We wtorkowy wieczór odbył się pokaz mody marki MMC, na którym pojawiła się plejada gwiazd, a wśród nich największe emocje wywołała odważna stylizacja Katarzyny Warnke. Aktorka w perfekcyjny sposób podkreśliła swoją figurę, ale tylko spójrzcie na kreacje Julii Wieniawy i Justyny Steczkowskiej. Ten wieczór bez wątpienia należał do tych trzech gwiazd. Sami spójrzcie na te spektakularne stylizacje!

Reklama

Odważna Katarzyna Warnke na pokazie MMC, ale wszyscy patrzą na Julię Wieniawę

W ostatnim czasie gwiazdy nie mogą narzekać na zbyt wiele wolnego czasu i nieustannie pojawiają się na czerwonym dywanie przy okazji premier, pokazów i innych ważnych eventów. Jeden z nich odbył się 21 listopada i na pokazie MMC gwiazdy dopisały jak nigdy. Takich tłumów już dawno nie było na salonach. Tego dnia królowały eleganckie wieczorowe kreacje i nie zabrakło odważnych stylizacji, które zostaną zapamiętane na długo. Jedną z takich kreacji na ten wieczór wybrała Katarzyna Warnke, która zachwycała w długiej, cekinowej sukni z wycięciami. Aktorka przy okazji pochwaliła się perfekcyjną figurą.

Katarzyna Warnke na pokazie kolekcji MMC
Katarzyna Warnke na pokazie kolekcji MMC VIPHOTO/East News

Zobacz także: Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie i zaskoczyła wpisem. "Kryzys jest szansą w związku"

Na oryginalny look postawiła też Julia Wieniawa, która tym razem zdecydowała się na total look w czarnym kolorze. Ozdobna kurtka, spódnica z piórami i trenem oraz kozaki na szpilce sprawiły, że stylizacja prezentowała się elegancko, ale z charakterem. Aktorka zadbała też o stylowe dodatki.

Julia Wieniawa na pokazie kolekcji MMC
Julia Wieniawa na pokazie kolekcji MMC VIPHOTO/East News

Zobacz także: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przekazali druzgocące wieści. "Proszę się trzymać dzielnie"

Zobacz także

Z kolei Justyna Steczkowska zachwyciła w czarnej sukni z cekinami i przezroczystościami, a całość prezentowała się monumentalnie dzięki długiej pelerynie. Justyna Steczkowska doskonale wie, jak podkreślić atuty swojej perfekcyjnej figury i tym razem wyglądała zjawiskowo.

Justyna Steczkowska na pokazie kolekcji MMC
Justyna Steczkowska na pokazie kolekcji MMC VIPHOTO/East News
Reklama

Na pokazie marki MMC swoją obecnością zaskoczył też syn Edyty Górniak, Alan Krupa. Wygląda na to, że już na dobre zagościł w Polskim show-biznesie i doskonale czuje się w blasku fleszy.

Alan Krupa na pokazie kolekcji MMC
Alan Krupa na pokazie kolekcji MMC VIPHOTO/East News
Anna Karwan na pokazie kolekcji MMC
Anna Karwan na pokazie kolekcji MMC VIPHOTO/East News
Katarzyna Warnke na pokazie kolekcji MMC
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama