Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
ONS
1/5
Julia Wieniawa
ONS

 

Urodzinowa impreza z okazji dziesięciu lat istnienia magazynu "Party" oraz dwóch lat portalu Party.pl przyciągnęła tłumy gwiazd! Wśród nich nie mogło zabraknąć Julii Wieniawy, jednak z najpopularniejszych i najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia. Julia zachwyca nie tylko niewątpliwym talentem aktorskim, ale również urodą oraz wyczuciem stylu. Na naszej urodzinowej imprezie pojawiła się w fenomenalnej sukni polskiego projektanta Roberta Czerwika.

 

Zobacz też: Niezwykłe urodziny "Party"! Bajkowa Steczkowska, Szpak zmienił fryzurę! Musicie też zobaczyć suknię Ewy Chodakowskiej...

 

Suknia z asymetryczną górą i szerokim pasem w talii pięknie podkreśliła figurę Julii Wieniawy! Zobaczcie zdjęcia!

 

Polecamy: Kto najlepiej nosi sukienki Sugarfree? Zagłosuj na najładniejszą stylizację lub wskaż gwiazdę do której kreacja nie pasowała! PLEBISCYT

2/5
Julia Wieniawa
ONS

 

Suknia Julii Wieniawy wyróżniała się nie tylko fasonem, ale przede wszystkim tkaniną, której została uszyta. Mieniąca się złotem jesiennych kwiatów, doskonale pasowała do odcienia cery i włosów młodziutkiej aktorki.

 

Polecamy: TO PIERWSZY TAKI ROZŚWIETLACZ NA RYNKU! JEGO FORMUŁA ZASKAKUJE

3/5
Julia Wieniawa
ONS

Stylizację Julii Wieniawy dopełnił makijaż w kolorach, które idealnie pasowały do sukni. Całości szyku dodał wysoki kok. Wszystko razem sprawiło, że aktorka wyglądała posągowo!

4/5
Julia Wieniawa
ONS

To z pewnością byłą jedna z najpiękniejszych stylizacji na urodzinach "Party"!

5/5
Julia Wieniawa
ONS

A Wam jak się podoba suknia Julii Wieniawy?