Monika Olejnik nie przestaje zaskakiwać fanów oryginalnymi stylizacjami. Dziennikarka właśnie po raz kolejny została przyłapana na ulicach Warszawy w wyszukanych elementach garderoby. Choć zdecydowała się na monochromatyczny zestaw, jej look nie był nudny. Zobaczcie, jak wygladała.

Reklama

Monika Olejnik w skórzanej spódnicy

Nie od dziś wiadomo, że Monika Olejnik jest jedną z najbardziej stylowych osób polskiego show-biznesu. Dziennikarka jako jedna z nielicznych ma odwagę bawić się modą i łączyć pozornie niepasujące do siebie elementy garderoby. Sama w wywiadzie dla "Fashion Post" mówiła: "Zdarzało mi się, że założyłam na siebie coś, co okazało się pomyłką. Ale mam do tego dystans". W jej szafie można znaleźć zarówno rzeczy z sieciówek, jak i najbardziej prestiżowych domów mody. Najnowszą stylizację również zdecydowała się urozmaicić dodatkami z górnej półki.

Zobacz także: Monika Olejnik pojawiła się na festiwalu w Wenecji! Zobaczcie jej stylizacje za ponad 100 tys. złotych

Monika Olejnik została przyłapana przez paparazzi w środę 4 października. Załatwiała wówczas sprawy w centrum Warszawy w czarnej stylizacji. Chociaż w looku dominował jeden kolor, zestaw nie był nudny. Wszystko dlatego, że do eleganckiej, satynowej koszuli z dwoma rzędami złotych guzików, dopasowała skórzaną spódnicę maxi. Oczywiście całość uzupełniła oryginalnymi akcesoriami ze znanych domów mody.

Zobacz także: Monika Olejnik przyłapana w czerwonej sukience z dekoltem. Dobrała do niej drogie dodatki

Dziennikarka postawiła na swoją ulubioną w ostatnim czasie torbę Chanel za ponad 30 tysięcy złotych, do której dobrała buty za kostkę z licznymi klamrami od Diora za około 8553 złotych i kolczyki Chanel za około 2500 złotych. Choć miała na sobie także owalne okulary przeciwsłoneczne Fendi za 2300 złotych, wydaje się, że nie za dobrze spełniały one swoje zadanie, ponieważ na zdjęciach widać, że raziło ją jesienne słońce.

Reklama

Jak Wam się podoba ten look Moniki Olejnik?

Reklama
Reklama
Reklama