Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na niedzielę 08.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę 08.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię spotka w niedzielę, 8 grudnia 2019 roku. Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W sprawach sercowych nadchodzi wiele zmian, przed Tobą poważne decyzje - nie podejmuj ich w pośpiechu. Uważaj na nowe znajomości, mogą nie być warte Twojego zaangażowania.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Nawet kilka odmów spotkań nie zniechęci cię do nawiązywania nowych znajomości. Jeśli jesteś w separacji, możesz teraz podjąć ostateczną decyzję co do związku.

Praca

Duch walki cię nie opuści. Będziesz wiedzieć, kiedy reagować. Będziesz też pewna siebie i jeśli trzeba, pokażesz, kto tu rządzi!

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Korzystny czas do nawiązywania znajomości. Uważaj, aby nie ekscytować się kimś, kto nie będzie tego wart. 

Praca

Mało prawdopodobne, aby atmosfera w pracy była teraz lepsza. Jedyne, co możesz zrobić, to unikać okazji do spięć. Nie plotkuj, bo obróci się to przeciwko tobie. 

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Samotni przeżyją teraz sentymentalną przygodę. W związkach dużo czułości  i zrozumienia. To nie pora na rodzinne wizyty. 

Praca

W pracy możesz liczyć na korzystne wyniki i oczekiwać niespodziewanych wyjazdów zagranicznych. Skorzystaj z okazji  i poducz się języków obcych

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Osoby samotne zaangażują się w przygody bez przyszłości. Będzie miło, ale szybko się zakończy. W związkach pora na wyjaśnienie ostatnich nieporozumień. 

Praca

Od ciebie będzie zależało wyznaczenie granic. Służ radą innym, a przekonasz się, że niebawem też udzielą ci wsparcia. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Będziesz gotowa na ustępstwa, które ostatnio wydawały się niemożliwe. Przed tobą kilka ważnych decyzji, które mogą zmienić twoją sytuację prywatną.

Praca

Ktoś złoży ci propozycję pracy. Zaakceptuj ją. Nie żądaj tylko za dużego wynagrodzenia. Pensja i tak będzie rosnąć. 

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Bardzo ważne spotkanie. Możesz się spodziewać złych informacji o twoim nowym ukochanym. W związkach – sielanka.

Praca

Jeśli do tej pory pozostawałaś  w cieniu, teraz zaskoczysz niejednego współpracownika. A i przełożeni zaczną dostrzegać, że trzeba się z tobą liczyć. 

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Miłość przyjdzie w nieoczekiwanym momencie. W związkach nie spodziewaj się namiętności. Jest jak jest i na razie nie będzie lepiej. Trzeba to spokojnie przeczekać. 

Praca

Zapanuj nad emocjami, w przeciwnym razie sytuacja stanie się krytyczna. Pozwól, aby czas działał na twoją korzyść.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Jeżeli nie chcesz komplikacji,  a nie jesteś stanu wolnego, to uważaj na kogoś, kto sprawi, że zaczniesz mieć dziwne myśli. Potem możesz tego żałować!

Praca

Podczas służbowego zebrania mogą zapaść decyzje o znaczących zmianach, które dotkną też i ciebie. Musisz teraz pokazać się z najlepszej strony.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Nowa znajomość nie prowadzi  do miłości i związku, ale sprawi, że znowu zaczniesz żyć. Osoby w związkach czeka teraz czas stagnacji i świętego spokoju.

Praca

Czas sprzyja tym, którzy wykonują prace związane z pisaniem. To dobra pora na dokształcanie się i zaliczanie kursów. 

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Będziesz bardzo wymagająca. Możesz oczekiwać od kogoś bliskiego perfekcji. Uważaj jednak, aby go przy tym za bardzo nie frustrować, bo może... uciec!

Praca

Wymierne korzyści uzyskają te osoby, które wezmą udział w różnych szkoleniach. Dobry czas na wykorzystanie swojego intelektu.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Osoby stanu wolnego będą żyć  z dnia na dzień, nie robiąc żadnych planów  i ciesząc się z drobnych przyjemności.  W związkach – względny spokój. 

Praca

Możesz zostać zmuszona do współpracy z kimś, kto będzie ci grał na nerwach. Przetrwaj! Opłaci ci się to! 

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Drobne nieporozumienia sprawią,  że skonfliktujesz się z partnerem. Nasza rada: wyciągnij rękę do zgody jako pierwsza! 

Praca

Pojawią się interesujące możliwości. Wymagaj jednak od swojego kontrahenta gwarancji i pisemnej umowy. W przeciwnym razie poniesiesz straty.

 

Zobacz także
Wodnik

Horoskop na CAŁY ROK 2019 z magazynu "Flesz"! Koziorożce jak Julia Wieniawa z szansą na nową miłość

Weronika Rosati znak zodiaku Koziorożec

Koziorożce (jak Weronika Rosati) będą miały trudny czas w miłości! Co Cię czeka? Sprawdź swój znak! HOROSKOP na nowy rok!

 

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy we wtorek, 31 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Jeśli jesteś singielką, to cudowny czas dla Ciebie, w końcu odnajdziesz to czego szukałaś. Uważaj na zachowanie w pracy, szefowi może się nie spodobać Twoje nastawienie. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Jeśli jesteś długo samotna, możesz czuć się zniechęcona szukaniem partnera. Ale bądź dobrej myśli! Właśnie  nadszedł czas, kiedy możesz spotkać bratnią duszę. Praca Nie będzie łatwo  z tobą współpracować. Postaraj się być bardziej otwarta na konstruktywną krytykę . Okaż współpracownikom więcej zaufania. Docenią je. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Osoba, którą poznasz w najbliższym czasie, nie jest dla ciebie. Zamiast rzucać się komuś na szyję, poczekaj. Wreszcie spotkasz kogoś odpowiedniego. Praca Staraj się wykorzystywać teraz wszystkie możliwości. Nowy projekt to szansa. Jednocześnie dopracowuj te, które już masz. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość W związkach coraz większe napięcie. Jedne problemy się rozwiążą, ale zaraz pojawią się nowe. Ani ty, ani twój partner nie zdecydujecie się na ustępstwa. Czeka was impas. Praca Szykuj się na niełatwy czas. Przestrzegaj zasad firmy, w której pracujesz. Twoja bezkompromisowość może być bardzo źle  przyjęta przez szefa. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Singielki poznają kogoś, kto sprawi, że z chęcią będą rozpoczynać swój dzień pracy. W związkach ważne rozmowy  na temat wolnego czasu. Jak go chcecie spędzać?  Praca Będzie rozpierała cię energia. W emocjach możesz dopuścić się czegoś, czego będziesz potem...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na niedzielę 29.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na niedzielę 29.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w niedzielę, 29 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.  Osoby w związkach muszą być przygotowane na nieprzyjemne nieporozumienia i napady zazdrości. Singielki mogą liczyć na zmianę statusu wolnego, lecz nie u każdego nowe znajomości zakończą się happy endem. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Okaż wyrozumiałość swojemu partnerowi. Nowe znajomości okażą się obiecujące, jedna z nich bardzo cię zaabsorbuje. Chcesz skorzystać? Musisz zdobyć się na wysiłek. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Planety sprzyjają planom małżeńskim. Jeżeli jesteś teraz singielką, nie licz na miłość od pierwszego wejrzenia. Poznasz kogoś, ale skończy się na sympatii. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Czeka cię ważne i miłe spotkanie, jeśli nie w tym tygodniu, to z pewnością w kolejnym. Przygotuj się więc na spore zmiany w swoim życiu uczuciowym.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Szykuje się burzliwy czas. Bądź gotowa na nagłe napady zazdrości lub nieporozumienia z partnerem. Uratuje cię rozsądek, nie narażaj się komuś, na kim ci zależy. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Nawet najbardziej zatwardziałe singielki zaczną snuć plany małżeńskie i rodzinne.  W związkach ożywienie. Docenisz relację z partnerem, a wasze uczucie na tym skorzysta.  Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Nie najlepszy czas dla singielek. Możesz wpaść w oko komuś, kto z kolei nie spodoba się tobie. W związkach dojdzie  do nieporozumień  i nieprzyjemnych momentów.  Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Partner może zacząć być o ciebie zazdrosny. I nie bez przyczyny! Uważaj, żeby sytuacja nie wymknęła ci się spod kontroli. Singielki będą miały teraz wielu adoratorów i widoki...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop tygodniowy 2 - 8 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Co się wydarzy w dniach od 2 do 8 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 2 do 8 marca 2020 roku?  Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoby w związkach powinny skupić się na pogłębianiu i umacnianiu relacji ze swoim partnerem. Dzięki temu powróci namiętność, a inne znajomości stracą na znaczeniu. Single muszę uważać nowe znajomości, to nie jest najlepszy czas. W pracy pojawią się nowe propozycje, a nawet szansa na awans lub podwyżkę. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Osoby w związkach niech zadbają o podsycenie ognia namiętności. W przeciwnym razie może się szybko okazać,  że partner ma kogoś na boku.  Praca Trudniejszy początek tygodnia. Mogą czekać cię spore zmiany w firmie. Ale czy korzystne? Nastaw się pozytywnie, a wszystko powinno skończyć się pomyślnie. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Miłość W miłości możesz się spodziewać przejściowych kłopotów. Na szczęście wszystkie nieporozumienia szybko zostaną wyjaśnione. Praca Praca w tym miesiącu da ci sporo satysfakcji. Możesz nawet liczyć na awans lub podwyżkę. Ale będziesz wówczas musiała podjąć  ważną decyzję. Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Miłość Pewna znajomość nie spodoba się twoim bliskim. Rodzina nie wyrazi aprobaty dla twojego związku. Czy oby jednak krewni nie mają racji?  Praca Twoja zazdrość może doprowadzić do wojny. Będziesz mieć pretensje, że kolega więcej zarabia albo że nie dostajesz awansu, na który czekasz od lat. Uważaj na wypowiadane słowa! Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Miłość Ktoś spróbuje się wkraść w twoje łaski. To, że komuś się spodobasz, nie będzie ci na rękę. Od razu zaznacz, że nie jesteś zainteresowana!  Praca Zadowoleni...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner