Wiele znanych nazwisk pojawiło się na evencie jednej ze znanych marek bielizny. Największą uwagę przykuwała Wiktoria Gąsiewska, która pokazała się w niepowtarzalnej odsłonie. Aktorka postawiła na upięcie z lat 50, w którym prezentowała się spektakularnie. Nie zapomniała również o niestandardowych dodatkach.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska zachwyciła na evencie marki bielizny. Co za klasa!

W czwartkowy wieczór celebrytki miały okazje pokazać się na kolejnym wydarzeniu. Wiele znanych nazwisk ze świata show-biznesu pojawiło się na evencie zorganizowanym przez jedną ze znanych marek bielizny. Na liście gości nie zabrakło takich nazwisk jak Klaudia El Dursi, Maffashion, Sandra Kubicka, które postawiły na czarne stylizacje. Jednak największą uwagę przykuwała Wiktoria Gąsiewska, która zachwyciła wszystkich swoim niepowtarzalnym look'iem. Sami zobaczcie!

Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Plejada gwiazd na premierze filmu. Karczmarczyk w pelerynie, Gąsiewska w mini, a Halejcio w neonie

Tego wieczoru Wiktoria Gąsiewska postawiła na długą czarną sukienkę, którą uzupełniła welurowymi rękawiczkami. Nie zabrakło również srebrnej biżuterii, która nadała szyku całej stylizacji. Jednak największą furorę zrobiła fryzura aktorki, która była wystylizowana na lata 50. Wysokie spięcie włosów uwydatniło wszystkie atuty 24-latki, a ona przypominała w niej kultową aktorkę — Audrey Hepburn.

Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska żałuje, że pokazała w sieci zdjęcia z partnerem? Szczere wyznanie młodej gwiazdy

Zobacz także
Reklama

Celebrytka uzupełniła całość wysokimi szpilkami na platformie, które błyszczały się na tle tych wszystkich reflektorów. Rajstopy we wzory były idealnym akcentem całej stylizacji. A wam jak podobała się kreacja Wiktorii Gasiewskiej? Zachwyciła?

30.11.2023 Warszawa Event Calzedonia fot Adam Jankowski/REPORTER N/z: Wiktoria Gasiewska
30.11.2023 Warszawa Event Calzedonia fot Adam Jankowski/REPORTER
N/z: Wiktoria Gasiewska
Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska AKPA
Reklama
Reklama
Reklama