Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop tygodniowy 9 - 15 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w w dniach od 9 do 15 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.  W pracy nadchodzi dużo obowiązków i konfliktów, postaraj się patrzeć na wszystko z dystansem. Twój partner może być dla Ciebie dużym wsparciem w cięższych chwilach. Jeśli jesteś singielką, nie szukaj relacji na siłę.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

W uczuciach  spokój i harmonia.  Jeżeli jesteś samotnym  Baranem, to spodziewaj się  dobrej wiadomości od starego znajomego.

Praca

Jeśli urodziłaś się   w marcu, możesz liczyć na dodatkowe pieniądze.  Zwłaszcza jeśli twoja praca związana jest z opieką  czy gastronomią.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Czas sprzyja  podróżom i zawieraniu znajomości. Razem z ukochanym możecie nawet trafić w miejsce, gdzie będziecie  chcieli zamieszkać.

Praca

Trudne sytuacje  w pracy. Zapowiadają się więc nerwowe dni. Jeśli ktoś cię irytuje, powiedz śmiało, co o tym myślisz. Tym razem przyniesie to rezultaty.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Zatęsknisz za silną relacją. Ale za bardzo się angażując, możesz doprowadzić jedynie do oddalenia się partnera. Poczujesz, że nowa znajomość zaczyna cię ograniczać.

Praca

Pilnuj wszelkich  spraw administracyjnych i postępuj zgodnie z prawem. Jeżeli prowadzisz własną działalność, mogą pojawić  się straty.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Słońce i Wenus  w twoim znaku zapewnią ci przemiły czas. Jeżeli jesteś  w związku, pozwól,  żeby to partner podjął  pewną ważną decyzję.

Praca

Przy awansie  możesz liczyć na wsparcie  szefa. Być może już  po urlopie wrócisz na  inne stanowisko. Jeśli nie,  to zażądaj podwyżki.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Duże powodzenie niekoniecznie musi być  ci na rękę, zwłaszcza gdy jesteś w związku. Choć to ryzykowne, zdecydujesz się na potajemny romans lub flirt.

Praca

Dobry czas na dokształcanie. Szczególnie  dla tych Lwów, które pracują w szpitalach. Ale gwiazdy sprzyjają także pracownikom branży artystycznej.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Nie chcesz poznawać nikogo przez Internet, ale teraz naprawdę warto odważyć się na nawiązanie takiej znajomości. Spotkajcie się  w realu, to cię zrelaksuje. 

Praca

Tym razem nieporozumienia z osobami,  z którymi pracujesz wiele lat.  Na szczęście wszystko dobrze się zakończy i nikt nie będzie chował urazy.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Zachowaj ostrożność w relacjach. Nie daj się oczarować komuś, kto będzie stwarzał pozory superfaceta. Powrót do starej znajomości nie będzie dobrym rozwiązaniem.

Praca

Śmiało składaj  swoje CV, nawet gdy nie spełniasz wszystkich wymagań. Możesz liczyć na to, że się uda. Nie daj się wykorzystać  w pracy.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Planujesz wyjazd  za granicę, ale nie licz na romans z obcokrajowcem. Na miejscu spotkasz interesującego… rodaka. Bądź tylko uważna  i otwarta na nowe znajomości.

Praca

Przed tobą ważne decyzje zawodowe. W pracy możesz być postrzegana przez współpracowników jako zagrożenie. Nie wychylaj się  z tym, co potrafisz.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Czas na weryfikację relacji. Sporo znajomości może się teraz zakończyć. Niektóre Strzelce zdecydują się  na szukanie przyjaciół  w Internecie.

Praca

Nie obawiaj się zmian zawodowych po powrocie z urlopu. Jeżeli będą miały miejsce, to twoje sprawy i tak pójdą w dobrym  kierunku.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

W tym miesiącu łatwiej będzie ci się wybrać w podróż. Nie szukaj doradców, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Pewne tematy lepiej przepracować samodzielnie.  

Praca

Uważaj na interesy innych współpracowników. Nie staraj się opowiadać po żadnej ze stron. Nie pozwól sobie na to, by ktoś dokładał  ci pracy.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Ogranicz zaufanie do nowych znajomych. Ktoś może ci dużo naobiecywać i… na tym koniec. Uważaj szczególnie, jeśli relacja ma się łączyć ze sprawami zawodowymi.

Praca

Nie zajmuj się zadaniami, które ciebie  nie dotyczą. Skup się tylko na swoich obowiązkach. Postaraj się swoje sprawy załatwiać osobiście.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Partner może cię  teraz irytować, a nowy znajomy zechce tobą manipulować. Powiedz szczerze, co o tym myślisz, a wszystkie nieporozumienia się wyjaśnią.

Praca

Możesz być niedoceniona w pracy. Twój przełożony będzie zmieniać zdanie. Inni mogą cię prowokować. Postaraj się nie komentować sytuacji.

Więcej na temat Horoskop horoskop
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15