Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na niedzielę 19.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę 19.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w niedzielę, 19 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. W związkach będą napięte nastroje, szykują się nieporozumienia i kłótnie. Może nawet stwierdzić, że wolisz życie w samotności. Single czekają nowe zapoznania, może być to ktoś zdecydowanie starszy bądź młodszy.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Przyjemne z pożytecznym. Tam, gdzie możesz zarabiać pieniądze, pojawi się też szansa na romans. W związkach znów odnajdziesz więź z partnerem. 

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Single wrócą do wspomnień i poszukają dawnej miłości. W związkach drobne  konflikty związane  z wydawaniem pieniędzy.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Single nawiążą nową, obiecującą znajomość.  W związkach może pojawić się kryzys. Pocieszenie znajdziesz u kogoś, kto zawsze doskonale cię rozumie.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Twój internetowy znajomy zechce czegoś więcej niż wymiana korespondencji. Dla ciebie będzie to trudne, zwłaszcza gdy od pewnego  czasu nie jesteś singlem.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Spędź więcej czasu  z ukochanym. Wybierzcie ulubioną aktywność fizyczną. Single  niech nie boją się spotkań  z osobami dużo młodszymi  albo starszymi.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Strzała Amora dopadnie cię niespodziewanie w podróży. Jeśli masz jednak nadzieję, że będzie to coś trwałego, to lepiej ją porzuć i ciesz się tylko flirtem!

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Nieoczekiwany romans dla urodzonych jeszcze w czerwcu. Niestety, ta relacja może nie przetrwać próby czasu. Możliwe,  że będzie was dzielić spora odległość.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Czas sprzyja zarówno parom, jak i singlom. Będziesz cieszyć się powodzeniem.  W związkach więcej kontaktów intymnych. Ku wzajemnej satysfakcji!

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Ostrożnie zawieraj znajomości. Możesz trafić na kogoś, kto tylko dużo obiecuje. Dla związków odpowiedni czas na relaks i przerwę w trudnych rozmowach. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Nawet jeśli jesteś w długoletniej relacji, to i tak zapragniesz nagle wolności. Ucieszy cię fakt, że ktoś będzie wodzić za tobą oczami. Single przeżyją chwilowe zauroczenie.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Każde z was będzie miało swoje zdanie i dojdzie do konfliktu. Wasze dobre relacje na jakiś czas zamienią się w pole bitwy. Czy warto ryzykować udany związek? 

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Samotnych czeka związek na odległość, być może  z kimś, kto był ważny dla nich  w przeszłości. Parom szykuje się wspólna przyjemna wyprawa. Cieszcie się nią do woli!

 

Horoskop na wiosnę
Newsy
Horoskop na marzec 2019! Ryby (tak jak Adriana Kalska) mogą liczyć na nagrodę w pracy
Horoskop na marzec 2019! Ryby (tak jak Adriana Kalska) mogą liczyć na nagrodę w pracy

Jesteś ciekawy, co czeka Cię w marcu? Sprawdź swój horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała numerolog Agnieszka Zub (tel. 708 788 284 lub *74 40 43). Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto). Zmiany w pracy? Kryzys w związku? Nowa ciekawa znajomość? Koniecznie sprawdź swój znak! Horoskop na marzec 2019 - miłość, kariera, uczucia! BARAN Uczucia Twój internetowy znajomy zechce czegoś więcej niż wymiana korespondencji. Dla ciebie będzie to trudne, zwłaszcza gdy od pewnego czasu nie jesteś singlem. Kariera Decyzje, które podejmiesz odnośnie do nowych kontraktów czy projektów, nie będą korzystne. Uważaj na to, co podpisujesz. BYK Uczucia Spędź więcej czasu z ukochanym. Wybierzcie ulubioną aktywność fizyczną. Single niech nie boją się spotkań z osobami dużo młodszymi albo starszymi. Kariera Energia będzie cię rozpierała i zyskasz na nowo sympatię współpracowników. Zaskoczysz ich też swoimi pomysłami. Wyjątkowo produktywny czas! BLIŹNIĘTA Uczucia Strzała Amora dopadnie cię niespodziewanie w podróży. Jeśli masz jednak nadzieję, że będzie to coś trwałego, to lepiej ją porzuć i ciesz się tylko flirtem! Kariera To nie jest najlepszy czas na efektywne działania zawodowe. Możesz zrobić wiele błędów. Lepszym rozwiązaniem będzie wzięcie krótkiego urlopu i powrót z nowymi siłami. RAK Uczucia Nieoczekiwany romans dla urodzonych jeszcze w czerwcu. Niestety, ta relacja może nie przetrwać próby czasu. Możliwe, że będzie was dzielić spora odległość. Kariera Czytaj uważnie wszystkie punkty umów, które podpisujesz. Okaże się, że nie wygląda to tak dobrze, jak wcześniej zostało przedstawione. Skonsultuj wątpliwości z prawnikiem. LEW Uczucia Czas sprzyja zarówno parom, jak i singlom. Będziesz cieszyć się...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na sobotę 28.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na sobotę 28.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w sobotę, 28 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.  W związkach nastanie przyjemny spokój, wszystkie konflikty odejdą w niepamięć. U singli szansa na nową relację, może to być romans, ale również miłość od pierwszego wejrzenia. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Wenus zapewni ci miłosne (a nawet erotyczne!) uniesienia. Sama przyjemność to jednak czasem za mało. Będziesz chciała czegoś więcej niż chwilowe romanse. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 W relacjach małżeńskich zapowiada się spokój. Single, pod wpływem Marsa, zechcą wyruszyć na przygodę, która jednak nie będzie miała przyszłości. Lepiej unikać pokus! Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość od pierwszego wejrzenia dopadnie niejednego singla. Niektóre z was nawet będą myślały o tym, by wziąć ślub, i to tak szybko, jak to tylko możliwe. W związkach, nareszcie, spokojny czas. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Postaraj się być mniej skryta, a bardziej naturalna w relacjach z innymi. Jeżeli jesteś w związku, rozwiązuj problemy w prosty sposób i nic na siłę nie komplikuj! Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Wenus i Merkury będą sprzyjały relacjom opartym na porozumieniu intelektualnym. Na randkach czekają cię długie rozmowy. W związkach  – zmienność nastrojów.  Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Twój partner może na ciebie liczyć, a ty będziesz się cieszyć chwilami we dwoje. Osoby wolne mogą spróbować kogoś uwieść . Nikt ci się teraz nie oprze! Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Inaczej spojrzysz na swojego partnera, co pozwoli wam się znów zbliżyć. Single mogą zakochać się na... imprezie. Dobre dni i na miłość,...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na sobotę 18.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na sobotę 18.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w sobotę, 18 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.  Zmienne nastroje, nieporozumienia, zaskakujące spotkania i spontaniczne podróże - w najbliższym czasie wiele będzie się działo. Czasami lepiej spojrzeć na wszystko z dystansu i podjąć decyzję rozumem, a nie tylko sercem. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Jesteś samotna? Do ciebie należy inicjatywa. Idź do teatru albo klubu. Tam może czekać „ten jedyny”. Osoby w związkach powinny unikać sporów finansowych. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Pojawi się ktoś z przeszłości i zrodzi się pokusa romansu. Nie licz na nic więcej, bo kochanek czy kochanka ma już własne poukładane życie. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Szukasz kogoś, kto jest taki jak ty – a to nie tędy droga! Jeśli wybierasz się w bliską czy odległą podróż zawodową, to tam czeka cię interesująca i dobrze rokująca znajomość.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Znajomość z pracy przerodzi się w coś poważniejszego. Związki, które zmagają się z jakimś problemem, mogą liczyć na happy end, a potem szczęśliwe chwile.   Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Czas planować wspólną podróż, zaręczyny czy ślub. Single, przy okazji załatwiania spraw urzędowych, trafią na kogoś, z kim mogą umówić się na randkę. Nie szukajcie znajomości w Internecie.   Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 W związkach nadal problemy w komunikacji . Nie będziesz wiedzieć, co myśli druga strona. Dla singli pozornie poważna znajomość okaże się początkiem komplikacji.  Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Możesz liczyć na partnera. Single powinny spodziewać się spotkania z kimś, z kim spędzą potem...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner