Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop tygodniowy 9 - 15 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Co się wydarzy w dniach od 9 do 15 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 9 do 15 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.  W pracy nadchodzi dużo obowiązków i konfliktów, postaraj się patrzeć na wszystko z dystansem. Twój partner może być dla Ciebie dużym wsparciem w cięższych chwilach. Jeśli jesteś singielką, nie szukaj relacji na siłę.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

W uczuciach  spokój i harmonia.  Jeżeli jesteś samotnym  Baranem, to spodziewaj się  dobrej wiadomości od starego znajomego.

Praca

Jeśli urodziłaś się   w marcu, możesz liczyć na dodatkowe pieniądze.  Zwłaszcza jeśli twoja praca związana jest z opieką  czy gastronomią.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Czas sprzyja  podróżom i zawieraniu znajomości. Razem z ukochanym możecie nawet trafić w miejsce, gdzie będziecie  chcieli zamieszkać.

Praca

Trudne sytuacje  w pracy. Zapowiadają się więc nerwowe dni. Jeśli ktoś cię irytuje, powiedz śmiało, co o tym myślisz. Tym razem przyniesie to rezultaty.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Zatęsknisz za silną relacją. Ale za bardzo się angażując, możesz doprowadzić jedynie do oddalenia się partnera. Poczujesz, że nowa znajomość zaczyna cię ograniczać.

Praca

Pilnuj wszelkich  spraw administracyjnych i postępuj zgodnie z prawem. Jeżeli prowadzisz własną działalność, mogą pojawić  się straty.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Słońce i Wenus  w twoim znaku zapewnią ci przemiły czas. Jeżeli jesteś  w związku, pozwól,  żeby to partner podjął  pewną ważną decyzję.

Praca

Przy awansie  możesz liczyć na wsparcie  szefa. Być może już  po urlopie wrócisz na  inne stanowisko. Jeśli nie,  to zażądaj podwyżki.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Duże powodzenie niekoniecznie musi być  ci na rękę, zwłaszcza gdy jesteś w związku. Choć to ryzykowne, zdecydujesz się na potajemny romans lub flirt.

Praca

Dobry czas na dokształcanie. Szczególnie  dla tych Lwów, które pracują w szpitalach. Ale gwiazdy sprzyjają także pracownikom branży artystycznej.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Nie chcesz poznawać nikogo przez Internet, ale teraz naprawdę warto odważyć się na nawiązanie takiej znajomości. Spotkajcie się  w realu, to cię zrelaksuje. 

Praca

Tym razem nieporozumienia z osobami,  z którymi pracujesz wiele lat.  Na szczęście wszystko dobrze się zakończy i nikt nie będzie chował urazy.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Zachowaj ostrożność w relacjach. Nie daj się oczarować komuś, kto będzie stwarzał pozory superfaceta. Powrót do starej znajomości nie będzie dobrym rozwiązaniem.

Praca

Śmiało składaj  swoje CV, nawet gdy nie spełniasz wszystkich wymagań. Możesz liczyć na to, że się uda. Nie daj się wykorzystać  w pracy.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Planujesz wyjazd  za granicę, ale nie licz na romans z obcokrajowcem. Na miejscu spotkasz interesującego… rodaka. Bądź tylko uważna  i otwarta na nowe znajomości.

Praca

Przed tobą ważne decyzje zawodowe. W pracy możesz być postrzegana przez współpracowników jako zagrożenie. Nie wychylaj się  z tym, co potrafisz.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Czas na weryfikację relacji. Sporo znajomości może się teraz zakończyć. Niektóre Strzelce zdecydują się  na szukanie przyjaciół  w Internecie.

Praca

Nie obawiaj się zmian zawodowych po powrocie z urlopu. Jeżeli będą miały miejsce, to twoje sprawy i tak pójdą w dobrym  kierunku.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

W tym miesiącu łatwiej będzie ci się wybrać w podróż. Nie szukaj doradców, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Pewne tematy lepiej przepracować samodzielnie.  

Praca

Uważaj na interesy innych współpracowników. Nie staraj się opowiadać po żadnej ze stron. Nie pozwól sobie na to, by ktoś dokładał  ci pracy.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Ogranicz zaufanie do nowych znajomych. Ktoś może ci dużo naobiecywać i… na tym koniec. Uważaj szczególnie, jeśli relacja ma się łączyć ze sprawami zawodowymi.

Praca

Nie zajmuj się zadaniami, które ciebie  nie dotyczą. Skup się tylko na swoich obowiązkach. Postaraj się swoje sprawy załatwiać osobiście.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Partner może cię  teraz irytować, a nowy znajomy zechce tobą manipulować. Powiedz szczerze, co o tym myślisz, a wszystkie nieporozumienia się wyjaśnią.

Praca

Możesz być niedoceniona w pracy. Twój przełożony będzie zmieniać zdanie. Inni mogą cię prowokować. Postaraj się nie komentować sytuacji.

Magda Gessler podczas promocji lodów jej autorstwa
East News
Newsy
Osoby spod znaku raka (jak Magda Gessler) czekają upojne chwile! Sprawdź, co wydarzy się w twoim życiu
Osoby spod znaku raka (jak Magda Gessler) czekają upojne chwile! Sprawdź, co wydarzy się w twoim życiu

Zastanawiasz się, co czeka cię w najbliższych dniach? Koniecznie sprawdź najnowszy horoskop z dwutygodnika "Flesz" przygotowany przez numerolog Agnieszkę Zub! Wielka miłość, a może bolesne rozstanie? Zobacz, co wydarzy się w twoim życiu już niedługo. Spod jakiego znaku zodiaku jesteś? Horoskop na czerwiec 2019 z magazynu "Flesz" BARAN Uczucia: W uczuciach spokój i harmonia. Jeżeli jesteś samotnym Baranem, to spodziewaj się dobrej wiadomości od starego znajomego. Kariera: Jeśli urodziłaś się w marcu, możesz liczyć na dodatkowe pieniądze. Zwłaszcza jeśli twoja praca związana jest z opieką czy gastronomią. BYK Uczucia: Czas sprzyja podróżom i zawieraniu znajomości. Razem z ukochanym możecie nawet trafić w miejsce, gdzie będziecie chcieli zamieszkać. Kariera: Trudne sytuacje w pracy. Zapowiadają się więc nerwowe dni. Jeśli ktoś cię irytuje, powiedz śmiało, co o tym myślisz. Tym razem przyniesie to rezultaty. BLIŹNIĘTA Uczucia: Zatęsknisz za silną relacją. Ale za bardzo się angażując, możesz doprowadzić jedynie do oddalenia się partnera. Poczujesz, że nowa znajomość zaczyna cię ograniczać. Kariera: Pilnuj wszelkich spraw administracyjnych i postępuj zgodnie z prawem. Jeżeli prowadzisz własną działalność, mogą pojawić się straty RAK Uczucia: Słońce i Wenus w twoim znaku zapewnią ci przemiły czas. Jeżeli jesteś w związku, pozwól, żeby to partner podjął pewną ważną decyzję. Kariera: Przy awansie możesz liczyć na wsparcie szefa. Być może już po urlopie wrócisz na inne stanowisko. Jeśli nie, to zażądaj podwyżki. LEW Uczucia: Duże powodzenie niekoniecznie musi być ci na rękę, zwłaszcza gdy jesteś w związku. Choć to ryzykowne, zdecydujesz się na potajemny romans lub flirt. Kariera: Dobry czas na dokształcanie....

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 29.11.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 29.11.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w piątek, 29 listopada 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Ten dzień będzie sprzyjał nawiązywaniu nowych kontaktów zawodowych i sukcesom w pracy. Ze sprawami uczuciowymi może być różnie, w najbliższym czasie będzie łatwo o kłótnie i spory. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Dzięki nowemu uczuciu wreszcie poczujesz, że żyjesz. Niektóre Strzelce nie będą miały jednak innego wyboru, jak tylko bronić swoich praw i wolności. Praca Zainicjujesz projekt, z którego nagle będziesz musiała odejść. Spokojnie, twoje zasługi zostaną potem i tak docenione. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Niecierpliwość może doprowadzić do licznych sporów z ukochaną osobą. Będziesz musiała nauczyć się trzymać nerwy na wodzy , aby cieszyć się wspólnymi chwilami.  Praca Koledzy udzielą ci wszelkiej potrzebnej pomocy. Nie rozpoczynaj nowych czynności, dopóki nie rozwiążesz bieżącego problemu.  Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Nie będzie zaskoczeniem, jeśli w tym samym dniu umówisz się na dwie randki. Uważaj tylko, aby nie ciągnąć dwóch relacji naraz. Nie wyjdzie ci to na dobre.  Praca Możesz zostać źle zrozumiana. Uważaj podczas prezentacji, by nie stracić klientów i współpracowników.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Twoja frustracja jest wynikiem zaniedbania. Wystarczy tylko trochę starań z twojej strony, a partner odpowie ci w dwójnasób i będziesz zadowolona.  Praca Niektóre Ryby odkryją swój potencjał artystyczny. Mogą teraz śmiało wykorzystać więcej niż jeden talent...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy we wtorek, 31 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Jeśli jesteś singielką, to cudowny czas dla Ciebie, w końcu odnajdziesz to czego szukałaś. Uważaj na zachowanie w pracy, szefowi może się nie spodobać Twoje nastawienie. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Jeśli jesteś długo samotna, możesz czuć się zniechęcona szukaniem partnera. Ale bądź dobrej myśli! Właśnie  nadszedł czas, kiedy możesz spotkać bratnią duszę. Praca Nie będzie łatwo  z tobą współpracować. Postaraj się być bardziej otwarta na konstruktywną krytykę . Okaż współpracownikom więcej zaufania. Docenią je. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Osoba, którą poznasz w najbliższym czasie, nie jest dla ciebie. Zamiast rzucać się komuś na szyję, poczekaj. Wreszcie spotkasz kogoś odpowiedniego. Praca Staraj się wykorzystywać teraz wszystkie możliwości. Nowy projekt to szansa. Jednocześnie dopracowuj te, które już masz. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość W związkach coraz większe napięcie. Jedne problemy się rozwiążą, ale zaraz pojawią się nowe. Ani ty, ani twój partner nie zdecydujecie się na ustępstwa. Czeka was impas. Praca Szykuj się na niełatwy czas. Przestrzegaj zasad firmy, w której pracujesz. Twoja bezkompromisowość może być bardzo źle  przyjęta przez szefa. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Singielki poznają kogoś, kto sprawi, że z chęcią będą rozpoczynać swój dzień pracy. W związkach ważne rozmowy  na temat wolnego czasu. Jak go chcecie spędzać?  Praca Będzie rozpierała cię energia. W emocjach możesz dopuścić się czegoś, czego będziesz potem...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner