Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na czwartek 16.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w czwartek, 16 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Miłość może się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie Będąc w związku nie szukaj szczęścia poza nim, możesz potem tego żałować. W pracy bardzo ważne będę relacje międzyludzkie.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Miłość pojawi się w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Osoby w związkach poznają kogoś fascynującego, ale będzie to tylko platoniczne uczucie.

Praca

W pracy szykuje się niespodzianka. Nie odkrywaj do końca wszystkich swoich kart atutowych. Więcej pracy wykonuj  samodzielnie. Szczęście sprzyja artystom i pisarzom!

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Romantyczne chwile spędzisz głównie... w Internecie! Tam czeka na ciebie miłość. Trochę jednak musisz poczekać, zanim się spotkacie w cztery oczy. 

Praca

Jeśli szukasz pracy  lub chcesz ją zmienić, to dobre nowiny przyjdą od twojego przyjaciela. Może trzeba będzie kimś się zaopiekować albo mu pomóc. Warto! 

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Masz już dość portali randkowych? Nie zniechęcaj się! Tym razem zapoznasz kogoś starszego, kto zakocha się w tobie bezwarunkowo. Pytanie tylko,  co z tym zrobisz…

Praca

Zostaniesz wyróżniona. Czeka cię też odpowiednie docenienie finansowe.  Nie wszystkim się to  spodoba. Uważaj na „złe języki” i plotki. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Swoją miłość możesz spotkać w podróży. Jednak wszelkie romanse na odległość, które opierać się będą tylko na wymianie wiadomości, zakończą się fiaskiem. I to szybko!

Praca

Nieświadomie staniesz się sprawczynią nieporozumień w swoim otoczeniu. Sprawy mogą mieć niemiłe konsekwencje, więc dokładnie waż swoje słowa. 

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Jeśli jesteś w związku, poryw namiętności może sprawić, że pozwolisz sobie na skok w bok i romans. Dla swojego dobra  musisz wyplątać się z tej sytuacji, zanim uzależnisz się od kochanka.

Praca

Finalizacja ważnych spraw nastąpi pod koniec miesiąca. Droga do tego nie należy do najłatwiejszych. Spodziewaj się utrudnień, które ujawnią się w ostatniej chwili.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Królowa miłości Wenus w połączeniu z Jowiszem da ci powodzenie w miłości. Samotne osoby spotkają kogoś, kto mieszka za granicą lub jest innej narodowości.

Praca

Wiele zadań będziesz wykonywać w grupie. Niejeden raz dojdzie do nieporozumień i kłótni.  Pojawi się za to bardzo korzystna okazja wyjazdu zawodowego. Skorzystaj z niej!

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Jeżeli jesteś w związku,  to pora na poważną rozmowę  z partnerem. Możliwe, że twoi lub jego bliscy za dużo mieszają w waszym życiu. Na drodze singli stanie ktoś dużo starszy.

Praca

W pracy będziesz tryskać energią. Pojawią się szczęśliwe zbiegi okoliczności, które rozpalą w tobie nadzieję na awans. Pamiętaj jednak, że nic nie zdarza się dwa razy. Łap więc szybko te okazje!

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Ktoś przyciągnie twoją uwagę, co może zakończyć się romansem. Ale i twój partner może mieć sporo do ukrycia. Wyjaśnienie przykrych spraw zajmie wam potem sporo czasu.

Praca

Szykuje się zadanie, które będzie wymagało od ciebie sporo poświęceń. Może się to wiązać z niedogodnymi warunkami lub koniecznością dalekich podróży.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

W związkach małżeńskich szykuje się sielanka. Samotni będą mieli mniej szczęścia. Nowa znajomość okaże się nie tak miła, jak się zapowiadało. Przemyśl, czy chcesz w to dalej brnąć...

Praca

Pewne zadania wykonasz w domu. Jeżeli będziesz przeprowadzał szkolenia, spodziewaj się wymagających słuchaczy. Poświęć też dużo czasu na przygotowania.  To zaprocentuje! 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Niespodziewany początek nowej znajomości. Bądź czujna, bo tak jak szybko trafi cię strzała Amora, tak równie szybko może się to zakończyć. Tym bardziej że twój znajomy ma swoją tajemnicę! 

Praca

Rozpoczniesz naukę, aby poprawić swoje kompetencje. Nie będzie ci łatwo szło, ale nie zniechęcaj się, bo to klucz do sukcesu. Nauka zaprocentuje już  w bliskiej przyszłości!

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Dwa w jednym  – przyjemne z pożytecznym. Tam gdzie możesz zarobić, trafisz też na sympatyczną znajomość. Ci, którzy wybiorą się na randkę w ciemno, będą rozczarowani. 

Praca

Jeżeli prowadzisz własną działalność, spodziewaj się przypływu gotówki. Dla innych może to być okazja do dodatkowego zarobku. W pracy możliwy konflikt z kolegą.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Wenus, królowa miłości, teraz cię faworyzuje. Ostatnie dni stycznia będą sprzyjały samotnym. Zwiększą oni swoje szanse na poznanie partnera, jeśli wybiorą  się w podróż!

Praca

Niektórzy z was ruszą ostro do przodu ze swoim projektem. Możecie też podpisać obiecujący finansowo kontrakt. Nadarzy się okazja znalezienia nowego źródła zarobkowania. 

 

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37