Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na niedzielę 12.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. W sprawach sercowych duże zamieszanie. Na drodze singielek pojawią się nowe, ciekawe osoby, w związkach namiętność będzie się mieszać z kłótniami i nieporozumieniami. Niektórzy zaczną myśleć, aby wprowadzić relację na nowy etap.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Uważaj, by nie dać się uwieść komuś, kto nie spełnia twoich oczekiwań. Strzeż się złudzeń! Podejmij też wysiłek,  by uniknąć kłótni z partnerem.  Nie warto.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Tym razem wszystko będzie dobrze. Niedawne rozczarowania zostaną zapomniane. Ciesz się chwilą i sielanką. Za to w związkach pojawi się rutyna.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Będziesz  zainteresowana bardziej ilością  niż jakością i przez to grozi ci  wyczerpanie. Zachowaj umiar!  W związkach powróci namiętność i dobry klimat.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Singielkom los  szykuje niezwykłe spotkanie. Tym razem będzie bardziej konstruktywne i emocjonalne  niż te w przeszłości.  Korzystaj z okazji! 

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Harmonijny aspekt Jowisza sprawi, że przestaniesz czuć się samotna lub niezrozumiana. Przed tobą ciekawa znajomość. Wyjątkowo dobry czas dla związków małżeńskich.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Staniesz w obliczu trudnej sytuacji. Uważaj, by nie stracić na samym początku! Mars rozbudzi twoje zmysły. Małżeństwa będą miały powody do radości i przeżyją gorące noce.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Wenus będzie teraz promować randki. Wyjdź z domu  i poznawaj ludzi. Możesz trafić  na tego, którego szukasz.  W związkach czas na plany  na przyszłość.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Słońce w harmonijnym aspekcie wiele obiecuje.  A Jowisz zadba o to, by ważna relacja przekształciła się  w miłość. Może nawet pomyślisz o małżeństwie?

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Poczujesz się  jeszcze atrakcyjniejsza  i jednocześnie warta miłej przygody. Jeśli jesteś w związku, będziesz bardziej wymagająca wobec swojego małżonka.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Spotkasz kogoś interesującego w niecodziennym miejscu lub niecodziennych okolicznościach. Atmosfera  w związkach napięta. Partner  będzie musiał się wykazać.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Gwiazdy chronią cię teraz przed niepowodzeniami. Możesz mieć nadzieję na sensacyjne spotkanie.  W związku poradzisz sobie  z problemami humorem.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Jeśli szukasz teraz poważnej relacji, będziesz usatysfakcjonowana. Jesteś  już w związku? Korzystaj  z wpływu Wenus, która złagodzi napięte stosunki.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37