Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na czwartek 09.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w czwartek, 9 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Jeśli jesteś w związku, musisz zacząć panować nad agresją i okazać większe zrozumienie dla partnera, to znacznie poprawi jakość waszej relacji. Singielki będą miały dość samotności, jednak muszą uważać na przypadkowe relacje.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Świadoma swojego seksapilu, będziesz wiedziała, jak zaspokoić swoje miłosne pragnienia. Dobry czas zwłaszcza dla Koziorożców  w związkach.

Praca

Praca zespołowa nie sprawia ci przyjemności, jednak nie ma wyjścia:  będziesz zmuszona dołączyć do grupy. Cierpliwość  się opłaci!

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Twoja siła uwodzenia będzie skuteczna. Zdecyduj tylko, kiedy najlepiej jej użyć. W związku nie przegap okazji na rozwiązanie problemu.

Praca

Będziesz mogła skorzystać z silnego wsparcia. Gdy trzeba będzie podjąć decyzję, dokonasz znacznie lepszych wyborów niż w przeszłości.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Będziesz  wyglądać słodko i pociągająco. Wiele osób będzie pod twoim urokiem, jednak  na osobie, na której ci zależy,  nie zrobisz dużego wrażenia.

Praca

W miarę możliwości unikaj prowadzenia ważnych rozmów biznesowych. Będzie ci brakować taktu i dyplomacji.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Singielki szybko przekonają się, że ich samotne życie wcale nie jest takie szczęśliwe. W związkach niewykluczone spory  dotyczące pieniędzy.

Praca

Los szykuje szansę dla Baranów, które będą brały udział w konkursach, udzielały wywiadów lub ubiegały się o inne stanowisko  w pracy.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Spotkasz bratnią  duszę. Gdzie? Zwyczajnie,  u przyjaciół. Niektóre Byki  mogą nawet poznać kogoś,  kim od dawna się  interesowały.

Praca

Dobra komunikacja będzie teraz twoim największym atutem w pracy. Uważaj jednak, by nie  popaść w konflikt  z przełożonymi.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Jeśli nawiązałaś romans, nie oczekuj, że znajomość zamieni się w trwałą relację. Ciesz się urokiem randek, tylko wtedy będziesz je kiedyś miło wspominać.  

Praca

Zostaniesz  doceniona za swoje  oryginalne pomysły. Doskonałe perspektywy dla Bliźniąt,  które zajmują się turystyką.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

W twoim otoczeniu pojawi się ktoś o szczerym spojrzeniu, kto sprawi,  że zechcesz za nim pójść  na koniec świata. Wszystko  jest możliwe!

Praca

Postępuj  zgodnie z zasadami, których przestrzegałaś do tej pory. Tym razem nie możesz jednak polegać zbytnio  na innych.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Trochę ustępstw i hamowanie zapędów do zdominowania partnera zapewni ci wiele sukcesów. Pozbądź się agresji,  a związek da ci satysfakcję. 

Praca

Poczynisz pewne postępy, ale część projektów na przyszłość prawdopodobnie  napotka opór  w środowisku zawodowym.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Zapragniesz doświadczać nowego.  Możesz nie wiedzieć, kiedy słuchać serca, a kiedy rozumu.  W związkach czas na  erotyczne klimaty. 

Praca

Będziesz bardzo zdeterminowana, aby osiągnąć swoje cele. Ciężka praca to nie wszystko.  W nowej sytuacji przyda ci się większa elastyczność. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Wenus będzie ci  sprzyjać. Miłość masz teraz na wyciągnięcie ręki! To od ciebie zależy, jak to rozegrasz.  W związku okażesz  zrozumienie dla partnera.

Praca

Wspierana przez korzystny układ planet, możesz śmiało zacząć realizować długoterminowe projekty. Pamiętaj tylko, by skalkulować ryzyko.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Jeżeli jesteś samotna i masz mniej niż 30 lat, twoja sytuacja zmieni się dzięki pewnemu spotkaniu. Starsze Skorpiony nie mogą jednak liczyć teraz na szczęście.

Praca

Strzeż się zazdrości  i zmagań o wpływy. Nie zwracaj uwagi na intrygi, a twój prestiż w pracy wzrośnie. Zrób zawodowy bilans i wyciągnij wnioski.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Singielki spotkają kogoś młodszego, kto nie będzie sprawiać im żadnych problemów. Pozostałe Strzelce niech nie zadręczają partnera pytaniami.

Praca

Twoi przełożeni  będą teraz mniej wymagający. Jeśli jesteś bez pracy, to masz szansę szybko znaleźć zajęcie, które ci odpowiada.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37