Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na niedzielę 19.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w niedzielę, 19 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. W związkach będą napięte nastroje, szykują się nieporozumienia i kłótnie. Może nawet stwierdzić, że wolisz życie w samotności. Single czekają nowe zapoznania, może być to ktoś zdecydowanie starszy bądź młodszy.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Przyjemne z pożytecznym. Tam, gdzie możesz zarabiać pieniądze, pojawi się też szansa na romans. W związkach znów odnajdziesz więź z partnerem. 

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Single wrócą do wspomnień i poszukają dawnej miłości. W związkach drobne  konflikty związane  z wydawaniem pieniędzy.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Single nawiążą nową, obiecującą znajomość.  W związkach może pojawić się kryzys. Pocieszenie znajdziesz u kogoś, kto zawsze doskonale cię rozumie.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Twój internetowy znajomy zechce czegoś więcej niż wymiana korespondencji. Dla ciebie będzie to trudne, zwłaszcza gdy od pewnego  czasu nie jesteś singlem.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Spędź więcej czasu  z ukochanym. Wybierzcie ulubioną aktywność fizyczną. Single  niech nie boją się spotkań  z osobami dużo młodszymi  albo starszymi.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Strzała Amora dopadnie cię niespodziewanie w podróży. Jeśli masz jednak nadzieję, że będzie to coś trwałego, to lepiej ją porzuć i ciesz się tylko flirtem!

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Nieoczekiwany romans dla urodzonych jeszcze w czerwcu. Niestety, ta relacja może nie przetrwać próby czasu. Możliwe,  że będzie was dzielić spora odległość.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Czas sprzyja zarówno parom, jak i singlom. Będziesz cieszyć się powodzeniem.  W związkach więcej kontaktów intymnych. Ku wzajemnej satysfakcji!

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Ostrożnie zawieraj znajomości. Możesz trafić na kogoś, kto tylko dużo obiecuje. Dla związków odpowiedni czas na relaks i przerwę w trudnych rozmowach. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Nawet jeśli jesteś w długoletniej relacji, to i tak zapragniesz nagle wolności. Ucieszy cię fakt, że ktoś będzie wodzić za tobą oczami. Single przeżyją chwilowe zauroczenie.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Każde z was będzie miało swoje zdanie i dojdzie do konfliktu. Wasze dobre relacje na jakiś czas zamienią się w pole bitwy. Czy warto ryzykować udany związek? 

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Samotnych czeka związek na odległość, być może  z kimś, kto był ważny dla nich  w przeszłości. Parom szykuje się wspólna przyjemna wyprawa. Cieszcie się nią do woli!

 

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48