocenić całe życie
powiedział wprost Marcin Łopucki.

Marcin Łopucki odpowiedział na pytanie, czy w ostatnim czasie krytyka jego żony w sieci jest już mniejsza. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej niestety nie ma dobrych wieści.

Myślę, że transformacja społeczeństwa w sieci jest coraz gorsza i w złym kierunku idzie. Poczucie anonimowości daje przyzwolenie, żeby dać upust swojej frustracji i negować coraz intensywniej i mocniej. Nie ważne czym się zajmujesz, co robisz, nie krzywdzisz drugiej osoby.
dodał mąż Katarzyny Skrzyneckiej.

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z Marcinem Łopuckim. Co jeszcze powiedział sportowiec?

Reklama

Zobacz także: Mąż Skrzyneckiej w niebotycznie wysokich butach w "Drag Me Out"! Jego mina mówi wszystko

Zobacz także
Katarzyna Skrzynecka przeszła spektakularną metamorfozę
Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News
Katarzyna Skrzynecka z mężem
East News
Reklama
Reklama
Reklama