Julia Wieniawa w dżinsowej kurtce od Jemioła

Julia Wieniawa w dżinsowej kurtce. Wiemy, gdzie ją kupić, ale jej cena powala!

Julia Wieniawa w dżinsowej kurtce od Jemioła

Julia Wieniawa od dłuższego już czasu jest uważana za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Nic dziwnego, bo zawsze stawia na aktualne trendy i potrafi łączyć ubrania od projektantów ze strojami i dodatkami z sieciówek. Tym razem Julia Wieniawa pojawiła się na jednym z kosmetycznych eventów i zachwyciła dżinsowym total lookiem. Wiemy, gdzie można kupić jej kurtkę!

Julia Wieniawa w dżinsowej stylizacji

Julia Wieniawa zaprezentowała się w dżinsowej kurtce z białym wykończeniem. Dżins oczywiście jest ponadczasowy i nigdy nie wychodzi z mody, zmieniają się jedynie jego odcienie i fasony. Kurtkę dżinsową zdecydowanie warto mieć w swojej szafie, co Julia Wieniawa wie doskonale. Model, który wybrała pochodzi z kolekcji Łukasza Jemioła i nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wygląda świetnie, ale ma jedną "wadę" - nie jest dla każdego! Jego cena jest bowiem zawrotna - za kurtkę trzeba zapłacić aż 1990 złotych!

dżinsowa kurtka Julii Wieniawy
Mat. prasowe

Do kurtki Julia dobrała dżinsowe spodnie z lekko rozszerzanymi nogawkami, szpilki Yves Saint Laurent i torebkę Diora. Podoba się wam jej stylizacja?

 

Julia Wieniawa jest prawdziwa trendsetterką!

Julia Wieniawa
Instagram

Wiele kobiet inspiruje się stylem Julii Wieniawy

Julia Wieniawa w zielonej marynarce
Instagram

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23