Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop tygodniowy 17 - 23 lutego 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Co się wydarzy w dniach od 17 do 23 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 17 do 23 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.  W związku nie będzie działo się najlepiej - przemyśl wszystko, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Singielki mogą liczyć na nowe znajomości i nieoczekiwane uczucie. W pracy działaj z rozwagą i spokojem, być może czas na zmiany.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Daj się ponieść emocjom. Umów się na spotkanie, wyjdź do ludzi!  Zajrzyj do klubu czy restauracji. Nie zaszkodzi ci teraz  odrobina szaleństwa.

Praca

Nie bądź  agresywna, bo otoczenie przestanie cię odbierać pozytywnie. Twoja nadgorliwość może być zalążkiem przyszłych problemów zawodowych.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Nie bądź wylewna w uczuciach. Druga osoba może to odebrać jako przejaw zaborczości. Zamiast opłakiwać nieudany związek, idź śmiało  ku nowemu.

Praca

Łap każdą okazję! Kolejne szybko ci się nie  trafią. Wkrótce spodziewaj się nowej propozycji pracy. Zastanów się: może trzeba  ją przyjąć?

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Niełatwo będzie  z tobą rozmawiać. Za dużo mówisz. Liczysz się tylko ty. Dopuść do słowa partnera, żeby nie poczuł się odsunięty. Singielki kogoś poznają.

Praca

Dobry czas dla osób poszukujących pracy. Nie będą narzekać również ci, którzy aktualnie pracują. Dla nich też znajdą się nowe propozycje. Będziesz mogła wybierać.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

W sprawach sercowych stabilnie. Patrz jednak na swój związek z dystansem. Poddanie się namiętności może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego.

Praca

Odłóż na później wszystkie decyzje zawodowe. Staraj się nie chodzić z głową w chmurach, bo w konsekwencji zostaniesz ukarana naganą  dla pracownika.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Czas sprzyja namiętnościom. Nie stawiaj oporu, bo możesz przeżyć miłosną przygodę swojego życia. Dla par zapowiadają się  zmiany w uczuciach.

Praca

Praca zdalna cię męczy. Poszukaj czegoś nowego. Zaproponuj swój pomysł na biznes, a z pewnością zyskasz uznanie i środki na rozwój zawodowy.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Zafascynuje cię  nowo poznana osoba. Pamiętaj jednak, by nie stracić głowy. Inaczej odbije się to na twojej kondycji psychicznej.  Działaj z rozwagą!

Praca

Ktoś z otoczenia patrzy na ciebie nieprzychylnie. Strzeż się tej osoby! Uważa się za twojego przyjaciela,  a w rzeczywistości  zazdrości ci sukcesów.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Stajesz przed  trudnym wyborem. Rozważ spokojnie wszystkie za i przeciw. Podjęcie niewłaściwej decyzji może okazać się tragiczne w skutkach.

Praca

Posłuchaj zdania innych. Jednocześnie pamiętaj, że szef nie zawsze ma rację. Blask fleszy przyniesie ci wymierne korzyści. Nie lekceważ propozycji awansu zawodowego.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Wiosna sprzyja miłości. W twoim otoczeniu pojawi się interesująca osoba. Tym razem trafi w twój gust. Nowa znajomość zapowiada  nowy związek.

Praca

Pojawi się ciekawa oferta zawodowa. Przemyśl, czy zmiana może być opłacalna. Rozpatrz ją nie tylko pod kątem finansowym. Ważna będzie również lokalizacja.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Nie odrzucaj propozycji erotycznych. Potrzebujesz odmiany w związku. Nie wstydź się nowych doznań seksualnych. Wyjdzie ci to  tylko na dobre.

Praca

Czas na zmiany. Weź życie zawodowe w swoje ręce. Odnów kontakty i załóż firmę. Twoje pomysły zaowocują   w przyszłości  zyskami finansowymi.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Ktoś wkrótce pojawi się w twoim życiu. Nie lekceważ tej znajomości. Odwzajemnienie uczucia może w przyszłości zakończyć się związkiem małżeńskim. 

Praca

Bądź roztropna w pracy zawodowej. Nie podejmuj pochopnych decyzji, rozważ wszystkie za i przeciw. Inaczej może ominąć  cię coś ważnego.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Nie daj się zranić ukochanej osobie. Weź się  w garść i podejmij ważną decyzję w sprawie związku. Blisko  jest ktoś, kto żywi do ciebie ciepłe uczucia.

Praca

Osiągnij postawiony przez siebie cel. Nie zważaj  na opinie otoczenia oraz przyjaciół. Przyniesie ci to  w przyszłości korzyści finansowe.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Nie poddawaj się smutkom. Ktoś może darzyć cię uczuciem. Uważnie obserwuj otoczenie, a zauważysz tę osobę. Nie odrzucaj tego zainteresowania.

Praca

Dobrze kalkuluj oczekiwania finansowe. Najbliższe dwa tygodnie nie będą sprzyjały podejmowaniu słusznych  decyzji zawodowych.

 

 

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop tygodniowy 10 - 16 lutego 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Co się wydarzy w dniach od 10 do 16 lutego 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 10 do 16 lutego 2020 roku?  Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.  W najbliższym czasie będziesz pod wpływem silnych emocji - zazdrości, złości, samotności lub zauroczenia. Postaraj się odsunąć je na bok i zastanowić się chłodno nad sytuacją. W pracy mogą Cię czekać zrezygnowanie i frustracja, przeczekaj ten czas, niedługo zostaniesz doceniona. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Opanuj swoje uczucia! Nie daj się ponieść złości , bo możesz potem żałować. Najbliższe otoczenie może nie być specjalnie wyrozumiałe dla twojego zmiennego humoru. Praca Niestety będziesz mieć zły wpływ na swoje otoczenie. Poza tym ktoś bardzo będzie chciał zaszkodzić twojej karierze. W sumie – musisz się pilnować na każdym kroku.   Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Miłość Dawna miłość odezwie się po latach. Nie odtrącaj jej! Nie zaszkodzi mały romans. Choć w ostatecznym rozrachunku wzmocni to jedynie twój obecny związek. Praca Unikaj szefa! Jeśli możesz, pracuj jak najwięcej w domu. Poza tym pamiętaj, że milczenie jest złotem. Nawet jeśli kusi cię, aby coś powiedzieć, lepiej zachowaj to dla siebie.  Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Miłość Choć bardzo chcesz, w najbliższym czasie nie znajdziesz partnera. Powód? Obiecujesz, a potem nie dotrzymujesz słowa. Poczekaj na lepszy czas. Praca Szef zaproponuje ci dodatkowe zadania. Nie panikuj. Poradzisz sobie i zdążysz je zrealizować przed czasem. A potem otrzymasz za to nagrodę adekwatną do wysiłku. Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Miłość Przypadkowo spotkana osoba zapadnie ci mocno w pamięć. Początkowo nie odwzajemni ona twoich uczuć, ale się nie poddawaj. Twoje...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 27.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 27.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 27 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Poważnie zastanów się nad swoją relacją, być może to Ty jesteś prowokatorką ostatnich kłótni. Singielki mogą liczyć na nowe znajomości, jednak raczej będą to krótkie romanse niż szansa na trwały związek. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Nie będziesz chciała dokonywać wyboru między dwoma kandydatami na tego jedynego. Singielki mogą myśleć o tym, jak zmienić życie. Niech działają szybko! Praca Nie wyrywaj się  z nowymi projektami. Oceń realnie warunki biznesowe, a zaoszczędzisz sobie rozczarowań. Postępuj metodycznie.  Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Planety dodadzą ci teraz seksapilu. Będziesz błyszczeć w relacjach przyjacielskich i nawiązywać romanse. Bez problemu urzekniesz każdego. Praca Merkury stworzy ci okazję do rozwoju intelektualnego . Możesz odbyć podróż lub zapisać się na kurs. Przy okazji znajdziesz coś ciekawego w Internecie.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Singielki wreszcie kogoś poznają. Czy będzie to znajomość krótkoterminowa, czy coś poważnego? To okaże się w przyszłości. W związkach czas sprzyjający bliskości. Praca Pojawią się nowe możliwości i i trzeba będzie szybko z nich skorzystać. Wcześniej zapoznaj się z opinią ekspertów. Zadawaj dużo pytań, by mieć pewność. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Wenus, planeta miłości, sprawi, że na ślepo podporządkujesz się namiętności. Zakochasz się w osobie, która okaże się kimś innym, niż myślałaś. Praca Perspektywy zawodowe są doskonałe! Nie słuchaj tych, którzy radzą ci zachować teraz...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na poniedziałek 02.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na poniedziałek, 2 grudnia 2019 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości - miłość i praca.

Sprawdź, co Cię czeka w poniedziałek, 2 grudnia 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. To nie jest najlepszy czas dla osób w związkach, na horyzoncie pojawi się wiele kłótni, a nawet nieoczekiwane rozstania. Sprawy zawodowe mogą przyjąć zaskakujący i bardzo pozytywny obrót. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Czas nie sprzyja teraz związkom.  Singielki poczują się jeszcze bardziej samotne. Będzie trudno, ale nie rozpaczaj, niebawem to minie i karta się odwróci. Praca Nie bądź zbyt zasadnicza w stosunku do współpracowników, bo efekty twoich starań będą odwrotne do zamierzonych. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Atmosfera w związku będzie teraz trudna do zniesienia. Rutyna jeszcze ją podkreśli. Za to singielkom szykuje się  sporo ciekawych spotkań.  Praca Niezależnie od twoich obecnych  planów czas na podejmowanie szybkich decyzji. Wesprze cię ktoś wpływowy.  Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Jeżeli mieszkasz z partnerem ,  który dalej pozostaje w formalnym związku, to rozważ, czy nie nadszedł czas zakończenie tej relacji. Ile można czekać?  Praca Nie jest wykluczone, że możesz teraz dostać podwyżkę lub jakieś specjalne wynagrodzenie. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Nie będziesz zainteresowana podbojami miłosnymi. Ci, którzy są w związkach, nie będą się wysilać, by poprawić coś, co zaczyna się psuć. Praca Nie rezygnuj z pracy, nawet jeśli atmosfera jest nieznośna. Zniechęcenie minie, a czas nie sprzyja teraz takim zmianom. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Zajęcie na najbliższe dni?...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner