Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na wtorek 07.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy we wtorek, 7 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W sprawach sercowych nie będzie łatwo, staniesz przed ważnymi decyzjami. Dobrze się zastanów czego chcesz, bo może nie być odwrotu.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Samotni  zamęczą się samotnością.  U zajętych wcale nie będzie lepiej. Nie krytykuj kogoś tylko dlatego, że to, co robi, ci nie odpowiada. Może ma powody?

Praca

Jeżeli szukasz  lokalu na prowadzenie biznesu, w nadchodzących dniach  masz szansę go znaleźć.  To dobra inwestycja  w dalszy rozwój.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Czas flirtów. Singielki będą bardziej „podatne” na uwodzenie. Ale kobiety Wodniki w związkach też dadzą powody do zazdrości.

Praca

Bądź świadoma swoich umiejętności  i nie podejmuj się czegoś, co przekracza twoje możliwości. Nie musisz obawiać się nagłych zmian.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Najbliższy czas sprzyja  spotkaniom, niektóre  z nich mogą zamienić się w coś więcej. Będziesz chciała dokonać zmian w związku, bo widzisz,  jak ta relacja marnieje.

Praca

Dobra pora na przeprowadzenie kursów, szkoleń i zdawanie egzaminów. Staraj się być dobrze poinformowana. Wtedy nie przegapisz żadnej szansy. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Jeżeli czujesz się samotna, zmień nastawienie. W najbliższym czasie możesz spodziewać się spotkania, które zmieni twoją  przyszłość na lepsze.

Praca

Pewna trudna sytuacja zawodowa zostanie  całkowicie odblokowana. Barany powinny być jednak teraz ostrożne w kontaktach  z klientami.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Niewątpliwie będziesz przyciągać teraz tych, którzy…  nie do końca ci pasują. W życiu Byków, które są w związkach,  zapanuje spokój. Czas  cieszyć się miłością! 

Praca

Twoje relacje z kolegami nie będą zbyt serdeczne. Krótko mówiąc, możesz polegać tylko na sobie. Obowiązki zawodowe zaczną wydawać ci się ciężkie.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Możesz nie  wiedzieć, czego potrzebujesz.  A potrzebujesz czasu, aby zrozumieć, w jakiej sytuacji jesteś. Zwolnienie tempa nie jest złe, bywa nawet korzystne. 

Praca

Będziesz miała wrażenie, że kręcisz  się w swojej pracy w kółko. A to sprawi, że będziesz niezadowolona, złośliwa  i pełna pretensji.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Dobry moment na podjęcie ważnych decyzji, które mogą się wiązać ze zmianą adresu czy wspólnym zamieszkaniem. Nie  namyślaj się zbyt długo.

Praca

Nowa propozycja,  nawet jeśli będzie wynikać  z dobrych intencji, nie musi się okazać dla ciebie dobra. Twoje wątpliwości nie są bezzasadne. 

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Lepsze dni dopiero nadejdą. W najbliższym czasie będziesz źle znosiła bycie w związku. Jednak uważaj, by nie podejmować nieodwołalnych decyzji. 

Praca

Pomoc przyjaciela przyczyni się do lepszych rezultatów twojej pracy.  Rób, co należy, a wtedy  wszyscy poczują się  dobrze.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Jeżeli wciąż jesteś  sama, to spodziewaj  się zmiany! Będziesz żyła  w raju: romantyczna sielanka przeplatać się będzie  z namiętnością. 

Praca

Przed tobą zmiany,  które okażą się niezbędne,  by twoje życie zawodowe  ruszyło z miejsca. Nie zwracaj uwagi na otoczenie. Kieruj się intuicją. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Twoje szanse na spotkanie kogoś ciekawego  rosną. Flirt czy miłość? Uczucie nie jest wykluczone. Co może być dobre lub złe – w zależności  od twojej sytuacji. 

Praca

Możesz odegrać  ważną rolę społeczną, a nawet polityczną. Będziesz miała  szansę wykazać się wiedzą  i kompetencjami. Korzystaj  z tych możliwości.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Singielki mogą  teraz bujać w obłokach.  W prawdziwym życiu trudno  im będzie odnaleźć zrozumienie i wzbudzić  w sobie namiętność.

Praca

Wyjdziesz bez większych trudności z zawiłej sytuacji zawodowej. Będziesz po niej silniejsza. Zacznij martwić się o to, czego  jeszcze nie zrobiłaś.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Osoby stanu  wolnego będą uwodzić  i zdobywać. Dla pozostałych Strzelców nie najlepszy czas: niektóre związki znajdą się  na rozstaju

Praca

W miarę możliwości  unikaj podejmowania ważnych decyzji. Uważaj też na kolegów, bo nie wszyscy będą teraz w stosunku do ciebie uczciwi.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56