Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop tygodniowy 17 - 23 lutego 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w w dniach od 17 do 23 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.  W związku nie będzie działo się najlepiej - przemyśl wszystko, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Singielki mogą liczyć na nowe znajomości i nieoczekiwane uczucie. W pracy działaj z rozwagą i spokojem, być może czas na zmiany.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Daj się ponieść emocjom. Umów się na spotkanie, wyjdź do ludzi!  Zajrzyj do klubu czy restauracji. Nie zaszkodzi ci teraz  odrobina szaleństwa.

Praca

Nie bądź  agresywna, bo otoczenie przestanie cię odbierać pozytywnie. Twoja nadgorliwość może być zalążkiem przyszłych problemów zawodowych.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Nie bądź wylewna w uczuciach. Druga osoba może to odebrać jako przejaw zaborczości. Zamiast opłakiwać nieudany związek, idź śmiało  ku nowemu.

Praca

Łap każdą okazję! Kolejne szybko ci się nie  trafią. Wkrótce spodziewaj się nowej propozycji pracy. Zastanów się: może trzeba  ją przyjąć?

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Niełatwo będzie  z tobą rozmawiać. Za dużo mówisz. Liczysz się tylko ty. Dopuść do słowa partnera, żeby nie poczuł się odsunięty. Singielki kogoś poznają.

Praca

Dobry czas dla osób poszukujących pracy. Nie będą narzekać również ci, którzy aktualnie pracują. Dla nich też znajdą się nowe propozycje. Będziesz mogła wybierać.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

W sprawach sercowych stabilnie. Patrz jednak na swój związek z dystansem. Poddanie się namiętności może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego.

Praca

Odłóż na później wszystkie decyzje zawodowe. Staraj się nie chodzić z głową w chmurach, bo w konsekwencji zostaniesz ukarana naganą  dla pracownika.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Czas sprzyja namiętnościom. Nie stawiaj oporu, bo możesz przeżyć miłosną przygodę swojego życia. Dla par zapowiadają się  zmiany w uczuciach.

Praca

Praca zdalna cię męczy. Poszukaj czegoś nowego. Zaproponuj swój pomysł na biznes, a z pewnością zyskasz uznanie i środki na rozwój zawodowy.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Zafascynuje cię  nowo poznana osoba. Pamiętaj jednak, by nie stracić głowy. Inaczej odbije się to na twojej kondycji psychicznej.  Działaj z rozwagą!

Praca

Ktoś z otoczenia patrzy na ciebie nieprzychylnie. Strzeż się tej osoby! Uważa się za twojego przyjaciela,  a w rzeczywistości  zazdrości ci sukcesów.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Stajesz przed  trudnym wyborem. Rozważ spokojnie wszystkie za i przeciw. Podjęcie niewłaściwej decyzji może okazać się tragiczne w skutkach.

Praca

Posłuchaj zdania innych. Jednocześnie pamiętaj, że szef nie zawsze ma rację. Blask fleszy przyniesie ci wymierne korzyści. Nie lekceważ propozycji awansu zawodowego.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Wiosna sprzyja miłości. W twoim otoczeniu pojawi się interesująca osoba. Tym razem trafi w twój gust. Nowa znajomość zapowiada  nowy związek.

Praca

Pojawi się ciekawa oferta zawodowa. Przemyśl, czy zmiana może być opłacalna. Rozpatrz ją nie tylko pod kątem finansowym. Ważna będzie również lokalizacja.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Nie odrzucaj propozycji erotycznych. Potrzebujesz odmiany w związku. Nie wstydź się nowych doznań seksualnych. Wyjdzie ci to  tylko na dobre.

Praca

Czas na zmiany. Weź życie zawodowe w swoje ręce. Odnów kontakty i załóż firmę. Twoje pomysły zaowocują   w przyszłości  zyskami finansowymi.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Ktoś wkrótce pojawi się w twoim życiu. Nie lekceważ tej znajomości. Odwzajemnienie uczucia może w przyszłości zakończyć się związkiem małżeńskim. 

Praca

Bądź roztropna w pracy zawodowej. Nie podejmuj pochopnych decyzji, rozważ wszystkie za i przeciw. Inaczej może ominąć  cię coś ważnego.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Nie daj się zranić ukochanej osobie. Weź się  w garść i podejmij ważną decyzję w sprawie związku. Blisko  jest ktoś, kto żywi do ciebie ciepłe uczucia.

Praca

Osiągnij postawiony przez siebie cel. Nie zważaj  na opinie otoczenia oraz przyjaciół. Przyniesie ci to  w przyszłości korzyści finansowe.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Nie poddawaj się smutkom. Ktoś może darzyć cię uczuciem. Uważnie obserwuj otoczenie, a zauważysz tę osobę. Nie odrzucaj tego zainteresowania.

Praca

Dobrze kalkuluj oczekiwania finansowe. Najbliższe dwa tygodnie nie będą sprzyjały podejmowaniu słusznych  decyzji zawodowych.

 

 

Więcej na temat Horoskop horoskop
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00