Kora w świetnym humorze
Fleszstyle

Kora na spacerze z Ramoną. Świetnie wygląda! [ZDJĘCIA]

Gwiazda zabrała ze sobą swojego pieska

Prawie dwa lata temu media obiegła niepokojąca informacja o problemach zdrowotnych Kory. Okazało się wówczas, że wielka gwiazda zmaga się z nowotworem. Piosenkarka długo nie komentowała doniesień o swoim stanie zdrowia. Jednak w jednym z wywiadów przyznała, że przez chorobę była bardzo osłabiona i zmęczona. Zobacz: Kora pierwszy raz o raku. Jak przyjęła wiadomość i pogodziła się z chorobą?

Kora wygrała walkę z nowotworem i na dobre wróciła do świata show-biznesu. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali jurorkę "Must be The Music" na jednej z warszawskich ulic. Towarzyszył jej ukochana suczka Ramona. Gwiazda pokazała się w czarnych spodniach i koszuli. Jej stylizację uzupełniały kolorowe kolczyki, pomarańczowe okulary i jasna duża torba. Kora była w świetnym humorze a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Naszym zdaniem wyglądała świetne. Zgadzacie się z nami?

Zobacz na Polki.pl: Kora pierwszy raz na żywo po chorobie w "MBTM"Kora w świetnym humorze


Kora w świetnym humorze


Kora w świetnym humorze

Kora rezygnuje z koncertów
Akpa
Newsy
Kora wciąż ma na uwadze swoje zdrowie. Podjęła ważną decyzję
Choroba wiele w niej zmieniła

Informacja o chorobie Kory wywołała kilka miesięcy temu ogromne poruszenie. Jurorka programu "Must be the Music" zmagała się z nowotworem i choć w prasie pojawiały się dramatyczne doniesienia na temat stanu jej zdrowia, walkę wygrała. Gwiazda wykazała się niezwykłym dystansem, kiedy w finale show po raz pierwszy pokazała się bez chusty na głowie. Przypomnijmy: Kora w finale "MBTM" pozowała bez chusty. Jak wyglądała? Kora nie bała się mówić o swojej chorobie. W udzielanych wywiadach podkreślała jak bardzo zmienił się jej stosunek do życia oraz otaczającej rzeczywistości. I choć powróciła już do pełni sił, zdecydowała się odwołać zaplanowane na wakacje koncerty. Najbliższe miesiące zamierza poświęcić podróżowaniu do Polsce, po swoich ulubionych miejscach.   Kora zrezygnowała z koncertów w wakacje w związku z bardzo pracowitym czerwcem na planie "Must Be The Music". Teraz ma zamiar odpoczywać, trochę podróżować po Polsce, po swoich ulubionych miejscach. Uznała, że najbardziej teraz potrzebuje wakacji. Myślimy o koncertach na jesieni, ale to jeszcze nic konkretnego - powiedziała w "Fakcie" menedżer piosenkarki, Katarzyna Litwin. Myślicie, że to dobra decyzja? Zobacz: Kora komentuje swój stan po chemioterapii   Tak mieszka Kora:

Chora Kora na castingu Must Be The Music
ONS
TV-Show
Dziś ruszyły castingi do Must Be The Music. Jest pierwsze zdjęcie chorej Kory w jury
W jakiej formie jest gwiazda?

Temat choroby Kory nie schodzi z czołówek gazet już od kilku tygodni. Gwiazda zmaga się z nowotworem jajników i jest w trakcie leczenia. Codziennie możemy przeczytać nowe doniesienia na temat stanu jej zdrowia, ostatnio wypowiedział się również mąż Kory, który wystosował niecodzienny apel do polityków. Przypomnijmy: "Gdyby marihuana była legalna to Kora używałaby jej do leczenia" Z uwagi na kłopoty ze zdrowiem udział wokalistki w nowej edycji "Must Be The Music" stał pod znakiem zapytania i wydawało się, że Polsat będzie szukał dla niej zastępstwa. Ostatecznie jednak Kora zdecydowała się wystąpić w programie, a jak informował "Fakt" producenci show zobowiązali się dostosować grafik i czas trwania castingów do samopoczucia gwiazdy. Zobacz: Łozo odchodzi z Must Be The Music. Wiemy kto go zastąpi Dziś odbył się pierwszy z wielu planowanych castingów i Kora zgodnie z obietnicą pojawiła się na nagraniu. Na Facebooku zaś pochwaliła się zdjęciem, na którym widzimy mocno szczupłą piosenkarkę z misternym turbanem na głowie. Tak Kora prezentuje się na pierwszym castingu "Must Be The Music". Życzymy zdrowia! Zobacz: "Ludzie modlą się za mnie, medytują i wysyłają dobrą energię" Tak mieszka Kora z mężem:

Kora ostro o Kościele
ONS
Newsy
Szykuje się grubsza afera. Kora masakruje polskich kapłanów: Kupa sadła, starego zmętniałego mózgu
Jak zwykle bezkompromisowa

Kora przez ostatnie miesiące zmagała się z rakiem. O swojej walce z nowotworem, chemii i przeżyciach jej rodziny opowiedziała w poruszającej rozmowie z nową "Vivą!". Jak zwykle jest szczera do bólu. Przypomnijmy: Kora na okładce "Vivy!": Pierwszy raz opowiedziała tak szczerze o walce z rakiem W rozmowie nie zabrakło również tematu wiary, który jest szczególnie bliski dla wokalistki. Jurorka "Must be the music" wsparcia w chorobie nie szukała jednak w Kościele, ponieważ oprócz papieża Franciszka, nie widzi tam nikogo, kto mógłby ją pocieszyć i dać nadzieję . Większość kapłanów według niej grzeszy i nie ma nic do powiedzenia: Jedynym zbawcą kościoła i to przez duże Z jest dla mnie papież Franciszek (...) Proszę go sobie wyobrazić na tle tych wszystkich biskupów, arcybiskupów, purpuratów wszelkiej maści Jak oni wyglądają! Przecież to jest kupa sadła, starego zmętniałego mózgu (...) Jak może przekazywać miłość Urbi et Orbi facet, który ledwo chodzi, bo jest tak spasiony, więc wtacza się do swojego luksusowego auta, gdzie zza przyciemnionych szyb nie widzi swoich owieczek . Oni mają wszystkie siedem grzechów głównych wypisane na twarzy: Oj, pójdą pod topór: Topór Sądu Ostatecznego, oczywiście - grzmi wokalistka Zgadzacie się z jej opinią? Więcej - w nowej Vivie! Zobacz: Kora zmienia zawód? Przygotowała dla fanów niespodziankę Kora w nowej sesji:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner