Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na czwartek 16.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na czwartek 16.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w czwartek, 16 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Miłość może się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie Będąc w związku nie szukaj szczęścia poza nim, możesz potem tego żałować. W pracy bardzo ważne będę relacje międzyludzkie.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Miłość pojawi się w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Osoby w związkach poznają kogoś fascynującego, ale będzie to tylko platoniczne uczucie.

Praca

W pracy szykuje się niespodzianka. Nie odkrywaj do końca wszystkich swoich kart atutowych. Więcej pracy wykonuj  samodzielnie. Szczęście sprzyja artystom i pisarzom!

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Romantyczne chwile spędzisz głównie... w Internecie! Tam czeka na ciebie miłość. Trochę jednak musisz poczekać, zanim się spotkacie w cztery oczy. 

Praca

Jeśli szukasz pracy  lub chcesz ją zmienić, to dobre nowiny przyjdą od twojego przyjaciela. Może trzeba będzie kimś się zaopiekować albo mu pomóc. Warto! 

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Masz już dość portali randkowych? Nie zniechęcaj się! Tym razem zapoznasz kogoś starszego, kto zakocha się w tobie bezwarunkowo. Pytanie tylko,  co z tym zrobisz…

Praca

Zostaniesz wyróżniona. Czeka cię też odpowiednie docenienie finansowe.  Nie wszystkim się to  spodoba. Uważaj na „złe języki” i plotki. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Swoją miłość możesz spotkać w podróży. Jednak wszelkie romanse na odległość, które opierać się będą tylko na wymianie wiadomości, zakończą się fiaskiem. I to szybko!

Praca

Nieświadomie staniesz się sprawczynią nieporozumień w swoim otoczeniu. Sprawy mogą mieć niemiłe konsekwencje, więc dokładnie waż swoje słowa. 

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Jeśli jesteś w związku, poryw namiętności może sprawić, że pozwolisz sobie na skok w bok i romans. Dla swojego dobra  musisz wyplątać się z tej sytuacji, zanim uzależnisz się od kochanka.

Praca

Finalizacja ważnych spraw nastąpi pod koniec miesiąca. Droga do tego nie należy do najłatwiejszych. Spodziewaj się utrudnień, które ujawnią się w ostatniej chwili.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Królowa miłości Wenus w połączeniu z Jowiszem da ci powodzenie w miłości. Samotne osoby spotkają kogoś, kto mieszka za granicą lub jest innej narodowości.

Praca

Wiele zadań będziesz wykonywać w grupie. Niejeden raz dojdzie do nieporozumień i kłótni.  Pojawi się za to bardzo korzystna okazja wyjazdu zawodowego. Skorzystaj z niej!

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Jeżeli jesteś w związku,  to pora na poważną rozmowę  z partnerem. Możliwe, że twoi lub jego bliscy za dużo mieszają w waszym życiu. Na drodze singli stanie ktoś dużo starszy.

Praca

W pracy będziesz tryskać energią. Pojawią się szczęśliwe zbiegi okoliczności, które rozpalą w tobie nadzieję na awans. Pamiętaj jednak, że nic nie zdarza się dwa razy. Łap więc szybko te okazje!

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Ktoś przyciągnie twoją uwagę, co może zakończyć się romansem. Ale i twój partner może mieć sporo do ukrycia. Wyjaśnienie przykrych spraw zajmie wam potem sporo czasu.

Praca

Szykuje się zadanie, które będzie wymagało od ciebie sporo poświęceń. Może się to wiązać z niedogodnymi warunkami lub koniecznością dalekich podróży.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

W związkach małżeńskich szykuje się sielanka. Samotni będą mieli mniej szczęścia. Nowa znajomość okaże się nie tak miła, jak się zapowiadało. Przemyśl, czy chcesz w to dalej brnąć...

Praca

Pewne zadania wykonasz w domu. Jeżeli będziesz przeprowadzał szkolenia, spodziewaj się wymagających słuchaczy. Poświęć też dużo czasu na przygotowania.  To zaprocentuje! 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Niespodziewany początek nowej znajomości. Bądź czujna, bo tak jak szybko trafi cię strzała Amora, tak równie szybko może się to zakończyć. Tym bardziej że twój znajomy ma swoją tajemnicę! 

Praca

Rozpoczniesz naukę, aby poprawić swoje kompetencje. Nie będzie ci łatwo szło, ale nie zniechęcaj się, bo to klucz do sukcesu. Nauka zaprocentuje już  w bliskiej przyszłości!

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Dwa w jednym  – przyjemne z pożytecznym. Tam gdzie możesz zarobić, trafisz też na sympatyczną znajomość. Ci, którzy wybiorą się na randkę w ciemno, będą rozczarowani. 

Praca

Jeżeli prowadzisz własną działalność, spodziewaj się przypływu gotówki. Dla innych może to być okazja do dodatkowego zarobku. W pracy możliwy konflikt z kolegą.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Wenus, królowa miłości, teraz cię faworyzuje. Ostatnie dni stycznia będą sprzyjały samotnym. Zwiększą oni swoje szanse na poznanie partnera, jeśli wybiorą  się w podróż!

Praca

Niektórzy z was ruszą ostro do przodu ze swoim projektem. Możecie też podpisać obiecujący finansowo kontrakt. Nadarzy się okazja znalezienia nowego źródła zarobkowania. 

 

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w środę, 4 grudnia 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie w sprawach uczuciowych będę przewijać się przelotne znajomości i krótkie romanse. Jeśli zależy Ci na stabilizacji, musisz uzbroić się w cierpliwość. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Podczas pewnej imprezy  dowiesz się, że ktoś darzy cię uczuciem. Jednak ty go nie odwzajemnisz i będziesz nieczuła na zaloty.   Praca Atmosfera się rozluźni. Szykuje się spotkanie integracyjne. Wybierz się na nie, bo zyskasz tam przyjaciela. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Pewna relacja okaże się przygodą na jedną noc. Romans szybko zostanie zakończony. On już nie zadzwoni. Nie ma sensu się zamartwiać.  Praca Niektóre cele zostaną zawieszone. Zabraknie narzędzi, bez których nie będziesz mogła wykonać zadania na czas. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Małżeństwa nie będą teraz miały czasu na spotkania we dwoje . Trzeba będzie więcej czasu poświęcić dzieciom. Na randkę wybierzecie się później.  Praca Możesz inicjować nowe projekty, zadania, a nawet zaczynać coś od początku. W pracy sympatyczna atmosfera. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Nie licz, że dobrze zapowiadająca się znajomość zamieni się w stabilny związek. Na razie ta relacja wydaje się  nie mieć przyszłości.  Praca Szef może mówić o podwyżkach czy awansie. Jego oferta nie dojdzie do skutku, ale nie trać nadziei.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Grudzień sprzyja krótkim podróżom. Jeżeli na taką się zdecydujesz, to wiele może się zdarzyć. Na miejscu...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 17 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Relacje z niemal obcymi osobami nabiorą nowego wymiaru, tylko od Ciebie zależy jak to się skończy. Singielki mogą poznać kogoś w podróży lub kogoś z podobną pasją. Jeśli dostaniesz nową propozycję pracy, dobrze rozpatrz wszystkie za i przeciw. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Będziesz wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie, a to sprawi, że zyskasz adoratora. To od ciebie zależy, czy przyjmiesz zaproszenie na spotkanie.   W związkach tajemnice. Praca Mimo zmęczenia nie poddasz się, by dostać premię czy awans. Nie popadaj w przesadę, gdyż możesz pomylić się  w dokumentacji i będziesz musiała nadrabiać straty. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Znajomość sprzed lat ciągle za tobą chodzi. Jednak ktoś z was ma już swojego partnera. Ogranicz kontakt do wymiany zdań. Za  dużo ryzykujesz. Praca Spodziewaj się zmian. Dla wieloletnich pracowników rozpocznie się nowy etap zawodowy. Jeżeli kończy ci się okres próbny, to zostanie  on przedłużony.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Szykuje się internetowa znajomość z kimś starszym. To ktoś, z kim dawno nie miałaś kontaktu. Czy będzie z tego romans? Od ciebie zależy, jaki nadasz temu wymiar. Praca Masz dwie propozycje. Pozostać na starych śmieciach albo przyjąć nową ofertę. Wybierz dla siebie to, co korzystniejsze. Weź pod uwagę wszystkie  za i przeciw. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Rozstałaś się  z partnerem ? Nie martw się. Wróci. U singielek znajomość z pracy przerodzi się w coś poważnego. Związek niektórych Baranów przejdzie...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na poniedziałek 13.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na poniedziałek 13.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w poniedziałek, 13 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W sprawach sercowych wiele będzie się działo. W niektórych związkach chwile radości i namiętności, inne mogą zakończyć się rozstanie. Singielką może zacząć doskwierać samotność, jednak powinny one podchodzić do nowych znajomości z rozwagą. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Kojące działanie Wenus sprawi, że zorganizujesz dzień dla dwojga z dala od zmartwień . Ten czas sprzyja parom, dobry moment na deklaracje i chwile  z ukochaną osobą. Praca Staraj się utrzymać zaufanie swojego otoczenia. Nieoczekiwane wiadomości ułatwią ci pracę i pozwolą rozwiązać jak najwięcej problemów. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Mars, planeta witalności i pożądania, da ci wiele uroku. Możesz łatwo uwieść , kogo chcesz. Uważaj jednak, aby nie nadużywać swojej zwiększonej mocy.  Praca Negatywne aspekty planetarne będą utrudniać ci pracę nad projektami. Skomplikowane negocjacje wymagają cierpliwości. Będą przebiegać powoli.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Wenus doda ci  odwagi do realizacji najskrytszych pragnień. Ale musisz zrobić pierwszy krok! Nie pożałujesz.  Już wkrótce przekonasz się,  że było warto. Praca Rozejrzyj się, kto może  ci teraz skutecznie pomóc. Staraj się bardziej rygorystycznie zarządzać swoim czasem.  W trudnych chwilach zachowaj  zimną krew. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Jeśli jesteś singielką, wykorzystaj szansę i wykaż inicjatywę. Barany w związkach pod dobrym wpływem Wenus. Nieporozumienia z partnerem zostaną szybko zapomniane. Praca Nastąpią...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner